monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

16 sty 2009, 18:25

ja tez czasami tam zajrze fajnie tak sobie po wspominac

[ Dodano: 2009-01-16, 17:26 ]
ja wczoraj u zuzki 5 zmienilam z kupa i to rzadka

[ Dodano: 2009-01-16, 17:26 ]
a dzis tylko 1 rano

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

16 sty 2009, 18:46

a my własnie wróciłyśmy z pogotowia. Tosia oprócz gorączki i kaszlu dostała biegunki. Dzwoniłam do przychodni, to mi lekarka powiedziała, że Tosia nie jest jej pacjentką i ona nie będzie na nią czasu tracić :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: A na pogotowiu natychmiast ściągnęli pediatrę z oddziału dziecięcego - taka sympatyczna lekarka, która doglądała Tosi po urodzeniu. No i mała ma wirusa - zapalenie gardła i krtani i sranie i rzyganie i w ogóle be. Na razie nie rzyga, ale kupy to sadzi niemiłosierne :ico_szoking: Nie chce jeś, a z picia to sok z czarnej porzeczki ciagnie jak szalona. I tylko beczy i tuli się.

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

16 sty 2009, 18:53

czesc dziewczyny
tak snow was zostawilam a wy tyle naklikalyscie ze szkoda gadac :ico_olaboga:
salatka z brokulami to moj przepis osobisty wiec wam pisze jeszcze raz i prosze zapamietac bo wiecznie zyc nie bede!!!1 :ico_oczko:
2 sztuki brokula ugotowac w wodzie z dodatkiem warzywka
odcedzic i oderwac same kwiatki, a nastepinie ulozyc na dnie miski
na brokuly polozyc
5 ugotowanych na twardo jajek pokrojonych w kostke
1 papryka czerwona pokrojona w kostke (moze byc tez rzodkiewka
szczypiorek lub natka pietruszki (moze yc drobno skrojona cebula lub por)
ser feta pokrojony w kostke
wszystko zalac 1 jogurtem naturalnym (duzy) z dodatkiem sosu salatkowego ziolowo-koperkowego.

[ Dodano: 2009-01-16, 17:55 ]
malgoska pisze: I tylko beczy i tuli się
Boze biedne dziecko straznie mi jest jej zal, :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

16 sty 2009, 18:56

malgoska pisze:a my własnie wróciłyśmy z pogotowia. Tosia oprócz gorączki i kaszlu dostała biegunki.
o kurcze :ico_olaboga:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

16 sty 2009, 18:57

ja bylam dzis w HM kupilam zuzi bardzo duzo rzeczy, czapeczek kapelusikow, kaszkiecik, bluzeczek spodni wszystko super jestem zadowolona :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-16, 17:58 ]
buciki i kurteczke, kamizele, i sukieniusie :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-16, 18:00 ]
Rys jest smieszek hahaha jak ja lubie takie ruchliwe dzieci co broja hahaha jest sie z czego smiac i jest wesolo hhahaha :ico_brawa_01: zuza nadal parter!!!

[ Dodano: 2009-01-16, 18:01 ]
monika83 pisze:ja wczoraj u zuzki 5 zmienilam z kupa i to rzadka [/quote a zuza ma problemy z kupkami nie robi codziennie, a jak obi co 2 dzien to bardzo sie meczy i nie moze zrobic.

[ Dodano: 2009-01-16, 18:03 ]
asiab pisze:Sylwia.O. napisał/a:
a ja wasnie sobie przeglądam nasz stary wątek marcowki 2008
ja tez ostanio przeglADAŁAM :-D

[ Dodano: 2009-01-16, 18:04 ]
Sylwia- sklep masz sliczny :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-16, 18:08 ]
dziewczyny zuza wstaje na tym swoim amochodziku na nogi i podnosi caly przód do gory :ico_olaboga: :ico_olaboga: czasmi sie wywali cale z tym samochodem szok ale nadaL jezdzi i szeleje,nie wiem czy nie wysadze jej na jakis czas z tego bo juz w ogole nie bedzie chciala raczkowac, zeszta ona nie chce hahaha :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

16 sty 2009, 21:35

Mąz pierwszy raz próbuje uspać Franka na noc mały jest najedzony ale masakra :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: strasznie sie drze ale musze byc silna i to przejsc bo inczej sie nie da ja już nie mam siły ciągle go usypiac z cyckami na wierzchu :ico_wstydzioch:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

16 sty 2009, 21:50

Asiu - będzie ciężko, ale musisz dać radę. Dla Franka i siebie samej.

Ja uciekam. Maluda cały czas na mnie wisi i marudzi. Ten kaszel jest straszny. Dziś śpimy we trójkę. Może się uda pospać.

Dobranocki.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

16 sty 2009, 22:22

No i niestety skończyło sie na wielkiej chisterii i kłutni z P. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_zly: ja bym dała rade ale on nie dał powiedział że nie może poprostu słuchac jak franek płacze i jak woła tata nie tata nie i tak w koło z zachrypnietym głosem. Musiałam go wziąć aż dygotał z płaczu :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: ale cyca już mu nie dałam dałam wody sie napić położyłam sie koło niego na łóżku i głaskałam , zasnął ale az teraz jeszcze chlipie przez sen. Straszne to było nie jestem silna psychicznie :ico_wstydzioch: , nie dam rady odstawić małego od piersi :ico_placzek:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

16 sty 2009, 22:57

asiab a dlaczego chcesz odstawić w ogóle? nie rób tego, moja mała aż się trzesie za cycem, daje jej na noc tylko i w nocy ale bez cyca to aż mi jej szkoda, nie wyobrażam sobie zabrać jej go

[ Dodano: 2009-01-16, 21:58 ]
acha chciałam dodać że moja mała też nie może zostać sama nawet na sekunde nie może stracić mnie z oka bo zaraz rozpaczliwie płacze - pisze bo pare stron wcześniej ktoś coś chyba pisał o płakaniu za mamą, albo coś pomieszałam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

16 sty 2009, 23:20

malgoska pisze: No i mała ma wirusa - zapalenie gardła i krtani i sranie i rzyganie i w ogóle be.
O matko :ico_olaboga: biedna Tosieńka. Zdrowka Ci życzę

asiab pisze:Straszne to było nie jestem silna psychicznie , nie dam rady odstawić małego od piersi
dasz radę. już zasnął bez cyca. Nie możesz od razu zabrać mu i cyca i siebie. Zacznij od jednego :))) Jak już będzie zasypaił bez cycusia to moze wtedy sprobuj zeby tatus go uśpił.

lalunia pisze:asiab a dlaczego chcesz odstawić w ogóle? nie rób tego, moja mała aż się trzesie za cycem, daje jej na noc tylko i w nocy ale bez cyca to aż mi jej szkoda, nie wyobrażam sobie zabrać jej go
a ja sie cieszę, ze odtstawilam malą od cyca. Od razu poczulam ulgę. :ico_noniewiem: Dzieciom w naszym wieku już cyc nie jest potrzebny. A im dlużej się karmi to teraz dziecko bardziej się do tego przyzwyczaja i później trudno będzie odstawic od cyca.

lalunia pisze:acha chciałam dodać że moja mała też nie może zostać sama nawet na sekunde nie może stracić mnie z oka bo zaraz rozpaczliwie płacze
ale to jej przejdzie u mni etrwao to moze ze 2 tyg

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość