Awatar użytkownika
nastka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 25 sie 2008, 13:05

15 sty 2009, 14:04

Żana, no w,łaśnie ja też na początku chciałam dziewczynkę ale jak od 13 tygodnia wiedziałam że będzie chłopak to też już nie chcę go na nikogo innego zamieniać ale tym usg raczej nie ma co wierzyć na 100%.

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

15 sty 2009, 16:31

Nastka, Misiunia - jestem w szoku :ico_szoking: bo myśłam ze jak sie raz chłopaka rozpozna na usg to juz na 100 % bo siusiak to siusiak, a tu takie figle :-D

No moją Zosie juz 3 razy mi potwierdził ale bym sie smiała gdyby nagle okazał sie FILIP :-) przecież ja juz mam 3 torby ciuszków w kwiatki miesie - czyli typowo dla dziewczynki i w co ja bym go biedaczyne ubrała w różowe body??? :ico_puknij: :-D

Nieważne co będzie i tak kocham juz najbardziej na świecie.

Koleżanka była i juz pojechała przywiozła szarlotke i zjadłam spory kawałek a ze w południe moge bo mi wtedy cukier nie skacze tylko rano to jestem najedzona i mam odlocik spożywczy :-D

Pocieszyała mnie ze w lecie ten ogród i planowany basen to będzie raj dla Zosi a w miescie i tak bym nie łaziła do południa nigdzie bo koelezanki i tak pracują.
Moze i racja jak urodze bede gonic z wózkiem a i sąsiadki bede zaczepiac i zapraszac na taras bo w lecie ludzie siedza w ogródkach i łatwije ich zagadac.

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

15 sty 2009, 17:19

hej Mamusie :ico_haha_01:
co do krechy to ja nie mam :ico_brawa_01: no i niby mambyc Lenka pisze niby bo tak jak was czytam to juz sama nie wiem czy wierzyc na 100 % , na poczatku tez chcialam Adasia ale teraz jak juz wim od paru tygodni ze jednak Lena to chce Lene :-D :ico_sorki: :ico_sorki: tym bardziej ze mam juz cala wyprawke i naprade sa to kolory dla dziewczynki :ico_brawa_01: nawet wozek mam w kwiaty :ico_brawa_01:

Ejustysia piszesz o tych ruchach ze czujesz slabsze ja tez tak mam od jakis 2 dni nawet mialam was pytac czy moze znacie jakies sposoby zeby obudzic malenstwo? wczesniej jakos sie wiercila nie moglam lezec na lewym boku bo odrazu awantura byla to samo z sikaniem jak dluzej przetrzymalam to odrazu mnie tryciala a teraz spokoj
dobrze ze jutro ide do gina

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

15 sty 2009, 19:37

Adka, Justysia - u mnie tez jeden dzień spi cały i cisza a w inny szaleje jak lekarz mówi że wszystko w porządku to nie ma się co martwic, duzpo tez zależy od pogody i cieśnienia czasem dzidzia po prostu jest senna :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2009-01-15, 18:41 ]
Patrzcie co dostałam

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

15 sty 2009, 20:05

adka ja tak samo mialam, szalal Wiktor strasznie, jak siusiu dluzej nie zrobilam to tez sie denerwowal bo widocznie pęcherz go uciskal a od wtorku (tydzien temu) spokojny jak nie wiem co, w srode bylam na usg i lekarz mówi ze okaz zdrowia, ale mnie to męczy, choc i lekarz mi mówil i w internecie wyszukalam , że czasem tak jest, że dziecko sie przekręci i kopie w takie miejsce, że sie slaiej czuje, albo wcale, poza tym juz pomalu zaczna odzywac ie o stalych porach, a u mnie go dzis przylapalam byla to 4 rana :ico_szoking:

co do tych spoobów na to by sie dzidzia ruszyla to tez w gazecie wyczytalam, że herbatka z cytryną i miodem i na 100% czekolada ( sprawdzone- kiedys jak sie matrwilam to cale toffifi zjadlam to jak mi 6 razy przylozyl to mi sie odechcialo ) . Czytalam tez , że przy bujaniu sie budzi i muzyce, ale to mi sie dziwne wydaje bo przeciez to go usypia. Fakt faktem Wikus kopie mniej i slabiej, ale kopie i dzieki Bogu o bym zawal dostala, chociaż i tak martwi mnie to

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

15 sty 2009, 20:09

Dora, sukieneczka cudna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzisiaj na TVN style byl wlasnie program o ubrankach dla dzieci i o wyprawkach nio i okazalo sie ze wiekszosc moich ubranek jest zla :ico_zly: np nie powinno sie kupowac bluzeczek czy sweterkow z kapturami moje w wiekszosci maja, ubranka powinny byc zapinanae z przodu a nie z tylko i znowu mam zle :ico_nienie: body nie zakladane przez glowke tylko rozpinane z przodu nawet mam ze 3 szt tak zakladane no i skrytykowali rajstopki :ico_zly: :ico_zly: ale tu sa zdania podzielone , ortopeda powiedzial mojej znajomej ze lasnie rajstopy sa wskazane i badz tu madra jak co mama to opina :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-01-15, 19:13 ]
na 100% czekolada
o tym tez slyszalam ale niestety nie podzialala :ico_zly: zjadlam tyle ze myslalam ze sie porzygam :513:
a to moje Malenstwo nawet nie drgnelo

[ Dodano: 2009-01-15, 19:14 ]
niby sie nie martwie ale zawsze jakas niepewnosc i strach jest , tym bardziej ze od 28 tyg lekarze kaza kontrolowac ruchy

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

15 sty 2009, 20:28

Czesc dziewczyny :ico_ciezarowka:
Ja po ostatniej wizycie u lekarza już nic nie mówię na temat płci mojego dziecka, to jest ono i koniec. Czy to będzie Lenka czy Borysek mi to obojętne byle było zdrowe. W rodzinie żartują sobie i mówią że może to bliźniaki i że raz pokazuje się jedno raz drugie.
Dziś weszłam na wagę i znowu przybrałam i to nie mało bo doszły mi kolejne 3 kg jak tak dalej pójdzie to cieńko siebie widzę w 9 m-cu hihihihihihihi.
Jeżeli chodzi o ruchy to codziennie czuję moje dziecię jak szleje w brzuchu i niech tak zostanie.
Co do ciuszków to muszę się wstrzymać z kupnem. Jak dowiem się czy to synek czy córka wtedy się wybiorę. Poza tym jest jeszcze sporo czasu.

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

15 sty 2009, 20:36

Poza tym jest jeszcze sporo czasu.
niby jest a tak naprawde nie jest :-D ja ostatnio o tym myslam jeszce tak niedawno czytalam jak Grudniowki sie rozdwajaja a tu juz Styczniowki koncza :ico_szoking: jescze tylko Lutowki i Marcówki i .......... i nasza kolej :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

15 sty 2009, 21:29

co do tych spoobów na to by sie dzidzia ruszyla to tez w gazecie wyczytalam, że herbatka z cytryną i miodem i na 100% czekolada ( sprawdzone- kiedys jak sie matrwilam to cale toffifi zjadlam to jak mi 6 razy przylozyl to mi sie odechcialo )
zgadzam się z ejustysią moje maleństwo też kopie po czekoladzie :-D
ja też czuję ruchy codziennie a na wieczór to już pełna gimnastyka sama nie wiem co ono w tym brzuchu wyczynia. Mój mąż też doskonale to czuje i się nadziwić nie może :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-15, 20:30 ]
ja też już jestem 10 kg na plusie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

16 sty 2009, 07:50

Adka - Ja nie słucham rad doradców od ciuszków bo to pewnie czysta teoria i sami nawet dzieci nie maja :ico_ciezarowka: Moje koleżanki - matki urzywały i rajstopki i bluzy i body i dzieci zadowolone, nie przejmowałabym sie takim gadaniem.
Ja body dostałam całą siate po kolezankach i sobie chwaliły - a jak bedzie lato dzidzia tylko w body i w pieluszce siedzi bo ciepełko jej :-D

Co do ruchów - to moja Zosia sie " uaktywnia " jak połoze sie na plecach i pogłaszcze brzuszek odpowiada mi od razu no chyba że akurat spi , czekolada nie wiem bo nie jm, ale zjadłam wczoraj szarlotke i faktycznie się ożywiła :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2009-01-16, 06:52 ]
Jak widzicie nie śpie o tej porze- codzinnie tak sie juz budze potem przysypiam koło 8 rano

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość