Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

26 sty 2009, 11:57

zoola hahah Twój zasuwa bez wątpienia w tym samym tempie :) Mi za 2 dni , albo 3 okienko przeskoczy :)

Co do wanienki o której Wam kiedys pisalam, że chce kupić fisher price to widzialam ją wczoraj w sklepie - co prawda jest dużo droższa bo kosztuje 260 zl, ale szczerze? _ dobrze, że ją zobaczylam bo jej za Chiny ludowe nie kupie - jest strasznie maleńka i myśle, że wykąpanie w niej pól rocznego dziecka nie wchodzi juz w gre, jest plyciutka i mala, chyba tylko dla niemowlaczka , który jeszcze nie siada. Kupie zwyklą, przynajmniej jest glęboka a ta moze ma z 15 cm

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

26 sty 2009, 13:08

ejustysia, co do wanienki to własnie mnie zastanawiało co z nia nie tak bo na allegro jak sa wystawiane używane to czesto pisze ze tylko miesiac czasu ........wiec wszystko jasne

dzisiaj mam lenia totalnego .....cały czas leze - a jutro bede oglądac Natasze -juz nie moge sie doczekac :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

26 sty 2009, 13:43

oj zazdroszcze zoola - ja robie sobie prezent na walentynki i ide na 4d. Dziś jakoś sie źle czuje, zalamuje mnie ten rozstęp i znowu sie brzydka czuje - nie chce mieć na pupie tego świństwa a wiem , że mam predyspozycje bo mojej mamie po mnie zostaly na calej pupie i ani jednego na brzuchu tylko ta puba :ico_placzek: jak ja na plaze wyjde ?

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

26 sty 2009, 14:08

ejustysia, nie załamuj sie :ico_nienie: zawsze mozesz na plaze załozyc bokserki :ico_noniewiem:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

26 sty 2009, 15:06

ejustysia twój suwaczek naprawdę szybciej niż nasze zasuwa albo to tylko nam się tak wydaje. Rozstępem się nie przejmuj, pamiętaj, że to dla Wiktorka. Pociesz się, że są kobiety z całą siatką rozstępów na ciele a nie mają takich uroczych bobasków jak np. twój mały. Pomyśl co z ich ciałem będzie po ciąży.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

26 sty 2009, 19:20

:ico_placzek: ale ja bardzo dbam o siebie a przy moim zawodzie nie moge mieć rozstępów :ico_placzek: no, ale wiem, że to dla Wiktork więc przeżyje, po prostu ostatnio sobie wmawiam, że jak będę brzydka to mnie mąż dla mlodszej i ladniejszej zostawi , ale slyszalam, że w ciąży takie myśli są normalne u kobiet

co do suwaczka :-D - no wydaje sie Wam tylko, a on i tak o jeden dzien od sylwestra sie późni i ja go jeszcze nie przesunęlam :)

dzis znowu na masażach bylam kupilam karnet z mamą na pól, ale mnie babka zdenerwowala bo wykupilam 20 godzin - ona mi zrobila dzis 40 minut a wpisala godzine zobaczylam dopiero w domu - powiem jej to następnym razem bo ja za to place i to nie malo, więc chce żeby mi te 20 minut dopisla

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

26 sty 2009, 20:00

czesc witam poniedzialkowo

ejustysiu fotel masujacy, hmmmm super sprawa.
Jak bylo na masazu?

fortuna super ze sukienka jest taka jak chcialas.


zoola ja tez mam dzis lenia ;-)

Monika duzo zdrowka

[ Dodano: 2009-01-26, 19:11 ]
wypad z mama i tesciowa sie udal, odpoczelam sobie. Nawet telefon komorkowy zostawilam w domu i laptop :ico_oczko:
bylo naprawde wspaniale i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu maz przyjechal do mnie o 16 zobaczyc czy wszystko ok. a dzis caly dzien siedze w pokoju Niuni i segreguje ubranka komoda juz sie przewietrzyla i lozeczko bo pachnialy drewnem i klejem. A w piatek przywiezli nam fajna kremowa wykladzine do pokoju dziecka :ico_oczko: moze malo praktyczna ele efekt czarujacy.
Ostatnio zmieniony 07 lut 2009, 21:21 przez IVI90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

26 sty 2009, 20:11

Ivi vanesska śliczna jak księżniczka, brzuszek mamusi też śliczny :) :ico_sorki:Bogu dzięki, że zdrowa - ja lece do męża, mam nadzieje na romantyczny wieczór trzymajcie kciuki :P

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

26 sty 2009, 20:13

ejustysiu trzymam kciuki za romantyczny wieczor :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: napewno bedzie wspaniale.

A Vaneska zdrowa i duza, ale zapomnialam spytac sie ile wazy i ma wzrostu bo na badaniu bylam z mama i tesciowa i byly bardzo poruszone mala. Lekarz powiedzial ze wszystko ok- jestem BARDZO szczesliwa!

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

26 sty 2009, 20:20

ivi no ja wiem, że szczęśliwa jesteś bo my tu wszystkie tak mamy :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość