Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

25 sty 2009, 09:37

cześć dziewczyny, ciągle z glowy ta sklepowa wyjść mi nie może. Dzis jedziemy do Torunia na 15 na te targi Krzysi siostry. Wiktor szaleje, ja zaraz kupie lóżeczko bo chyba mi sie coś w glowie ubzduralo czekam na poród jakby mi tydzien zostal, ale sie naczytalam o wcześniakach i, że chlopcy sie szybciej rodzą w 70 % nawet o 2 tyg. więc chyba sie w tym tygodniu spakuje do szpitala. Bede spokojniejsza, bo nie daj Bóg będę musiala do szpitala jechac a jaky mąz mnie spakowal to bym sie zaplakala. Zdecydowalam sie na poród rodzinny , ale mąż coś niezadowolony, ale powiedzial, że jak mi zależy to ok.
A no i co do porodu to sie boje, że urodze wcześniej, to 2 razy mialam takie dziwne bardzo silne skurcze- rz jak robilam glukoze raz w piątek. Z tego co rozmawialam z moją ciocią pielegniarką to mówila, że to jej wygląda na skurcze przepowiadające bo skurcz byl calej szyjki macicy i wtedy nawet chodzic nie moge . jak stane to przechodzi po ok. 2 minutach. , ale takie skurcze to powinny dopiero po 35 tyg. wystąpić. Jak będe teraz u lekarza to sie zapytam.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

25 sty 2009, 09:41

22540MONIKA, objadam sie z rana Twoim torcikiem :ico_brawa_01:
dzisiaj mezus obiecał mi mrozona kawke i gofry w kawiarni :ico_brawa_01: bede sie obiadac na maksa .....wlazłam rankiem na wage zeby sie we wtorek nie rozczarowac i wyobraźcie sobie ze przez 3 tygodnie nic a nic mi nie przybyło :ico_szoking:

bluzeczke wstawie pózniej :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-25, 08:47 ]
ejustysia, :ico_nienie: nie póbuj nawet rodzic wczesniej :ico_nienie:
ale jakby cie miałao uspokoic to ze bedziesz miała spakowana torbe to to zrób
ja sie przyznam ze myslałam teraz na poczatku lutego o pakowaniu ...fakt lepiej miec wczesniej :ico_sorki:
kurde te skurcze to faktycznie masz troszke za wczesnie a sklepową sie nie przejmuj niestety nawet w 21 wieku zdarzają sie jescze półmózgi :ico_oczko:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

25 sty 2009, 10:04

ejustysia po 25 tyg występują jakieś skurcze, które mogą być dokuczliwe. Spytaj się najlepiej lekarza bo to troszeczkę za wcześnie na rodzenie. Ale ja też się ostatnio naczytałam o wcześniakach i też się boję, że maluch się wcześniej urodzi. Ja mam przeczucie,że już w kwietniu wezmę malucha na ręce. Ja za torbę wezmę się po ślubie, bo jeszcze sporo rzeczy do jej spakowania mi brakuje.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

25 sty 2009, 10:07

hej zoola no mi nie śpieszno, choć doczekać sie nie moge, ale te kilkadziesiąt dni to jeszcze przetrzymam (mam nadzieje ) a torba niech sobie leży nic sie jej nie stanie a mnie faktycznie to uspokoi - lóżeczko też wole kupic - korniki nie zjedzą :)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

25 sty 2009, 10:09

nie na ja z zakupami to jeszcze musze poczekac ....wspominałam juz na poczatku marce mnie czeka jeszcze mały remoncik :ico_noniewiem:
a odnoscie wczesniaków to ja nie czytam wcale o porodzie tez ........

[ Dodano: 2009-01-25, 09:12 ]
dziewczyny kiedy macie wizyty chyba jakos niedługo nie ?? ja we wtorek na 16.00 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

25 sty 2009, 10:22

eee ja dopiero na początku lutego za póltorej tygodnia - a ja czytalam o porodzie wczoraj i jakoś nic sie nie boje :) , ale męża chce miec przy sobie żeby mieć na kim sie wyżyć :)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

25 sty 2009, 10:27

ejustysia, ja chyba tez sie zdecyduje na poród rodzinny .......moj małzonek z checia chce uczeszczac do szkoły rodzenia .....narazie jest niezdecydowany ale wydaje mi sie ze bedzie chciał w porodzie uczestniczyc :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-01-25, 09:28 ]
kurka malutka od rana nawet mnie jednym kopniaczkiem nie uraczyła :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-01-25, 09:33 ]
ide sie połazyc moze przespie sie jeszcze z godzinke........ :ico_sorki:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

25 sty 2009, 10:33

że chlopcy sie szybciej rodzą w 70 % nawet o 2 tyg.
z tego co wiem chlopcy rodza sie po terminie lubia posiedziec sobie w brzuszku
więc chyba sie w tym tygodniu spakuje do szpitala
ja dopiero chce sie spakowac pod koniec marca mam nadzieje ze do tego czasu nic zlego sie nie wydarzy
dziewczyny kiedy macie
ja 5 lutego


dzien dobry wszytskim ja wczoraj goscilam miesieczna Majke posiedzielismy sobie do 23:30 :) mloda mi troszke brzuszek wygniotla a ciezka jest strasznie ale zarazem taka slodka i grzeczna ze az milo

no a teraz zabieramy sie do sprzatniecia po wczorajszej imprezce i za wynoszenie wszytskiego z kuchni :ico_szoking: az sie boje :ico_olaboga: tego remontu

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

25 sty 2009, 10:42

avanti wczoraj kupilam najnowsze "m jak mama" i tam pisze, że dziewczynki luią być przenoszone - ja bylam przenoszona o tydzień , a chlopcy rodzą sie przed terminem i , że chlopcy mają większe glówki

zoola slodkich snów, niech Ci sie różowe sloniki przyśnią ( mąż mi tak codziennie na dobranoc mówi hihihi)

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

25 sty 2009, 12:23

witam Was Kochane :ico_haha_02:
ja po cieplutkiej kąpieli w pianie :ico_oczko:
zaraz biore sie za obiadek :-) dzis ziemniaczki zeberka pieczone i jakaś sałateczka :ico_haha_02:

ejustysia, Ty sie jeszcze nie wybieraj rodzic :ico_nienie: :ico_nienie: niech Wiktorek posiedzi jeszcze w brzuszku u Mamy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a z tymi skurczami zapytaj lekarza :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja mam wizyte 5 lutego ta kontrolną z tym moim ciśnieniem :ico_oczko:
ja próbowałam pospać ale jakos nie mogę wiec tylko poleżałam :-)

zoola27, słodkich snów :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość