Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 sty 2009, 11:47

#ania#, a ja to musze zobaczyc jak to bedzie z podawaniem tych produktow, ale tak jak mowisz na poczatek po lyzeczce na probe wiec nie beda to wielkie koszty, a im bedzie starszy tym wiecej pokarmow takich jak my bedzie mogł jesc :-)

A ja juz ostatnio robiłam mały remoncik z ubrankami od Filipa i poł reklamowki ciuszkow do ktorych juz nie wjedzie schowałam do kanapy :-)
Teraz dopiero na włąsnej skorze sie przekonałam jak takie dziecko rosnie :ico_szoking: chociaz ja itak nie miałam jakos specjalnie duzo tych ubranek bo wiedziałam, ze to tyko na chwile :-) ale ten moj paczus rosnie jak na drozdzach, pewnie bedzie juz wazył z 6500 jak ostatnio miał 6200 :-D zreszta widze jakie ma fałdki na ciele i podwojna brode :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

19 sty 2009, 12:12

Wiola podwojna brode to i moj ma :ico_brawa_01: ale wyrosna z tego :-) A faldek u Mojego Niunia jeszcze jako takich nie widze. Ale jest jezcze czas zeby mu sie porobily :-)

Niby pogoda paskudna bo wilgotno ale na spacerek pojdziemy bo cieplutko, jest na plusie to i ja pospaceruje.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

19 sty 2009, 13:30

ugrzęzłam z porządkami..

niby tylko zmieniłam Małemu pościel, ale tyle się z tym namęczyłam, bo pierwszy raz założyłam mu baldahim, bo doszłam do wniosku, że będzie mu się lepiej zasypiało jak załonimy mu troszke światło, a przy okazji zrobiłam jeszcze troche porządków w tym jego konciku i wylądowałam z masą ciuszków na łóżku..

No nic.. lece dalej sprzątać, bo się nie wyrobie do wieczora.. Dobrze, że się wczoraj rozpędziłam i ugotowalam barszcz biały na dziś, więc mam troche więcej luzu, dziś chyba zrobie jakieś mięsko a jutro tylko ziemniaczki i będzie obiadek :-)

aaaa jasiek to już chyba nawet trzecią brode załapał, fałdki ma pierwsza klasa, musze mu jakąś fotke zrobić, to same ocenicie, ale to po kąpaniu, wtedy najlepiej widać :-)) no i moje dzieło z naklejkami na ścianie i wojna z baldahimem, chociaż całkiem nie źle wyszło jak na moje oko :-)) ale sobie posłodziłam, teraz to już na prawde lece..

[ Dodano: 2009-01-19, 12:31 ]
zapomniałam, u nas tak potwornie slisko, śnieg się topił i przymarzł, że chyba pójdziemy tylko na podwórko na chwile i to później..

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

19 sty 2009, 15:23

Ja wróciłam mokra po kolana grrrrr

Maja wazy 4600 dopiero.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

19 sty 2009, 15:59

blumek, a to nasza kruszynka ta Majusia. :-) dobrze ze rosnie. Na ostatniej wizycie pediatra powiedziala nam ze minimum 600g w ciagu miesiaca musi byc. Takze dobrze ze rosnie i oby zdrowo!!! :ico_haha_02:
aaaa jasiek to już chyba nawet trzecią brode załapał, fałdki ma pierwsza klasa, musze mu jakąś fotke zrobić, to same ocenicie, ale to po kąpaniu, wtedy najlepiej widać ) no i moje dzieło z naklejkami na ścianie i wojna z baldahimem, chociaż całkiem nie źle wyszło jak na moje oko ) ale sobie posłodziłam, teraz to już na prawde lece..
no koniecznie wklej fotki :ico_brawa_01: zobaczymy ten kacik Jasienka :ico_brawa_01: pewnie naklejki super wygladaja. Ja widzialam takie fajne ale sa troszke drogie jak dla nas (300zl) i poczekamy na przyplyw gotowki. A poza tym dopiero co preprowadzimy sie do swojego domku wiec pokoik bedzie nowiutki i czysciutki, a przeciez nkalejki mozemy kupic np na 1 urodziny :ico_brawa_01: sytuacja nas zmusza do oszczednosci :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 sty 2009, 18:11

betka, my tez pokoik dla malego dopiero bedziemy urzadzac, jak moj szwagier sie wyprowadzi bo narazie buduja dom i jeszcze troszke to potrwa :-) wiec jak oprozni pokoj to wtedy tam zrobimy malutkiemu swoje lokum :-) a narazie jest z nami w sypialni :-)
blumek, nic sie nie martw swoja wage na pewno niedługo osiagnie :-D

No i dziewczyny musze sie pochwalic, bo kupilsmy dzisiaj z mezem aparat, znaczy lustrzanke cyfrowa :-) wzielismy na raty bo droga była, ale na prawde warto, wiec niedługo nowe fotki Filipka pokarze :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

19 sty 2009, 18:50

blumek, najważniejsze, że przybiera na wadze, więc nie ma się co martwić, drobniutka jest i tyle, więc bez żadnych stresówna pewno wszystko dobrze :-)

Ja sobie dzisiaj urobiłam ręce po łokcie, 5 pralek, ale się nabrudziliśmy przez ten tydzień :-) sprzątanie po tygodniowej nieobecności, normalnie padam na twarz, mam nadzieje, że Jaś będzie chciał spać w miare szybko i najpóźniej o 21 będzie już kimać :-) bo nie wiem, czy ja dam dłużej rade..

kilka fotek :-))

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

19 sty 2009, 18:51

Poccyo czy mieliscie juz ten zabieg podciecia wezadełka??

byłam u lekarza teraz czekam na list ze szpitala, z umówieniem na wizytę...
powinno przsyjśc w przyszłym tygodniu... oby...
a mój maluszek wpadł chyba w melodie do spania... śpi już od 12...a dwiema przerwami na cycusia...
szkoda ze nie moge pospac razem z nim ... :ico_placzek:

[ Dodano: Pon 19 Sty, 09 17:54 ]
a w Szkocji pogoda dla bogaczy...
moj Daviś waży 5600 a ma 7tygodni...1400od urodzenia, czyli średnio 200g na tydzień...
szkoda tylko że w nocy budzi się co 2h na karmienie,bo ja już na rzęsach chodzę,a w oczach czuje piach...
serio i nerwowa się zaczynam robić... i ziewam i oczy mnie pieką...
no i marudze, nie?
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 18:22 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

19 sty 2009, 19:01

poccoyo, a może ustaw mu jakiś rytm dnia?? ja bym jasiowi nie pozwoliła spać tyle czasu w dzień, bo wojował by w nocy, więc nie dziwie się, że padasz na twarz, Beata miała mniej więcej to samo ze swoim bęblem, ale jakoś sobie poradziła i Junior już nie szakeje..Spróbuj, na pewno będzie ci lżej, no i będziesz wyspana :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 sty 2009, 19:27

#ania#, super fotki, swietnie maly ma urzadzone miejsce noclegowe :-D a w wannie wyglada jakbym mojego widziała, zólta wanienka i zólta poduszka :-D poccoyo, witamy w krainie pulchniutkich bobaskow :-D no musisz małego jakos przestawic na spanie nocne, ciezko bedzie ale potem bedziesz sobie chwalic :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości