Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

20 sty 2009, 23:10

Gosia, brawa dla Pawełka za postępy w chodzeniu i schodzeniu :ico_brawa_01:

Jarek już wrócił, więc zmykam... do jutra kobikti.. spokojnej nocki bez pobudek :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 sty 2009, 23:37

Gabriel zasnął pół godziny temu... wykąpałam Go po 21 i harcował sobie, a ponieważ ostatnio nic nie oglądamy na komputerze, bo grafika nawala i trzeba wymienić więc poszliśmy do sypialni i leżał z naim, bawił się Kuby telefonem i tak zasnął w końcu-razem z Kubą z resztą :ico_oczko:
Ja zamówiłąm te kubki dla babć i dziadków, ale dopiero w czwartek będą dobrze chociaż, że nie daleko mojego domu-podejdę z Gabrielem po południu...

Gabriel nie chce ostatnio myć zębów i dzisiaj stał między Kuby nogami i patrzył jak Kuba myje, później zabrał mu szczoteczkę no i właśnie tą godzinę po kąpieli z tą szczotką łaził, jak siedział na łózku to na przemian tacie wkładał do buzi, a potem sobie i szorował...

a ze śmieciami to u nas jest tragedia... w łazience śmietnik na pralce stoi, u nas w pokoju na szafkach, bo On bez zahamowań żadnych by wszystko wyciągnął :ico_olaboga:

lecę do łazienki i spać

[ Dodano: 2009-01-20, 22:38 ]
ten artykuł o pięciolatkach to chyba jakiś prima aprilis?? :ico_puknij: aż mi żal mojego dziecka jak Go będę musiała na ten wyścig szczurów posłać

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

21 sty 2009, 09:50

No to ja chyba pierwsza dziś będę :-D
Na rozbudzenie kawka :ico_kawa:
Nasza nocka nienajgorsza. Wprawdzie jak się kładłam spać ok 23 to musiałam już wziąść Niuśkę do naszego łóżka bo sie wierciła ale potem spała ładnie do 3 i obudziła się ok 6 jak zbierałam się do pracy.

Pisałyście o tym wicku. Ja też słyszałam że nie jest odpowiedni dla takich maluchów. My sie mamy pulmeks baby i też pomaga.

Gosiu widzę że tez jesteś nieźle zapracowana. Brawa dla Pawełka za postępy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Zazdroszczę Wam dziewczyny że macie możliwość jeszcze siedzieć w domu z dzieciaczkami. Teraz kiedy właściwie każdego dnia robią coś nowego fajnie jest to widzieć.

A jeśli chodzi o śmieci to jeślli tylko wyjmę z wiadra worek żeby go wyrzucić i Nadia go zbystrzy to od razu jest grzebanko:)

[ Dodano: 2009-01-21, 08:54 ]
Artykul o pięciolatkach czytałam już wcześniej. Oni są coraz lepsi :ico_puknij: Skąd na górze biora się tacy idioci :ico_puknij: ???

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 sty 2009, 10:45

my wstaliśmy godzinkę temu. Gabriel łobuzuje sobie
daliśmy rano babci kartkę i prymulkę w doniczce-kubeczek babcia dostanie jutro...

pogoda we Wrocławiu pozostawia wiele do życzenia, mgła i pochmurno, pewnie deszcz spadnie...

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

21 sty 2009, 10:48

Cześć!
A co Wy śpicie jeszcze?
kaska28 pisze:Na rozbudzenie kawka :ico_kawa:
Ja dzisiaj bawarkę siorbię :ico_haha_02:
Norbercik wczoraj nie płakał mi nim poszłam spać. Obejrzałam więc sobie w spokoju kolejną komedię romantyczną :-D "Moja dziewczyna wychodzi za mąż" podobał mi się. Jeśli lubicie takie filmy to mogę polecić ten :ico_oczko: (ja to uwielbiam takie filmy :ico_haha_02: ).
Norbert tylko w nocy zaczął się wiercić i przechodzić do mojego łóżka więc już go wzięłam do siebie, ale za jakiś czas jak spał przełożyłam go do łóżeczka i spaliśmy do 7:30.

Kupę mi już zrobił więc idę go przewinąć. Ostatnio unormowało mu się i robi raz dziennie i normalnego klocuszka a nie taką rzadką :ico_haha_01: .

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 sty 2009, 10:49

Witam się i ja :-)
Kasia, dzięki za :ico_kawa: właśnie popijam.
U nas nocka super, Ula do naszego łóżka przywędrowała dopiero około 5 i spaliśmy wszyscy do 9 :-)

:ico_tort: stawiam Wam dzisiaj z okazji imienin :-) Częstujcie się kochane :-)

Uciekam bąbla na nocniczek posadzić :-)

[ Dodano: 2009-01-21, 09:52 ]
CleoShe, ja też lubię takie komedie romantyczne, więc polecaj ja chętnie obejrzę, ja jak zawsze polecam "Serendipity" z takich filmów, jest rewelacyjny :-) i ostatnio oglądałam "dziewczyna mojego chłopaka", też niezły, a jeśli jesteśmy przy Kate Hudson, to fajny film z nią "jak rzucić chłopaka w 10 dni" :-) Także jak któregoś nie widziałaś, to polecam :-D

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

21 sty 2009, 10:53

A, i mogę zacząć oglądać "Gotowe na wszystko" :-D wczoraj doszła cała pierwsza część :ico_haha_01:

[ Dodano: 21 Styczeń 2009, 09:54 ]
pinko pisze::ico_tort: stawiam Wam dzisiaj z okazji imienin :-)

Dziękuję, ja się poczęstuję.. Wszystkiego naj naj naj :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 21 Styczeń 2009, 09:57 ]
pinko pisze:"jak rzucić chłopaka w 10 dni"

To ten co mają doprowadzić do tego by jedno rzuciło drugie w ciągu 10 dni? Coś takiego oglądałam jakiś czas temu :ico_noniewiem:
A :dziewczyna mojego chłopaka" coś mi się kojarzy tytuł, ale nie woiem czy obejrzałam czy miałam zamiar go ściągnać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 sty 2009, 11:01

Czesc dziewczyny ja tak tylko na chwilke bo niunia chce tu ze mna pisac

noc koszmar nie spalam chyba do 2 majka strasznie kaszlala jak ja wzielam do siebie do lozka to jeszcze gorzej bo co chwilke siadala i sprawdzala gdzie ona spi dopiero jak ja odlozylam do lozeczka to usnela tyle dobrze ze pospalysmy do 9

dziekuje za kawke

[ Dodano: 2009-01-21, 10:02 ]
CleoShe pisze:dziewczyna mojego chłopaka


jest swietny ogladalam niedawno

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

21 sty 2009, 11:03

pinko pisze:"dziewczyna mojego chłopaka"

Już wiem, chciałam ściągnąć ale nie było torrentów z napisami lub lektorem. Ty miałaś Aga tłumaczenie?

[ Dodano: 21 Styczeń 2009, 10:06 ]
iwona83 pisze:CleoShe napisał/a:
dziewczyna mojego chłopaka


jest swietny ogladalam niedawno

Zaraz sobie zassam :ico_haha_01:

Mam jeszcze na dysku jakieś 2 filmy nie obejrzane z serii komedie romantyczne.. ale jak obejrzę to powiem czy warto :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

21 sty 2009, 11:13

pinko pisze: :ico_tort: stawiam Wam dzisiaj z okazji imienin :-) Częstujcie się kochane :-)


No właśnie tak sobie myslałam czy nie masz dzis imienin :-D
Wszystkiego naj naj naj i samych pogodnych dni, bez smutków i zmartwień :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

A Twój mąż nie ma dzis też imienin?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość