kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

19 sty 2009, 14:39

a ja sie nie smieję , bo kiedyś też tak zrobiłam :ico_wstydzioch: w naszym seicento.

jezeli chodzi o czytanie , to ja tez czytałam Chmielewską ,, rzeź kręgowcóe'' czy jakoś tak, Grocholę chyba wszystko , bardzo lubię biografię, i tym podobne ,, Kwiat Pustyni '' itp. a z bardziej ambitno -...jakis to Le Bon'a ,, Psychologi tłumu '' można wtedy ludzi bardziej rozumieć.

a ogólnie to nic mi sie niechce , niewiem czy to pogoda czy co

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

19 sty 2009, 14:41

M0rD3CzKa pisze:wiecie co ja chyba chora jakaś jestem :ico_puknij: na móózg oczywiście :-D nic mi się nie chce.. tak sie rozleniwiłąm że szok..ale marudzenie idzie mi całkiem całkiem :-D
w wiadomościach mówili, że jakaś epidemia panuje... Może to to, bo ja cierpię na to samo... Mam alergię ostatnio na prace fizyczne :ico_olaboga: :-D
Delicja, witaj i pisz co u Was.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

19 sty 2009, 14:52

Kolka, to na pewno to!!! ja na nic nie tylko na prace nie mam chęci.. nawet nie chce mi sie kubka kawy do ust podnieść.. najlepiej to bym leżałą i w sufit się gapiła :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

19 sty 2009, 16:06

M0rD3CzKa, no to żeśmy się pozarażały. Ja kubek podniosę, ale kto go zmyje :ico_olaboga: Ale klikać to mi się, owszem chce :ico_wstydzioch: :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

19 sty 2009, 16:27

Witajcie Laseczki
jestem i ja po długiej przerwiem, ale naklikałyście ze wszystko mnie sie troszke pomieszało. A wolnego to ja nie mam bo za leseczke musialam iść do pracy bo zwolnienie przyniosła i robote musiałam za nią robić , a tak sie cieszyłam ze troszke odpoczne a tu nonono.

katrin troszkę sie uśmiałam no to jesteś oznaczona
M0rD3CzKa, ja dzisaj tez jakaś leniwa jestem i jeszcze nadodatek jakas zakrecona.
Kolka, ja tez podczytuje chmielewska ale teraz nie mam czasu na to.
iw rybcia powodzonka, aby przeduzyli ci umowe i sie starajcie o rodzeństwo dla Andrzejka.

Kamil nadal sie buntuje, tatus go rozpieszcze, a ja na nic czasu nie mam

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

19 sty 2009, 17:43

Cześć dziewczyny,
wpadłam tylko zameldować, że my też żyjemy i że jesteśmy chorzy na grypę.... :ico_zly: Ja wczoraj miałam kryzys, ale na szczęście dzisiaj już jest troszkę lepiej. Dzieciaki zakatarzone i bardzo marudnnee. No i muszę zmykać, trzymajcie się zdrowo. Papa

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

20 sty 2009, 01:07

Dziewczyny toja tez jestem zarazona :ico_olaboga: tylko mnie zarazili tym wirusem lenistwa chyba juz przy urodzeniu :ico_placzek: Normalnie paskudnie sie musze do wszytskiego zmuszac :ico_placzek:

Kamelek-Chmielewskiej nie wszystko jest swietne,ale jak dla mnie ciagle nr 1 jest Lesio,ktorego goraco Ci polecam na handre.Z innych ulubionych pisarzy to Wharton,Coehlo no i oczywista sprawa Lucy Montgomery z jej ponadczasowa Ania z Zielonego Wzgorza.Grochole tez lubie,choc Trzepot Skrzydel nie za bardzo mi spasil.

[ Dodano: 2009-01-20, 00:09 ]
Kari-kurujcie sie!Paskudna grypka,niech szybko pojdzie sobie od Was precz.

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

20 sty 2009, 16:10

hello

kari24, duzo zdróweczka dla was.

katrin, a Wharton to chyba wszystkie ksiązki przeczytałam jego styl pisania jest fajowy.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

20 sty 2009, 17:45

melduje sie dziewczynki,ze u nas wszystko dobrze, troche czasu brak na leniuchowanie, ale co tam :-) , aby do wiosny :ico_oczko: ....a póżniej do lata :ico_oczko:

całusy dla wszystkich :-)

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

20 sty 2009, 23:05

Hej babeczki!

Ja tylko na szybko poinformowac ze jutro sie przeprowadzamy i w zwiazku z tym mnie nie bedzie :ico_placzek:
Mimo usilych staran by zalatwic neta na szybko nie dalo rady... Dopiero w piatek podlacza nam linie telefoniczna (tzn. przywroca sygnal)... A najpozniej do 1 lutego powinnismy juz miec internet...

Pozdrawiam Was serdecznie i maluszki...
Buzka...
I do szybkiego sklikania...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość