margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

15 sty 2009, 14:12

Kajunia25, ja babcie ze swojej strony to mam tylko jedna i musz ejechac do niej az 100 km w jedna strone no w sumie ale co tam wypadalo by ja odwiedzic ostatnio bylam u niej w październiku :ico_wstydzioch: a co do meza dziadkow to pewnie bedziemy dzwonic bo ja akurat tam nie lubie zbytnio jezdzic zreszta moj maz tez nie wpomina a by na wies jechac do swoich dziadkow i mamy
Zuza_00, ja tam nie nudze sie az tak bardzo tylko ten tydzien bo mamy nie ma i siedze sama a tak to zawsze ktos jest ze mna a do pracy sie nie wybieram wcale ale to wcale bo ja pracowalam w fabryce mebli na montazu i nawet byly takie dni ze tzreba bylo meble takie wazace po 60 kg przenosic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

15 sty 2009, 14:13

dobra ja narazie też uciekam robic obiadek.....do sklikania

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

15 sty 2009, 14:17

aga216, papa
ja to mysle ze takie kotleciki z jajek to jutro na obiadek zrobie bo w koncu to piatek i mozna je normalnie z ziemniakami podawac??

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

15 sty 2009, 14:30

aha jeszcze mi sie tak wspomniało że można do nich dodac cebulke drobno pokrojona,ale to zależy jak kto lubi,ja ją tarkuje na tarce żeby Piotrus jej nie wyczuł....

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

15 sty 2009, 14:35

jejku dziewczyny nie spodziewałam się że aż tyle napiszecie :ico_olaboga: :-D
doczytam później,teraz :ico_tort: za 4 okienko malutkiejniuni!!malutkaniunia II trymestr zaczełas po 12tc :-D
co do kotletów z jajek to ja nie przepadam chyba że moja mamunia robi :-D
ja dziś zrobiłam krem z brokułów ,Hania zjada z lanym ciastem a ja z grzankami czosnkowymi :-D
aha co do elektronicznej niani to u nas to był HIT! bardzo się przydała,więc ja polecam :-D
aga ja tez uwielbiam słodycze,jem non stop,ale ja właśnie nie mam tendencji do tycia,tzn teraz jz mam chya po ciąży,ale wcześniej jadłam więcej niż facet dorosły i nie tyłam :ico_oczko:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

15 sty 2009, 14:39

II trymestr zaczełas po 12tc
aj kazdy co do tego II trymestru mowi inaczej ze on nie wlasnie zaczyna dzis a nie po 12 tygodniu heh ja tam sie az tak bardzo na sprawach ciazowych nie znam ;/
w sumie wg takiego kalendazryka ktory dostalam od mojego lekazra to wlasnie wychodzi mi ze jestem juz prawie w polowie 4 miesiaca
chyba mnie jakies pzreziebienie znowu bierze bo w gardle drapie ;/ i katar sie pojawia ;/

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

15 sty 2009, 14:44

Ja zmykam na dłuzej.Sprobuje sie przespac,a potem bede czekac na mezusia i obiadek.Do pozniej :-)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

15 sty 2009, 14:50

ja tez zmykam :) poucze sie jeszcze do egzaminow i pozniej pojade je zdawac ;/
potem jak zwykle szpital i do domku
wiec odezwe sie do was wieczorkiem papa :ico_buziaczki_big:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

15 sty 2009, 14:54

Wow :ico_szoking: , ale naklikałyscie :ico_oczko:

Zuza ja nie zmienilam ginusia, chodze do tego samego od czerwca zeszlego roku :ico_haha_02:
aga zakoduje sobie przepis na jajeczne kotleciki i z pewnoscia zrobię, może jutro? a czy do tego pasowałaby mizeria ? bo mam mega wielka ochotę :ico_wstydzioch:

Ja smaruje sie balsamem nivea, a miejsca, które sa narazone na rozstępy staram sie (ale ciezko mi to idzie :ico_oczko: ) smarowac "mama mia ziajka".

malutkaniunia za IV okienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aga podziwiam, ze jestescie w stanie wytrzymac i oczekiwac na niespodzianke :ico_haha_02: ale moja siostra z męzem tez sie nie złamali i mieli niespodzianke- małego Wiktośka :ico_haha_02:

[ Dodano: 2009-01-15, 13:56 ]
Kajunia co do płci naszej Gwiazdki to mnie tez strasznie korci, by dowiedzieć sie KTO to jest :-D

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

15 sty 2009, 15:05

aha miałam napisać że jak w ciązy z Hanią byłam to czułam od początku że dziewczynka,zreszta Hania jest moją wymarzoną,wyśnioną córeńką,ale wszyscy mówili że synuś no i w 16 tc wyszło że synuś ma być,ale nie na 100% i wtedy każdy mówił że jak już coś tam lekarz zobaczył to znaczy że na pewno synuś no i tak się już przyzywcziałm do tej myśli po czym okazało się w 22tc chyba że jednak córeczka,szok przeżyłam bo już synuś miał być,cieszyłam się ogromnie ale zadawłam sobie pytanie gdzie mój synuś...więc z ta płcią jest róznie.Inaczej jest już przy drugiej ciąży jak się ma ten swój wymarzony Skarb koło siebie.
co do monitoru oddechu my nie mielismy,ale ja co chwilę sprawdzałam Hanię,i jak ją kładałam na brzuszku to zawsze jej wciskałam smoczek do buzi żeby ten języczek jednak jej nie blokował,bo dzieci tego nie kontrolują tzn noworodki,monitor ważny jest przy wcześniakach,ale wiadomo że bez tego też można dać sobie radę.Ja miałam fioła na pukncie tej całej śmierci łóżeczkowej dlatego tak Hani pilnowałam ,jeszcze że akurat koleżanki znajoma miała taki przypadek.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość