Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

14 sty 2009, 09:28

aniabella, duża twoja Oleńka, moja to kruszynka będzie, ale pocieszam się że przynajmniej łatwiej urodzić będzie hehe

no, milutka dziś wychodzi więc może uda jej się wygospodarowąć chwilkę na wklejenie fotek małej i zdanie relacji .

Czekam na wieści ja nadal :ico_ciezarowka: i się nie zapowiada na jakiś rozruch

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 sty 2009, 09:29

hej hej :-) Brzuchatki :ico_ciezarowka: dziś piękny dzionek na porodzik :-D któraś się pisze?? :-)

Nadie, a Wy imię wybraliście??

Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

14 sty 2009, 09:33

ananke, imię wybrać ma tatuś, ale kiepsko mu to idzie nie może się zdecydować
codzien go podpytuje, naciskam, ale jakiś niezdecydowany, wczoraj zaproponował żeby była Karolinka, zobaczymy.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 sty 2009, 09:40

Nadie pisze:wczoraj zaproponował żeby była Karolinka, zobaczymy.
noo, śliczne imię :-)
Nadie, a jak Ty się czujesz?? masz jakieś przeczucie, co do daty porodu?? bo ja to sobie wykrakałam :-)

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

14 sty 2009, 10:04

Hej:)
Nadie, ja też nadal w dwupaku :-D
O 12 idę na kontrolę,zobaczymy co mi powiedzą,martwię sie trochę,bo w tamtym tyg. mi wyszło na usg,ze mam już stare łożysko(III stopnia),jak przepływy wyjda mi dziś kiepsko to pewnie muszę się przygotować na wywoływanie :ico_olaboga:
aniabella super,że wszystko w porządku i,że z Oleńki taka panienka duża :ico_brawa_01:
Nadie pisze:imię wybrać ma tatuś, ale kiepsko mu to idzie nie może się zdecydować

Nie martw się na pewno coś wymyślicie :-D U nas też powstał problemik z imieniem-miała być Maja,ale kurcze coś się ostatnio dużo tych Mai narobiło.W okolicy już dwie :ico_olaboga: No i teraz sama nie wiem czy będzie Maja czy może inaczej :ico_noniewiem: Podoba mi się jeszcze Marcelinka...

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 sty 2009, 10:10

secret25 pisze:bo w tamtym tyg. mi wyszło na usg,ze mam już stare łożysko(III stopnia),jak przepływy wyjda mi dziś kiepsko to pewnie muszę się przygotować na wywoływanie :ico_olaboga:
noo, secret trzymam kciuki - mam nadzieję, że wszystko będzie ok...

a Wy Kobietki nr macie jakieś do którejś rozpakowanej?? żeby dać znać, jakby co :-)

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

14 sty 2009, 10:13

noo, secret trzymam kciuki - mam nadzieję, że wszystko będzie ok...

Dzięki ananke :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 sty 2009, 10:37

pisałam właśnie smski z gagą - prawdopodobnie jutro albo w piątek wyjdą juz do domu, bo Bartuś miał jakieś zakażenie i dostaje jeszcze antybiotyk :ico_sorki: także czekamy na nich :ico_brawa_01: :-D

a Milutka gdzie?? na nk widziałam już zdjęcie Klaudii pod lampami, a tutaj jeszcze nie była :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-14, 10:03 ]
noo, jeszcze się Sandrusia zameldowała :-) też juz na dniach będą w domku :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a tutaj Kochane, Antoś - słodziak nasz kolejny

Obrazek

Obrazek

pisałam Dziewczynom, że czekamy na nie z niecierpliwością :ico_brawa_01:

Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

14 sty 2009, 11:36

secret u nas też miała być na począku Maja, ale za dużo się ich narobiło

ananke nie mam przeczucia, ale chciałabym urodzić już. Czekam narazie
może jeszcze w tym tygodniu się uda.

Zamierzam dziś z moim facetem zaszaleć na mieście jak wróci z pracy, a później mo,że jakiś seksik i kto wie noc długa a dziedzi lubią taką porę na narodziny :ico_haha_01:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

14 sty 2009, 11:44

hej
Antoś jest super przystojniak :ico_brawa_01:

czekamy na resztę mamuś z dzieciaczkami.

Ja mam dziś usg, zobaczymy co i jak. poza tym mam występy córy w przedszkolu z okazji dnia babci, a że i tak na to usg musze wyjść to już i do niej pójde, choć na pewno powinnam jeszcze w domu siedzieć, na to ucho nie słysze, w nocy bolało. a do tego to koszmarne osłabienie dochodzi, w nocy jak poszłam do łazienki to mi krwe z nosa poszła...no to posmęciłam...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość