Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

18 sty 2009, 00:43

cholipa ja tez w koncu zrobilam pomidorowke, tyle o niej pisalyscie! ale ja dla Hani taka papke zmielona - ale super wyszla.

Renia, widze ze Ty niezla kucharka jestes!!!

Rybcia, kino moze fajne, ale i tak sie potem poklocilismy i co? Nic fajnego. Trzeba bylo w domu zostac...

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 sty 2009, 13:59

betinko Ty też po gastronomiku w Bytomiu? to jest nas dwie :-D :-D
co do 3D polecam klinikę ADO-MED w Chorzowie Batorym, 200zł

ja idę na te 3D do mojego lekarza, tzn okaże się czy mam wystarczająco dużo kasy

najpierw mam wizytę u kardiologa... bo niestety serce jest obciążone i daje znać częstymi atakami, no i gin jak usłyszał o mojej arytmii i częstoskurczach to wypisał mi drugie skierowanie pt PILNE! no i muszę iść jak najszybciej

ale problemy z sercem chyba nie są powodem do darmowego 3D :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
ale czytałam kiedyś na jakiejś stronie prowadzonej przez lekarzy, ze prawo do darmowego badania 3D ma (cytuję):
"matka panicznie bojąca się o swoje dziecko" tylko nie wiem na jakich zasadach to obowiązuje...

dziś wstaliśmy o 6.00 rano :-D :-D i stwierdziliśmy ze idziemy z psem na spacer :ico_brawa_01:
było super, psina się wybiegała po śniegu swobodnie, my zrobiliśmy sobie miły niedzielny poranek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

18 sty 2009, 22:57

a mój Kubuś wymyślił dziś wycieczkę- pojechaliśmy w góry na spacerek potem na pyszny obiadek do góralskiej restauracyjki i wreście na basen :-) popływałam troszkę powylegiwałam się w jacuzzi hmmm fajnie było :ico_brawa_01: na koniec tylko mnie zmuliło i zwymiotywałam ale już jest ok zaraz zmykam pod prysznic i wreście się wyspać musze
Ostatnio zmieniony 20 sty 2009, 10:18 przez betina, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

19 sty 2009, 21:54

uuu... cicho tu...

laseczki coś zaniedbujecie temacik, nie wstawiacie newsów z waszego życia, brak bieżących wiadomości mnie dołuje...

u mnie na razie ok, lampa jeszcze wisi, pracowity dzionek miałam ale udany
jutro znów trzeba wcześnie wstać :ico_olaboga:


betina, to w ciąży można na saunę chodzić? :ico_noniewiem:

dziś kupiłam pierwszą rzecz dla dzidziolka :-D malusi sweterek-kamizelkę z pieskiem, bo się zauroczyłam taki śliczny był
nie jestem przesądna, w zabobony nie wierzę a pomalutku trza myśleć o tym małym człowieczku, jutro jadę oglądać wózek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jeju jak ja się doczekać nie mogę... :-D :-D

życzę Wam jutro miłego dzionka :-) :-) i trzymajcie kciuki za kolejny egzamin na uczelni, ostatnio pomogło za co bardzo dziękuję

[ Dodano: 2009-01-19, 20:56 ]
ps: podwójne "buźki" są wynikiem jakże zepsutej już myszki, która klika podwójnie i bardzo mnie tym irytuje, a że leniwa jestem to sie wybrać po nową nie umiem...

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

20 sty 2009, 10:25

izuniu kochanie pomyliłam się -chyba z wrażenia po całym tym dniu -byłam w jacuzzi a nie w saunach :ico_oczko: juz poprawione :-D
ja z kupnem ciuszków jeszcze sie wstrzymam choć nie powiem że już niejednokrotnie oglądałam :ico_oczko: ale poczekam aż dowiem się co mam i wtedy będę szaleć :-D choć wiem że wiele znajomych już sie zapowiedziało że coś tam dla mnie znajdzie :-) ja zacznę od zakupu komody potem łóżeczko i wózek ciuszki kosmetyki itp zaopatrywać się będę już w lato chce to wszystko rozłożyć tak by odpowiednio podzielić wydatki

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 sty 2009, 10:45

Witam z rana kobietki :-D

dziś egzaminek kolejny, powinno być dobrze :ico_oczko:

ja na razie nic nie kupuję "specjalnie" tzn wczoraj akurat wpadło mi w oko i pomyslałam ze musze miec taką kamizelkę :-D :-D

mnie też czeka najpierw zakup komody, nadstawki na szafe, wózek jadę dziś obejrzeć, jakby co to w lutym kupujemy...
z łózeczkiem poczekamy też do wiosny, bo bratowa mi obiecała... tyle ze ona kreci coś nosem i nie wiem, czy dostane to łózeczko...

potem pampersy, kosmetyki... ciuszki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

20 sty 2009, 11:24

ale macie juz plany zakupowe. Ja sie jeszcze wstrzymam aż będzie wiadomo czy chłopiec czy dziewczynka. W poprzedniej ciąży zakupy zaczęłam robic w 23tygodniu ciąży. Chociaz wózki już na allegro oglądałam, ale żaden mi nie pasuje. Będe kupować tylko wózek głęboki i chce, żeby miał pompowane koła, skrętne i duży kosz na zakupy i w cenie do 1000zł i nie 'made in china' i nic nie ma takiego. X-landera nie chce, bo już miałam. chciałam jakis inny.

[ Dodano: 2009-01-20, 10:27 ]
a za pół godziny wychodze znowyu do dentysty. Kurcze, juz mnie to leczenie zębów 850zł kosztowało a nawet jeszcze nie połowa. Dopiero jeden ząb kanałowo prawie skończony, jeszcze plomba do niego i jeden zaplombowany plus usuniety kamien i to tyle kasy kosztowalo a przede mną jeszcze ponad drugie tyle.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

20 sty 2009, 11:28

ale macie juz plany zakupowe. Ja sie jeszcze wstrzymam aż będzie wiadomo czy chłopiec czy dziewczynka..
ja też czekam :-) wózeczki też już nieraz przeglądałam kilka mam na uwadze ale konkretnie jeszcze nie zadecydowałam

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

20 sty 2009, 11:29

betina, to napisz które wózki rozważasz.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

20 sty 2009, 11:40

olala, przeglądam moje obserwujące i są tam właśnie wózki X-lander i taco nie wklejam linków bo nie wiem czy można ale chodzi mi o standardzik wózek głeboki plus spacerówka

zwracm uwage na duży kosz pod wózkiem przekładaną rączke amortyzacje -właściwie to sie na tym nie znam ale sądze że te rzeczy sa wazne

olala, zadowolona byłaś z x-landera? czemu pompowane koła sątak ważne?na co warto zwrócić uwage przy zakupie wózka bo okaże się ze żle szukam :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość