Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

23 sty 2009, 15:05

malgoskab pisze:ale ten elektr. to chyba duzo wygodniejszy
DUŻO to nawet mało powiedziane :ico_brawa_01:

cyn.inspiration pisze: Chciała bym juz lato
ja też :ico_sorki: a najbardziej Lipiec bo na cały miesiąc przylatujemy na wakacje do PL :ico_brawa_01: Już się nie moge doczekać :ico_brawa_01:
Aha no i wychodzi na to że juz napewno będzie malutka miała na imie Maja :ico_brawa_01: a to dlatego że musimy zarezerwować juz bilety bo potem będą bardzo drogie i tam trzeba juz wpisać imie dziecka, a późniejsza zmiana jest strasznie droga, więc mam nadzieje że nie będzie niespodzianki i nie urodzi się chłopczyk :-D bo będzie Maja się nazywał :ico_haha_01:

cyn.inspiration pisze:czy ten laktator to niezbędna rzecz????
dla mnie był niezbędny, ale wiem, że niektóre kobiety obywają się bez niego. Mi mąż już do szpitala przyniósł (miałam dużo więcej pokarmu niż Madzia potrafiła zjeść więc piersi były olbrzymie i bardzo bolały więc żeby nie zrobiło mi sie zapalenie itd. musiałam ściągać nadmiar). Madzia od początku była niejadkiem a pokarmu miałam dużo więc ściągałam tak żeby nie bolały mnie piersi i mroziłam (jak szłam na uczelnie było jak znalazł). Natomiast jeśli nawet kobieta ma mało pokarmu to laktator też pobudza piersi do produkcji mleka :-)

Dziewczyny - dostałam wiadomość że wcieło gdzieś jedną z 2 paczek które jechały do mnie z PL z rzeczami dla malutkiej :ico_placzek: Mają szukać, ale nie wiadomo czy się znajdzie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

23 sty 2009, 15:30

Ania_R pisze:Dziewczyny - dostałam wiadomość że wcieło gdzieś jedną z 2 paczek które jechały do mnie z PL z rzeczami dla malutkiej :ico_placzek: Mają szukać, ale nie wiadomo czy się znajdzie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:


oby sie znalazła :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-01-23, 14:31 ]
Ania_R, ja to sie boje ze nie bede miała pokarmu a tak bym chciała karmic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

23 sty 2009, 15:41

malgoskab pisze:ja to sie boje ze nie bede miała pokarmu a tak bym chciała karmic
skąd to przypuszczenie???

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

23 sty 2009, 16:04

Ania_R, moja siostra b.mało miała i może stad

[ Dodano: 2009-01-23, 15:06 ]
chociaz juz nie jedna połozna mi powieziała ze karmienie to w głowie a nie w piersiach siedzi

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

23 sty 2009, 18:44

malgoskab pisze:ze karmienie to w głowie a nie w piersiach siedzi
z tym akurat sie nie zgodzę, bo np. moja mama miała jakieś włukniaki czy coś takiego i nie miała pokarmu prawie wcale a bardzo chciała karmić i wyciskała ile się dało że miała az siniaki na piersiach i nic :ico_olaboga:

malgoskab pisze:moja siostra b.mało miała i może stad
tak jak napisałam powyżej o mojej mamie - to sprawa indywidualna i absolutnie nie jest dziedziczna :-)

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

23 sty 2009, 18:57

Ania_R, to dobrze, ale u mnie to jak nie jedno do głowy przychodzi to drugie, tak jak każda z nas chcę żeby wszystko jakoś sie ułożyło i żebym poradziła tej nowej sytuacji

[ Dodano: 2009-01-23, 18:12 ]
cyn.inspiration, jeżeli chodzi o poród to boje sie jak cholera ale jakos już sobie pomału to wszystko w głowie układam i wiem że jakoś dam rady, że będzie przy mnie mój W. i jakby było ciężko to pomoże i urodzimy naszego synusia razem.

[ Dodano: 2009-01-23, 18:45 ]
dziewczyny a mam pytanko bo ja teraz jestem na etapie co będzie mi potrzebne - w czym wy wybierzecie swojego niemowlaczka ze szpitala. Bo to marzec to nie wiadomo jaka pogoda bedzie i nie wiem co mam kupić :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

23 sty 2009, 21:16

malgoskab pisze:dziewczyny a mam pytanko bo ja teraz jestem na etapie co będzie mi potrzebne - w czym wy wybierzecie swojego niemowlaczka ze szpitala. Bo to marzec to nie wiadomo jaka pogoda bedzie i nie wiem co mam kupić
ja planuje wziąść ciepłe śpioszki, mam też body z długim rękawkiem i do tego maleńki kombinezonik który jest od razu ze stupkami, zakładany na łapki i z kapturkiem. Do tego zamówiłam na Allegro śpiworek do fotelika samochodowego (no bo tak jak i w PL tak i tutaj dziecko wypiszą ze szpitala tylko jak odbierze się je z fotelikiem samochodowym - takie wymogi) więc powinno być ciepło maleństwu :-)

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

23 sty 2009, 21:38

Ania_R, a masz namiar na ten spiworek?

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

24 sty 2009, 08:30

malgoskab pisze:a masz namiar na ten spiworek?


proszę bardzo :-)

http://www.allegro.pl/item536042310_023 ... mocja.html

Mają tam bardzo duży wybór :ico_brawa_01: Ja zamówiłam "szafirowy z niebieskim polarkiem" :-)

Awatar użytkownika
Noemi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 05 lut 2008, 19:35

24 sty 2009, 14:14

Ania jakie sliczne te spiworki!!! :ico_haha_02:

Ja tez mam ciezkie noce tzn. spac nie moge budze sie o 3..4 nad ranem i krece sie zboku na bok.
tak sobie mysle ze moze synek juz mamusie przygotowuje na nocne karmienie :ico_haha_01:

Z wyprawki musze jeszcze duzo kupic.
Moze dzisiaj wyskocze do sklepu.
Bo za pranie trzeba sie wziac ... wy juz ukladacie ciuszki w szafie a ja jeszcze daleko w tyle :ico_haha_01:

No wlasnie laktator .. tez myslalam o tym recznym z aventu ... tylko ze planuje sobie kupic jak juz urodze. tzn meza wysle do sklepu i mi kupi w razie nawalu pokarmu.
Juz mu pokazalam w ktorym sklepie stoi i jak wyglada :-D

Ania a czy te elektryczne laktatory nie sa glosne???

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość