szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

20 mar 2008, 09:16

emalia30, życzę powrotu do zdrowia. Oby jak najszybciej. I faktycznie - ten tydzień zwolnienia to dobry pomysł.

[ Dodano: 2008-03-20, 08:59 ]
Zulcia, właśnie odkryłam, że nie tylko masz dzień po mnie termin, ale również urodziny :ico_haha_01:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

20 mar 2008, 10:18

emalia30 pisze:Kotecz@ko pamietasz jak sie umiawiałysmy??-czekam na 2 kreseczki nim sie rozdwoje-trzymam kciuki - uda sie :ico_brawa_01:

oj bardzo sie bedziemy starac :-D Dzis idziemy na wizyte do ginka.
kochana wez to L4 - odpocznij sobie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-03-20, 09:20 ]
Zulcia pisze:K@tk@, a co u Ciebie kochana?Jak samopoczucie?Mam nadzieję,że wszystko u Ciebie w porządku,wyniki dobre i z pozytywnym nastawieniem przystąpicie do starań o maluszka,bo maj już niedługo.Ja ze swej strony modlę się,żebyś za 9 miesięcy tuliła swego maluszka.


Zulciu, mam małe zawirowania z hormonami, chodzi o progesteron :ico_noniewiem: Dzis wizyta u ginka, wiec wsyztskiego sie dowiem. Jade do niego z nowymi wynikami badan.Bedzie miał co interpretowac. chyba zleci mi juz zastrzyki z fraxiparyny.

[ Dodano: 2008-03-20, 09:23 ]
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

20 mar 2008, 10:45

Hellooo!! :ico_brawa_01:
Emi ty od razu na zwolnienie i nie tydzien ale z dwa zebys odpoczela pozadnie a nie tylko sie wyleczyla!
K@tk@, Trzymamy kciuki i wszystko bedzie dobrze na pewno dzidzia zawita :ico_haha_02:

A ja normalnie wczoraj w szoku zostalam! Moi tescie z ktorymi co prawda nie bardzo kontakty mam rewelacyjne przyszli z niezapowiedziana wizyta! Ja patrze na niech a oni normalnie z pudlami jakimis i w ogole okazalo sie, ze to wyprawka dla Kacperka bylo tam normalnie wszystko poczawszy od recznikow, ubranek od rozmiaru 56 do 74, po srodki pielegnacyjne, pampersy i w ogole :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no musze przyznac ze nie spodziewalam sie po nich ale baerdzo sie ciesze teraz to juz na prawde juz nic nie musze kupowac No zostaly mi butelki i smoczek :ico_haha_02:
A ja wczoraj wzielam sie za pranie pieluch no i dzis mam sterte do prasowania :ico_haha_01:
Buziaki dla was na dzisiejszy dzien u nas pogoda sie polepszyla wiec chociaz tyle bo wczoraj snieg i zima wpelni :ico_olaboga:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

20 mar 2008, 11:51

witajcie dziewczynki...
faktycznie wczoraj problemy z zalogowaniem na tt byly ale juz widze jakas poprawe, jakies zmiany nastaly...wszyscy czuja juz wiosne :-D :ico_oczko: choc za oknem u niektorych jeszcze zima :ico_oczko:

zulciu, szczako, kiedy te wasze urodzinki wypadaja? bo ja was gonie ze wszystkim :-D ( moje sa poczatkiem kwietnia :-D ) :-D :-D

emilko, strasznie ci kochana wspolczuje takiego cierpienia... musisz KONIECZNIE wziasc wolne... przynajmniej do czasu wyleczenia tych wstretnych hemoroidow :ico_zly: nie dosc ze z brzuszkiem jest ci juz napewno ciezko, to jeszcze do tego ta dolegliwosc :ico_chory:

ewelina... :ico_brawa_01: dla tesciow... takie niespodzianeczki to ja rozumiem... super sprawa...teraz juz mozesz sie skupic na odliczaniu dni do porodu :-D
piszesz o tych pieluchach... bedziesz uzywala tetrowych? ja musze wam napisac, ze przy wiktorku w ciagu dnia zakladalam mu tetroiwki (na noc i na wyjscia pampersy) i jestem bardzo zadowolona...mimo iz niektore mamusie patrzyly na mnie jak na wariatke :ico_oczko: teraz tez juz pieluszki leza poprane i poprasowane... :-D

k@teczk@ trzymam mocno kciuki za pozytywne wyniki badan...jestem z toba myslami :ico_buziaczki_big:

a moja Alicja wczoraj wieczorem byla wrecz nieznosna :ico_oczko: ok godzinki tak sie wiercila, wypinala... cuowne uczucie :-D ... poczulam nawet bardzo wyraznie jej stopke :ico_szoking: i dala sie wreszcie namierzyc tatusiowi, bo jak do tej pory to kazda proba "namacania" przez mojego meza konczyla sie niepowodzeniem :ico_oczko:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

20 mar 2008, 12:46

MONIKAB fr, moje urodziny 22 marca, Zulci - dzień później :ico_oczko:

Nasza Ala wierci się od kilku dni tak strasznie, że tylko czekam aż mi skóra się gdzieś przetrze i zobaczę te stópki i kolanka na zewnątrz :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

20 mar 2008, 13:42

MONIKAB fr, mysle ze bede uzywala ,pampersy oczywiscie tez ale w domku jak bede to tetrowe! Tylko teraz to prasowanie nieszczesne :ico_haha_01: tym bardziej ze stanie juz mnie meczy wiec robie to z przerwami no ale dla malenstwa warto :ico_haha_01:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

20 mar 2008, 14:01

MONIKAB fr pisze:w ciagu dnia zakladalam mu tetroiwki (na noc i na wyjscia pampersy) i jestem bardzo zadowolona...mimo iz niektore mamusie patrzyly na mnie jak na wariatke

Ja dokładnie też tak planuję. Jak się nie powiedzie, to zmienię wszystko na pampersy, ale podejmę wyzwanie :ico_haha_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

20 mar 2008, 14:21

:ico_szoking: a myslalam ze jestem jakas "inna", ze wszyscy dookola uzywaja tylko pampersow :ico_szoking: ...
ciesze sie ze nie jestem wyjatkiem... a co do tego prania i prasowania, to powiem wam, ze nie ma z tym az tak wiele roboty... ja wiktorkowi prasowalam tetre przez pierwsze pol roku i nawet nie odczulam ( mimo ze urodzil sie w zimie i pieluchy nie bardzo chcialy schnac)
teraz nie trzeba wygotowywac pieluszek starodawnymi metodami w garze na gazie :-D bo przeciez sa super pralki z programem wygotowywania :ico_haha_01: a co do zelazek ,to tez sa super, pieluszki nie trzeba z dwoch stron prasowac (ja skladam na pol przy wieszaniu i prasuje jednostronnie)
:ico_brawa_01: dla Was dziewczyny i zycze wytrwalosci

[ Dodano: 2008-03-20, 13:23 ]
ewelina... a ja teraz prasuje juz na siedzaco :ico_wstydzioch: przeciez pieluszki czy ubranka dzieciece sa malutkie i nie trzeba sie gimnastykowac przy ich prasowaniu tak jak np. podczas prasowania poscieli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

20 mar 2008, 14:48

Witajcie dziewczynki :ico_haha_02:
U nas tradycyjnie śniegu trochę popadało,ale teraz wyszło piękne słonko,tylko zimno jest.
Co do tetrowych pieluszek,to z Zuzanką też próbowałam,dopóki kupy nie zrobiła,wtedy zrezygnowałam i przeszłam na pampersy.Tzn,pampersy miałam na wyjście i na noc,a na dzień używałam tańszych jednorazowych.Hm,widzę,że Wy już przygotowane,ja dopiero po świętach jadę na końcowe zakupy i zostanie mi tylko wózek.W razie czego mam po Zuzi na działce głęboki,ale bardzo ciężki(około 18 kg waży).
Ewelinko to teściowie spisali się na medal,pozazdrościć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mi moja mamcia też kompletowała wyprawkę,jeśli chodzi o ubranka.Ale resztę to już muszę kupić sama.
Moja córcia jest bardzo podekscytowana,że będzie mogła powybierać rzeczy dla siostrzyczki.
Podobno od jutra do poniedziałku nie będzie działało nasze forum.Dlatego już dziś chciałabym Wam złożyć świąteczne życzonka.
Obrazek

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

20 mar 2008, 14:49

Ponieważ od jutra forum będzie wyłączone - życzę Wam i Waszym rodzinkom WESOŁYCH ŚWIĄT!!

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość