Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

22 sty 2009, 13:17

hey kochane!

Nasta życzę szybkiego powrotu do zdrowia jak to grypa to trzeba wygrzać i leczyć się domowymi sposobami.

Ja wczoraj byłam w paru sklepach w jednym spędziłam z 1,5h i stwierdziłam, że łóżeczko i pościel a także najprawdopodobniej wózek to kupię przez allegro a resztę w sklepach. Wczoraj kupiłam okrycie kąpielowe, skarpetki i rękawiczki dla dzidziusia oraz szczotkę do włosów, nożyczki i termometr do kąpieli oraz aspirator Frida do oczyszczania noska :ico_oczko: Kosmetyków na razie nie kupuję, bo to zostawiam na potem. Wczoraj było tak cieplutko a wieczorem i w nocy deszcz padał. Dziś to taki ponury, zamglony dzień, że nic się nie chce :-/

Dowiedziałam się wczoraj od mamy, że koleżanka która jest w 28tc poszła leżeć do szpitala, bo skróciła jej się szyjka macicy, a do tej pory jeszcze pracowała.

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

22 sty 2009, 13:23

Fioletowa Ania, no to zaszalałaś na zakupach :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
nastka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 25 sie 2008, 13:05

22 sty 2009, 15:36

Fioletowa Ania, dziekuję właśnie leżę i stosuję domowe sposoby tylko ten katar już mnie wkurza zastanawiam sie czy mogę sobie zrobić inhalację z zapalonych kropel miętowych żołądkowych

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

22 sty 2009, 16:16

Nastka myślę, że możesz sobie zrobić inhalacje na pewno z wody i soli ale pewnie kilka kropel miętowych też nie zaszkodzi :) W necie znalazłam, że na katar dobry i bezpieczny jest otrivin extracare (to roztwór soli morskiej i witamina b5- przeznaczony jest dla dzieci).

Ja jak miałam przeziębienie w październiku i katar trzymał mnie bardzo długo to zrobiłam sobie jeszcze syrop z cebuli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

22 sty 2009, 20:41

ja już po wizycie.na razie wszystko dobrze.Szyjka zamknięta.Miłoszek ma już 1085 gram :) niestety ginka niepokoją te twardnienia.One się znacznie zmniejszyły ale dzisiaj w poczekalni i podczas wizyty brzuszek stwardniał mi bardzo często chyba ze stresu.Dostałam Duphaston i w poniedziałek mam zadzwonić do ginka jak z tym moim brzuszkiem.Powiedział że nie mozemy dopuścić żebym teraz urodziła bo jest o wile za wcześnie.Trochę sie boję.Kontrola za dwa tygodnie chyba że by coś sie działo
dobra idę się położyć

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

22 sty 2009, 21:00

Czesc dzieczyny
Nie odzywałam sie bo mialam ciężkie dni. Od weekendu nie mogę spać , brzuch mnie boli, apetytu wogóle nie mam. W poniedziałek mąż powiedział że mam iść do lekarza bo jak ja nie pójdę to on za mnie pójdzie. No i poszłam okazało się że zamiast przybrać na wadze to straciłam, lekarz powiedział że mam wrzucić na luz i odpoczywać w domu, przepisał mi też tabletki. Powiedział że mam leżeć sobie przed tv i oglądać komedie, żadnych horrorów, a za tydzień jak mi nie przejdą bóle brzucha to mam przyjść. Mam zwolnienie na m-c. I tak mi szkoda tych dziewczyn u mnie w pracy, że muszą podzielić się moimi obowiązkami. Ale jednak zdrowie mojej dzidzi jest najważniejsze. Muszę odpocząć. Ale to nie wszystko. Martwiła mnie też inna rzecz. Od ponad tygodnia mój mąż skarżył się na kłucie w sercu. Powiedziałam że ma iść do lekarza rodzinnego, poszedł i wyszło na KTG że ma jakąś wadę. Wtedy to ja już wogóle się załamałam. Mówię wam dziewczyny co ja miałam przez te ostatnie dni, cały czas płakałam, już nie martwiłam się o siebie tylko o niego. Wyniki wzięła moja mama żeby zobaczył je lekarz z oddziału wewnętrznego. Dziś dzwoniła i lekarz powiedział że ma nieregularne bicie serca i to może być spowodowane różnymi czynnikami. Teraz czekamy na telefon od jego lekarza rodzinnego który miał się skontaktować z kardiologiem i dać znać co dalej. Póki co jestem spokojniejsza, mama powiedziała że ludzie z tym żyją i że nie mamy się martwić. Ale to jeszcze nie koniec. Po mnie i mężu przyszedł czas na mojego brata bliźniaka, w pracy obcioł sobie część kciuka. Zwariowaććććććććć można. Jak tutaj się nie denerwować :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

22 sty 2009, 21:49

witam Mamusie
widze ze nowy rok zaczal sie nie zadobrze nie tylk dla mnie a tak czekalam na to zeby ten choloernt 2008 sie skonczyl :ico_sorki: :ico_sorki: ale widze ze 2009 tez bedzie trudny :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

u mnie tez nie zaciekawie choc nie zaciekawie to malo powiedziane, i jakos nie mam nastroju do pisania
zycze Wam lepszych nastrojow i dobrego samopoczucia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

22 sty 2009, 22:03

taa nie denerwuj się tak i odpoczywaj jak lekarz Ci mówił. Mój brat od dziecka miał zapadnięta lewa strone klatki piersiowej i szmery w sercu okazało się, że ma jaką mała dziurkę ale to naprawdę nic groźnego i mozna z tym żyć. Najgorzej dla Was to teraz tworzyć negatywne myśli nie można dać się im opanować ale wierzyć, że bedzię dobrze.
U mnie w pracy jak poszłam na zwolnienie to też tak się posypało ale widocznie tak miało być więc ma co się przejmować.
Dziewczyny więcej optymizmu w sobie, damy rade :-)

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

22 sty 2009, 22:16

hej!

Widze ze ostatnie dni nie za ciekawe :ico_noniewiem:

Taa - nie denerwuj sie kochana gdyby coś złego się działo wzieliby go do szpitala od razu.
Ty leż i wypoczywaj i jedz muszisz dla dziecka.

Agnieszko - jaki masz ból brucha??

Mnie od kilku dni boli jak na okres nie wiem ale chyba jajniki no generalnie dół brzucha nie wiem czy czekac na tą wizyte 9 lutego czy dzwonic do niego???

Was tez tak boli dół brzucha jak na okres???


Pisałam dzis do Milutki - MACIE GORĄCE POZDROWIENIA, ma dużo pracy przy córuni dlatego nie pisze ostatnio :ico_ciezarowka:

Misiunia buziaki dla Was!

[ Dodano: 2009-01-22, 21:18 ]
Nio widze suwaczków!

[ Dodano: 2009-01-23, 08:17 ]
Cześć dziewczyny!

Znowu nie spałam całą noc z powodu bólu brzucha, dół boli jak na okres a w bokach dziwnie kłuje .
Ja juz nie wiem chyba zadzwonie dzis do gina..

Wy tez macie takie bóle???
:ico_noniewiem:

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

23 sty 2009, 10:24

Witajcie.
Ja mam cały czas skurcze. Tyle dobrze, że nie są długie. Ale wczoraj to już musiałam nospę zjeść.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość