Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 mar 2008, 15:18

Frydza to zdjecie ja chyba powieksza hehee moj tez nosi juz ubrania na 86/92 tak tak sama w to nie wierze a buty numer 20/21 :):

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

19 mar 2008, 15:29

:ico_wstydzioch: no już nie czuje sie tak anonimowo, chciałabym tez Was podejrzeć :-D Ciebie Frydza to widze, mamusia i córeczka śliczniutkie, Wiki jest bardzo do Ciebie podobna moim zdaniem

u nas śnieg :ico_szoking: normalnie grube płaty spadają :ico_szoking: i jak sie na spacer wybrać :ico_olaboga: nie ma szans :ico_sorki: a ten po 14 zawsze był dłuzszy i sobie maly pospał porzadnie :ico_olaboga: a teraz bedzie marudzonko...już jest :ico_olaboga: a jak wasze dzieciaczki w dzień sypiają??same usypiają czy je jakoś usypiacie szczególnie się wysilając?? my do niedawna do snu nocnego nosiliśmy, ale jakis miesiac temu stwierdziliśmy - no nie kawalerze i nawet zrozumiał zuch mały i teraz jest w miare i w łóżeczku po kąpieli i mleczku i po zabawach z tata i głaskaniu mamulki zasypia :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-03-19, 14:35 ]
a rozmiary to podobnie mamy, tez zalezy od frmy i ciucha, body obowiazkowo 92, bo mały nasz długi, ile to nie wiem chyba ze sama zmierze, a przychodni wazyli tylko, waga u nas to z poczatku marca 10 380 (w styczniu - poczatek- było 9 730 - swiec tez tak se ostatnio przybrał - tez o tym pisayscie, ale lek mówi ok), wiec pewnie nasze dzieciaczki podobnie rozmiarow :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-19, 14:36 ]
z tym ze u nas alergica cholerna i dieta taka opłakana ciagle tylko ziemniak brokuł dynia i indyk :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 mar 2008, 15:39

My ez tak planowalismy spacery na ktorych Marcinek spal ....a w domku to klade sie z nim w sypilani i daje pieluche ...nie mowie do niego nic leze i patrze czasami zamkne oczka i on patrzy smyra mnie po raczce ja go po buzi i zasypia :):

To my z mezulkiem
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 27d535906f

to ze slubu hehe akurat sie napatoczyly zdjecia :):
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... e54d7956af

Marcinek 20 minut po urodzeniu :):
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... c42b256bd9

[ Dodano: 2008-03-19, 14:41 ]
ale wkleilam ech
Obrazek

Obrazek

Obrazek

teraz lepiej :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 mar 2008, 15:50

No z tymi rozmiarami jest roznie ja tez czasem zakladam 92 rozmiar itd,poprostu zalezy jaka firma :ico_oczko: MADZIU super foteczki :ico_oczko: ALEKSANDROWICZ WSPOLCZUJE ALERGII :ico_sorki: :ico_sorki: ,u nas z zasypianiem teraz jest ok czasami Wiki pomarudzi ale w koncu zasnie :ico_oczko:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

19 mar 2008, 15:58

Magda 26 - no pieknie :ico_brawa_01: na ślubie - jak prawdziwa ksiezniczka :ico_brawa_01: na moje oko pasujecie do siebie z mezulkiem :-D a Marcinek chyba pomieszany :-D

no ze spanie,m to u nas w dzien ciezko, próbowałam przytulanko wyciszanie itp ale nic :ico_sorki: ,moze zaskoczy za którys razem

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 mar 2008, 16:07

ALEKSANDROWICZ to ja tez cos wkleje z dawna dawna Obrazek zaraz po porodzie Obrazek i malutka Wiki ma 4 dni Obrazek

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

19 mar 2008, 16:17

No no i z Was ładna para :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

eh te zdjątka z Wiki - jak sobie powspominam - w ogole narodziny to cud niesamowity..

jak uda mi sie wkleić wieczorem cos na fotosik też wrzuce cos wiecej

dziękuje Frydza i Magda 26

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 mar 2008, 16:20

Aleksandrowicz, dzieki :ico_oczko: to czekamy teraz na twoje fotki i malusiego syneczka :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 mar 2008, 18:34

Aleksandrowicz pisze: a Marcinek chyba pomieszany
hehehe pewnie pomieszany :-D :-D w pracy u mojej siostry powiedzieli cala mamusia :):
ale wydaje mi sie ze troche do mnie troche do P

Teraz czekamy kochana na twoje fotki :):

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

19 mar 2008, 19:15

Ale mi się zaległości narobiło :ico_szoking: nie wiem czy wszystko spamiętałam a więc
Aleksandrowicz fajniusi z ciebie mamusia i debest babka :-D szkoda że twój smerfuś ma alergie mam nadzieję ze z wiekiem przejdzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Madzia ale laseczka z ciebie supcio zdięcia ślubne rewelka jak będę miała chwilkę to też cosik wrzucę bo tylko na ślubnych sobie się podobam :ico_haha_02: a teraz to szkoda gadać dieta by się przydała no ale niestety na słodycze to ja jestem pierwsza mniam mniam zwłaszcza jak upiekę jakieś ciacho to nie potrafię się opanować :ico_wstydzioch:
Frydzia a to mieliście super wypad i Wikulka dużżżżżaaaaa dobrze że piesek i kotek cały :ico_oczko: i zdięcia ślubne rewelka
U nas antybiotyk Klacid bo zmiany oskrzelowe są :ico_olaboga: marudna bidulka mam nadzieję że do świąt przejdzie Obrazek
No u nas to waga 9,850 a wzrost to różnie 74 -80
Z podobieństwem to Klaudia to tatusiowa dzieczynka a Wiki to podobno mamusia
Acha Aleksandrowicz spóźnione ale szczere dla Olusia Obrazek
Acha muszę się pożalić kurde kupiłam chrześniaczce wózeczek i co okazało się że kółka są krzywo położone poprostu jedno nie jeździ :ico_zly: a jak pytałam to powiedziała że podłoge mają nierówną Obrazek :ico_zly: wymienić jutro muszę :ico_zly: ale jej nagadam :561: ale zwariowany dzionek miałam jeszcze Wiki marudna mam nadzieję że się nie pogniewacie
Jak oczymś zapomniałam to

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość