Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

24 sty 2009, 20:07

a co sie stało jeśli mogę zapytać???
żebym to ja jeszcze dokładnie wiedziała :ico_olaboga: ale w sumie najpierw przeziębienie i od kiedy dostałam gorączki to miałam mniej pokarmu, a potem z dnia na dzień mimo wysiłków jeszcze mniej i mniej i w końcu ani kropelki... :ico_noniewiem:
ale cisza..wszystkie zajete dziecziaczkami...
noo, ja drzemałam :-) Chłop mnie na mała randkę zabiera... :ico_noniewiem: :-D niech mu będzie :-) trzeba korzystać, że babcia jest...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

24 sty 2009, 22:11

a ja maluską wykompalam i teraz spi mleko podgrzalam bomyslalam ze zje a tu zasnela no nic chyba znowu musze wstaic do lodowki chociaz stoi w cieplej wodzie... musialam odciagnnac bo po herbatce hippa chyba nawalu dostaje :-D

siostra dzis u mnie spi i ja z mezem ciekawe jak to bedzie bo ja spie z dzieckiem!

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

24 sty 2009, 22:18

ananke no to przykre że tak sie stało, ale co zrobić, zdarza sie...przynajmniej jeść wszystko możesz :ico_oczko:

milutka no to dobrze, że nawał u Ciebie :-)

my po kolacji, zaraz sie kłade, dziś poodpoczywałam sporo to całkiem nieźle sie czuję.

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

25 sty 2009, 07:34

Czesc :-D Ja dzis super wyspana :ico_brawa_01: Antos ma dzis dobry dzien :ico_sorki:
Ja dzis wieczorkiem zostawiam meza z synkiem samych na pare godzin. W planach mam buszowanie po sklepach z kosmetykami :-D i spotkanie z kolezanka, a co za tym idzie, nareszcie moge bezkarnie wypic moj ukochany gin z tonikiem w ulubionej knajpie :ico_brawa_01: :-D
Wszystko pieknie, tylko najwiekszy problem mam z ciuchami a konkretniej spodniami, bo ciazowe juz na mnie wisza a w starych jeszcze sie nie dopinam :ico_zly: postanowilam jednak nie kupowac nowych na obecny rozmiar, co mam nadzieje, ze zmobilizuje mnie do trzymania diety :ico_oczko:
Jakie macie plany na niedziele?

[ Dodano: 2009-01-25, 06:41 ]
A to nasz kochany Antos :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

25 sty 2009, 10:42

hej
Sandrusia :ico_brawa_01: dla Antosia że dał sie wyspać. no rzeczywiście Cie fajny wieczór czeka, a ubraniami sie nie martw - przecież b mało czasu minęło od porodu - dojdziesz do siebie zaraz. zdjęcia super :ico_brawa_01:

my mamy w planach obiad ze znajomymi w restauracji wloskiej, ale M coś żołądkowe sensacje ma, mam nadzieje że jednak pojedziemy bo już mam chęć gdzieś wyjść...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

25 sty 2009, 10:52

hej


ja dzis znow noc nie przespana mala cały czas na cycku chce wisiec juz odciagam pokarm lub robie sztuczny wypija naraz 100 ml ;| i nie ma przepros wlasnie wypila 50 ml herbatki koperkowej i na cycu wisi a jak je to slychac jak sie w brzuszku przelewa. a tak wogole nic nowego nie wprowadzam do mojej diety bo panicznie sie boje ona i tak nie moze sie zalaatwic meczy sie wypina prezy dlatego tez mam nie przespane noce

Sandrusia, na mnie ciazowe sa dobre bo mi kurde nogi nie spadly i biodra strasznie sie rozszerzyly....ale czekam moze cos jeszcze spadnie

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

25 sty 2009, 11:18

najwiekszy problem mam z ciuchami a konkretniej spodniami, bo ciazowe juz na mnie wisza a w starych jeszcze sie nie dopinam :ico_zly: postanowilam jednak nie kupowac nowych na obecny rozmiar, co mam nadzieje, ze zmobilizuje mnie do trzymania diety
to dokladnie taj jak ja..ale dopóki karmie piersia to odpada dieta..

[ Dodano: 2009-01-25, 10:25 ]
Chłop mnie na mała randkę zabiera... :ico_noniewiem:
no to widze ze juz dobrze jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

25 sty 2009, 11:43

my dzis wkoncu na spacer idziemy :)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

25 sty 2009, 12:15

witajcie :-) , ja miałam nockę w miarę dobrą, mimo, że wczoraj i jeszcze dziś się kłóciłam z moim mężem :ico_placzek:
synuś rano jak się obudził o 7.30 to trochę cyrki dawał, po 2 godz. był tak głodny, że herbatki zbytnio nie chciał i w końcu po 2 i pół zrobiłam znów mleko i tak wypija co 3 godz. po 100 ml, jak jest miedzy czasie głodny to daję mu wodę z cukrem, bo glukozy nie chce lub herbatkę
teraz śpi a ja sprzątam pokoje, bo mam straszny syf, po obiedzie przychodzi koleżanka na plotki :-D
no i dziś chcieliśmy go ubrać ciepło, do wózka i do okna, ale nie wiem czy starczy czasu, bo nic mi się nie chce :ico_noniewiem

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

25 sty 2009, 12:40

Witam ja dziś jestem średnio wyspana bo mały o 6 jak obudził się na karmienie to już nie zasnął, a ja poszłam około 1 w nocy spać. Wczoraj młody pobił rekord jak go nakarmiłam o 20, to zasnął o 21 i obudził się na karmienie dopiero o 2 w nocy :ico_olaboga: Jak go próbowałam obudzić po 23 to się nie dało.
a tak wogole nic nowego nie wprowadzam do mojej diety bo panicznie sie boje ona i tak nie moze sie zalaatwic meczy sie wypina prezy dlatego tez mam nie przespane noce
milutka jak mała nie może się wypróżnić to może spróbuj jeść więcej błonnika
Wszystko pieknie, tylko najwiekszy problem mam z ciuchami a konkretniej spodniami, bo ciazowe juz na mnie wisza a w starych jeszcze sie nie dopinam :ico_zly:
ja większość swoich spodni dopinam, bo mam głownie biodrówki, no i trochę mi nad nimi brzuch wisi :-D Tylko ze trzech par, które były wyjątkowo dopasowane nie dopinam. Za w połowę bluzek się w cyckach nie mieszczę :ico_zly:

[ Dodano: 2009-01-25, 11:41 ]
no i dziś chcieliśmy go ubrać ciepło, do wózka i do okna, ale nie wiem czy starczy czasu, bo nic mi się nie chce :ico_noniewiem
ja Bartka od trzech dni wietrzę i bardzo mu się to podoba

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość