Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

19 mar 2008, 11:41

U nas śnieg sypie od rana! Teraz akurat przestał, ale Jaś poszedł spać.

Mery - gdyby i u nas były schody, to też bym sie nie spieszyła z wyjmowaniem szczebli z łóżeczka!

Maziu - pewnie zębochy wstręciochy znów u Was atakują!
A co do czytania - to pewnie, że znajduję na nie czas!
Na początku jak się Jaś urodził to też tylko latałam i sprzatałam, gotowałam, prałam, prasowałam, a potem nie miałam siły dla Jasia, który zawsze wymagający był i lubił dać popalić, więc w końcu zaczęłam sobie odpuszczać, wolałam usiąść i poczytać, zrelaksować się, niż ciągle ze ścierką latać...
Zresztą czytanie to moja ulubiona forma spędzania czasu, telewizora wieczorem praktycznie nie oglądam, tylko czytam. I w dzień jak obiad się gotuje to też podczytuję.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

19 mar 2008, 12:18

no jestem

Nell- mam nadzieję, że nas w końcu odwiedzicie :-D a z Daniela kręgosłupem to ciężka sprawa rok temu robił rezonans i ma jakieś zwyodnienie nic sie nie da z tym zrobić, tak się męczy ciagle z tym bólem i bierze te leki przeciwbólowe, co pójdzie do lekarza to mu tylko leków naprzepisują przeciwbólowych i tyle, przechodzi na jakis czas i potem znowu ból, a po świetach wyjeżdza na tydzień w delegacje mam nadzieję, że to oko mu przejdzie

Maziu- chyba to przez te zęby dzieci różnie reagują, Kornel za to ostatnio ma zatwardzenie,

[ Dodano: 2008-03-19, 12:36 ]
co z ty tt ciągle nie działa

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

19 mar 2008, 13:37

Mery, dużo zdrówka dla Twojego męża...

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 mar 2008, 13:41

Była piękna pogoda a już śnieg sypie i to tak z minuty na minute się zmieniło :ico_zly: no i narazie nici ze spaceru. Wziełam się za sprzątanie :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_prasowanko: :ico_odkurzanie: i zrobiłam sobie chwile przerwy żeby do was zajrzeć a tu :ico_szoking: pustki spóźniłam się bo wszystkie pouciekałyście :ico_placzek: no to nic kończe przerwe bo nie mam z kim pogadać i ide dalej latać na miotle i jeźdxić na ścierce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 mar 2008, 13:45

Witam

U nas też śnieg, a to słońce i tak wkółko :ico_zly: no gdzie ta wiosna, no i po co te kaczki przyleciały????

Temat wózków widze jest dalej :-D Maziu najleiej zobaczyć na oczy, przymierzyć się, podotykać :ico_oczko: a potem kupic na alle bo taniej :-D

Ja już po zakupach, polalałam między regałami :-D
A teraz dołączam do kawi o ile jescze pijecie

Mery dołaczam się do życze zdrówka

U nas szczebeki w łózeczku są, zresztą bedą bo nie są wyjmowane. Wiki pośpi tak jeszcze do 2 lat, wierci się w nocy więc normalne łózeczko odpada

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 mar 2008, 13:48

O jest Asia więc przedłuże sobie przerwe :-) ja chciałam na wakacje kupić Niki normalne łóżko no ale z niej też wiercipiętka więc chyba będe musiała się wstrzymać.
Znalazłaś coś Asiu na tych regałach?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 mar 2008, 13:48

Patrzę przez okno, śnieg wali jak głupi, a kobitka z wózkiem twardo idzie, nie ma to jak chartować siebie :ico_brawa_01: Dzieko opatulone bo w gondolce i folia na wózku a mama telepie się. Pewnie wyszła jak było słonko :ico_oczko: okropna pogoda.
A wiecie we Wrocku na żywopłotach są już nie tyle co pączki ale listki, normalnie widac już zieleń we Wrocławiu

[ Dodano: 2008-03-19, 12:50 ]
A zakupy to takie byśmy mieli co jesc do pt bo potem uciekam do rodziców, mama już od 3 dni biega po sklepach, przejeła się naszym przyjazdem :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 mar 2008, 13:52

W Gorzowie też na gałązkach wiosna tylko w powietrzu jej nie ma :ico_zly: znowu boje się że kwiatki mi się zmarnują te co już łepiki wychyliły z pod ziemi. A przy okazji przypomniałam sobie o Twoim tarasie Asiu coś już wymyśliłaś na zagospodarowanie go? Twój taras to prawie wielkości mojego domu bo ja mieszkam na 47m2 :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

19 mar 2008, 14:00

Dziękuję za życzenie zdrówa przekażę mężusiowi :ico_haha_01:

A ja nic dzisiaj nie zrobiłam obijam się , mały spi mogłam posprzatać ale nie chce mi się, siedzę przy kompie, Daniel mi na maila przesłał, ze mam przedszkolw wybrać bo sa takie długie terminy, ze juz muszę Kornela zapisać jeśli chce prywatnie paranoja prawie 2 lata wcześniej, gdzieś wyczytał w necie, Nell wiesz coś na ten temat??

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 mar 2008, 14:13

Wiesz co Edytko jeszcze nie myślałam, jest zimno więc jak narazie nic nie robię.
My mieszkamy na 70 paru metrach i wciąz brak mi miejsca :ico_wstydzioch: człowiek zbiera na starość różniste rzeczy, wczoraj jednej szafki wyrzuciłam pełno niepotrzebności, dziś biorę się za drugą :-D
Idę bo Wiki mi znów przesuwa meble :ico_zly:

[ Dodano: 2008-03-19, 13:15 ]
A Mery z tymi przedszkolami to prawda, ja po swiętach idę zapisac już małą. Już chyba w 3 nie mam miejsc

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości