Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 sty 2009, 21:10

Kurcze ja to pierwszy raz o takim syropie słyszę, ale wiadomo wszystko idzie do przdu, napewno to wszystko bezpieczne, prygotowane specjalnie dla maluszków.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

14 sty 2009, 21:56

A moje dzieci juz sobie spia..
Macie racje ze kazda mama wie najlepiej kiedy jej dziecko pojdzie do przedszkola.. Tylko uwazam tez troche inaczej niz Wy.. Ale wiem ze Nicolka zdazy jeszcze sie w przedszkolu nabyc,i bawic z innymi dziecmi i nie widze w dalszym ciagu tego przyspieszac.. Ja tez pamietam ze chodzilam do przedszkola jakos rok to byla juz zerowka :-) :ico_oczko: a w przedszkolu to bardzo plakalam i niechcialam tam chodzic.. :-D Takze Nicolka ma jeszcze czas na przedszkole a w domu ze mna i Marcuskiem tez bedzie fajnie :-) Beda spacerki i bedzie Ok i Towarzystwo Marcuska tez dobrze dziala na Nicolke :ico_oczko:
A ja sie ciesze juz na nasz Urlopik Letni.. Jedziemy na Chorwacje.. (Kroatien :-D ) Bedziemy w Hotelu i nasz urlop bedzie trwal 12 dni :ico_brawa_01: :-D Ciesze sie bo Hotelik ladnie sie prezentuje i ma ladny i milutki wystroj,pozatym piekne morze i widoczki juz mi sie podoba :-) A pojedziemy do Chorwacjii na wyspe KRK :-) To nasz pierwszy Urlopik we Czworke i zapowiada sie i bedzie napewno Pieknie,juz mamy wszystko zaarezerwowane i jest Ok.
A jak chodzi o zabki Nicolki to tez ma ladne i biale i Ok. Narazie sie nie martwie :-)
Marcusek to taki kochany jest,ze on juz sie byle czego trzyma i podnosi sie ladnie sam i stoi i sie usmiecha i taki dumny jest :-)
A dzisiaj ladnie moje dzieci sobie wcinaly Spagethii bo zrobilam je na obiad,Oboje Nicolka i Marcusek sie zajadali :ico_oczko:
Dziekuje wam za milusie slowa,
Zycze wam milej nocki i dobranoc pa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 sty 2009, 22:11

A pojedziemy do Chorwacjii na wyspe KRK
Na "Kyrku" jest pięknie - moi rodzice byli - chyba 3 lata temu ..... ale te kamieniste plaże .... to nie dla mnie .....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

14 sty 2009, 22:16

Aginka my wlasnie jedziemy na KrK ale tam nie na te kamieniste plaze,tylko na takie pol piaskowe i troche kamyczkowe :-) Podejrzewam ze bedzie Super.. i taka juz napalona jestem na ten nasz Urlopik :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 sty 2009, 22:21

Aginka my wlasnie jedziemy na KrK ale tam nie na te kamieniste plaze,tylko na takie pol piaskowe i troche kamyczkowe
oj ,to nie wiem .... pamietam z opowiadan te kamyki i ogromny upał .... ale miejsce jest super :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 sty 2009, 22:24

Super Kristi że macie juz zaplanowane wakcje, tylko pozazdroscić, chociaż ja tez nie lubie kamienistych plaży, mamy ich pełno tutaj ....
Moim marzeniem jest też wyjechac gdzieś do ciepłego kraju na wakacje, ale to narazie marzenia.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

14 sty 2009, 22:32

Kurde,pierwszy raz na Chorwacjii juz sie ciesze i fajnie ze cieszycie sie ze mna :-) A teraz juz serio uciekam do lozeczka bo jakas jestem senna :-) A wiec do juterka paap

[ Dodano: 2009-01-14, 21:41 ]
Pokaze wam jeszcze mojego synusia :-) Jak sobie smialo stoi i jaka ma przy tym ucieche :-)
Marcusek stoi :
Obrazek
I jaki piekny Usmieszek :
Obrazek
I jaki Dumny Stoi malutki :
Obrazek

Ok juz uciekam serio papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 sty 2009, 23:42

Ajciu jak fajnie stoi, a jaki z siebie dumny...no proszę...a oczka ma nieziemskie, jaki błękit :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

15 sty 2009, 00:17

Kristi, już zazdroszczę Ci tego wyjazdu... Marcusek zdolniaszka. Ślicznie stoi. A tak niedawno zaczynał siadać, raczkować... :ico_brawa_01:
Aginka, skąd ja znam takie zakupy :-D . Zawsze wracam z ciuszkami maluchom, a "dle mnie nie ma rozmiaru", albo inna wymówka. Chociaż może nie do końca wymówka, bo u nas ciężko znaleźć ciuchy rozmiaru 34 :ico_haha_01: . Siadam przed kompem i Allegro przeszukuję.
Oj, to namęczycie się z tymi ząbkami Malwinki. Ale najlepiej teraz zadbać.
Madziu, kiedyś pisałam Wam (chyba latem), jak G. zabrał Pyzę na przegląd perełek. Nie dość, że sobie nie dała zaglądnąć w dziobek, to i Grzesiek też stracił wizytę, bo strasznie "broniła" tatusia przed stomatologiem :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: .

Smerfy śpią od 21, małżowaty ogląda jakiś film (a może już śpi? :ico_oczko: ), ja jeszcze chwilę przed kompikiem i też pod prysznic i lulu.

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

15 sty 2009, 00:26

Kristi, świetne masz dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a i nadchodzących wakacji tez Ci zazdroszczę, my jeszcze nie myśleliśmy o urlopie.

A co do przedszkola - jeszcze nie wiem czy już w tym roku damy Patryka, mamy jeszcze 2-3 miesiące do zastanowienia. Ale jakbym dala to i u nas będzie problem bo ja nie pracuje.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość