Awatar użytkownika
aga29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 09 lip 2008, 12:15

24 sty 2009, 14:32

Ja śpiworek zamówiłam taki
http://www.allegro.pl/item528994491_efi ... 110cm.html
A co do laktatora to osobiście ręczny odradzam, ja miałam dużo pokarmy i u mnie Avent się nie sprawdził. Też korzystałam z laktatora Madela. Głośny za bardzo chyba nie jest bo ściągałam nim pokarm jak synek spał i nie przeszkadzało.

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

24 sty 2009, 16:45

aga29 pisze:Ja śpiworek zamówiłam taki
fajny :ico_brawa_01: i bardzo podobny do tego mojego :-)

aga29 pisze:A co do laktatora to osobiście ręczny odradzam, ja miałam dużo pokarmy i u mnie Avent się nie sprawdził. Też korzystałam z laktatora Madela. Głośny za bardzo chyba nie jest bo ściągałam nim pokarm jak synek spał i nie przeszkadzało.
dokładnie mogę powiedzieć to samo :ico_sorki:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

24 sty 2009, 17:10

Noemi, ja też jeszcze nic nie mam, ale musze sie za to zabrać bo czas leci jak szalony

a z laktatorem to już nie mam zielonego pojęcia, ale chyba ten reczny wybiorę tym bardziej ze będę w domu to może synek poradzi ilości pokarmu - ale jeszcze pomyślę

dzisiaj byłam na wyprawie po sklepach, tak sie zmeczyłam ze później dwie godziny spałam. Dziewczyny oczopląsu można dostać chodzac po tych dziecinnych sklepach - tyle tego wszystkiego a ceny też sie różnią miedzy sobą. Ale fajne takie rzeczy oglądać - słodzutko sie na serduchu robi :-D

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

24 sty 2009, 22:57

Laktator ja miałam taki http://www.allegro.pl/item537990769_bab ... aniej.html i jest super nie elektrycznym nie umiem sciagac rece bolały a mleka było moze z 10 ml :ico_szoking:
Ania R paczka mam nadzieje ze sie znajdzie. Spiworek suer :ico_brawa_01:
Neomi ja sie budze o 4 i do 6 nie spie :ico_zly:
Ubranka mam po córce i kupione ale nie mam jeszcze innych rzeczy do szpitala dla siebie ni nie mam chce kupi wszystko pod koniec miesiąca
cyn.inspiration ja nie zwiedzała za 1 razem kliniki ale eraz wiem jak wygląda nie sądze zeby za oglądanie się płaciło czy za info co masz zabrac

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

25 sty 2009, 00:24

madzia22, co do laktatorów to już mam metlik w głowie i nie wiem co mam zrobić, pomyśle prześpie sie z tym i może coś wymyśle

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

25 sty 2009, 06:30

Ja też nie mam jeszcze wielu potrzebnych rzeczy, a najbardziej mnie stresuje fakt że musze kupić komode (na którą teraz nie mam kasy i najwcześniej będe miała na początku marca :ico_szoking: ) żeby wogóle gdzieś ułożyc rzeczy dla malutkiej. Wszystko mam w siatkach w szafie bo nie mam gdzie tego ułożyć. Mamy bardzo małe mieszkanko i brakuje mi miejsca, więc jak dzidzia się pośpieszy to dalej tak będe w siatkach wszystko miała :ico_placzek:

cyn.inspiration pisze:Dziewczyny czy wy jeżdzicie albo jeżdziłyście po szpitalach aby dowiedziec się co jak i za ile? czy mozna pojechac i obejrzeć potencjalny szpital dlatego, potencjalny bo w wawie nigdy nic nie wiadomo
tak - ja pojechałam do jednego szpitala gdzie oprowadziła mnie położna po porodówce i odpowiedziała na moje pytania. Nic sie za to nie płaci! Wiem, że w Warszawie różnie to bywa gdzie zostaniesz przyjęta bo mogą Cię odsyłac od szpitala do szpitala jak nie będzie miejsc, ale jak zobaczysz przynajmniej jeden szpital to będziesz wiedziała mniej więcej co i jak. Jak juz położna pokaże Ci sale i całą porodówkę warto też zajrzeć do łazienek!!!! - ja tego nie zrobiłam i okazało się że w łazience był taki grzyb że brzydziłam się isć nawet pod prysznic :ico_szoking: :ico_olaboga:
Wiesz juz mniej więcej w którym szpitalu w Warszawie chcesz rodzić? Ja rodziłam na Solcu (nie polece go niestety - za dużo na NIE), Karowa ma dobrą opinię, ale tam najwięcej osób jedzie więc często nie maja miejsc, szpital św. Zofii bardzo chwaliła moja znajoma, Inflancka - nie bardzo, szpital Bielański - obecnie po remoncie i tam jest OK, ale jak nie maja miejsc odsyłaja ponoc gdzieś pod Warszawę (każdy szpital ma w pierwszej kolejności jakiś współpracujący do którego jak nie ma miejsc to odsyła swoich pacjentów), szpital Bródnowski - ponoć dobra opieka, ale samego oddziału nie widziałam.
To tyle co mogę Ci podpowiedzieć o szpitalach w Warszawie.

madzia22 pisze:paczka mam nadzieje ze sie znajdzie
też mam taką nadzieję :ico_sorki: okaże się w tym tygodniu...

madzia22 pisze:ja sie budze o 4 i do 6 nie spie
to witaj w klubie - ja każdej nocy nie śpie po 2-3 lub 4 godziny :ico_placzek:

malgoskab pisze:co do laktatorów to już mam metlik w głowie i nie wiem co mam zrobić,
moim zdaniem - poczekaj i zobaczysz ile będziesz miała pokarmu i wtedy zdecydujesz. Zawsze może kupic Ci mąż i przynieść jak będzie Ci potrzebny.

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

25 sty 2009, 12:13

cyn.inspiration pisze: i moze przy porodzie dopisze szczęście i się uda urodzic w tym wybranym
tak naprawdę jak zgłosisz sie do wybranego szpitala i będziesz już miała skurcze co 3-4 minuty i rozwarcie (bo zanim Cie odeślą to zbadają), to w takiej sytuacji nie ryzykowali by z odsyłaniem i wtedy napewno będziesz rodzic tam gdzie chcesz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 09 lip 2008, 12:15

25 sty 2009, 14:33

cyn.inspiration to w warszawie trzeba sobie położną wykupić i taki jest problem żeby urodzić?? :ico_olaboga:
Ostatnia partia rzeczy dla dziecka uszykowana :ico_brawa_01: , ale się pośpieszyłam.

Awatar użytkownika
Noemi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 05 lut 2008, 19:35

25 sty 2009, 15:31

Ja w tym tygodniu tez zabieram sie za pranie.

Tylko czy do marca te ciuszki sie nie zakurza ??

Lozeczko posciel , mam , musze tylko wyprac i wyprasowac.
Brakuje mi wanienki, przewijaka, kosmetykow, .... i jeszcze kilku rzeczy ale musze zerknac w liste bo nie pamietam .... skleroza :ico_ciezarowka: :ico_haha_01:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

25 sty 2009, 15:41

a ja dalej w powijakach :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość