Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

26 sty 2009, 17:37

witam

Misiunia nie wiem co to oznacza w nszym miesiacy ciazy slyzalam ze jak brzuch opada pod koniec to to znaczy ze porod juz tuz tuz, ale u Ciebie to jescze za wczesnie , wiec najlepiej skontaktuj sie z lekarzem
Fioletowa Ania, wiesz co ja sie jeszcze nie zastanawialam czy proszek czy plyn wiem natomiast ze napewno ze LOWELLA siostra moja uzywala i kolezanka wiec i ja bede , ale przypuszczam ze na piersze pranie to penie plyn wybiore bo te ubranka bede mieciutkie , a pozatym to mam duze ubranek z ciuchacza i te ubranka chce uprac dwa razy raz w proszku raz w plynie

strasznie wczesnie bierzecie sie za pranie :ico_szoking: jeszcze 2 miesiace a nawet troche dluzej :-D

[ Dodano: 2009-01-26, 16:39 ]
a wlasnie mam pytanie
boli mnie gardlo i czuje ze zbliza sie grypa u mnie w domu wszyscy na antybiotyku i kurcze mnie dopada :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: macie moze jakies sposoby na bol gardla i na przeziebienie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: pomozcie prosze bo juz jestem przerazona :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

26 sty 2009, 18:02

adka współczuję teraz nie trudno coś złapać jak wszyscy dookoła chorują.

Tu masz link co można brać w ciąży na przeziębienie czy grypę. Życzę szybkie powrotu do zdrowia.

http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1, ... &startsz=x

Ja dziś też jakaś zmęczona jestem i odpoczywałam w łóżku.

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

26 sty 2009, 19:07

Fioletowa Ania, dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

i tak dlugo chodzilam zdrowa,
wsiekla jestem bo pierwsza zona adama dala nam dzieci na ferie chore :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: wie ze jestem w ciazy i zamiast isci z nimi do lekarza to zwalila wszytko na nas :ico_zly: a dzieci musialy byc juz dlugo podziebione skoro patrycja przyjechala z zajetym plucem a konrad z ostrym zapeleniem gardla :ico_zly: :ico_zly: normalnie :503: krowe :ico_zly:

[ Dodano: 2009-01-26, 18:09 ]
nie mam jakos sily na nic , nos mnie juz zaczyna piec tak jak na katar i glowa mnie boli , :ico_chory: i cos czuje ze miesnie tez zaczynaja szwankowac czyli goraczka :ico_zly: :ico_zly:

patrys11
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 188
Rejestracja: 04 sty 2009, 18:59

26 sty 2009, 20:03

witajcie mamusie po długiej nieobecności.... :ico_wstydzioch:
ADKA wiem jak to jest byłam już dwa razy chora :ico_chory: na szczęście teraz jestem zdrowa :ico_sorki: życze szybkiego powrotu do zdrowia najgorszy jest kaszel bo wtedy cały brzuszek skacze więc dziecko pewnie całe lata...
FIOLETOWA ANIA uważam że Adka ma rację LOWELLA jest ok :ico_oczko: ale chyba jeszcze troszkę wcześnie....
A jak tam kobietko szpital macie już uzgodnione jak i gdzie?bo ja miałam ale mnie trochę osób nastraszyło o tym szpitalu i normalnie zgłupiałam :ico_szoking: jestem w kropce....

[ Dodano: 2009-01-26, 19:05 ]
MILUTKA fajowa ta twoja Karolcia :ico_brawa_01: jeśli mogę spytać jaka duża była i ile ważyła?

[ Dodano: 2009-01-26, 19:08 ]
Bardzo przepraszam za pomyłkę imienia :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

26 sty 2009, 20:17

FioletowaAnia ja też chyba będę prała w płynie Lovella.No faktycznie bardzo wcześnie zaczynacie prać.Ja zabiorę się za to dopiero w marcu
adka życzę zdrówka.Mnie na razie od początku ciąży choróbska omijają z daleka i oby tak dalej
patrys11 ja na początku zastanawiałam sie nad szpitalem.Ale taka jest prawda że opinia szpitala jest uwarunkowana tym na jaką zmianę sie akurat trafi.jedna kobieta ma dobrą opinię o danym szpitalu inna nie.Ja w tym szpitalu co będę rodzić to leżałam dwa razy na patologii ciąży.Za pierwszym razem wystawiłabym super opinię bo świetnie się mna zajęli za drugim wystawiłabym negatywną opinię bo trafiłam na bardzo niemiły personel.Wydaje mi sie że ważniejsze od samego szpitala jest to jaka będzie akurat położna to ona dba o to jak czujemy się psychicznie podczas porodu
A ja leżę leżę i już mi się nie chce leżeć.jejku jakie to nudne.Mam nadzieję że nie będę musiała tak leżeć do końca :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

26 sty 2009, 20:21

A jak tam kobietko szpital macie już uzgodnione
ja rodze 40 km od domu bo tylko tam pracuje moj lekarz, nie bylam jeszcze tam i raczej nie pojade ogladac , bo to i tak nic nie zmieni,
wiecie jakos nie czuje ze za dwa miesiace moge rodzic , moze dlatego ze mam bardzo maly brzuch ale jakos tak dziwnie sie czuje z mysla ze za 3 miesiace napewno Lenka bedzie juz w domu :ico_szoking: czas tak szybko leci :ico_szoking: :ico_szoking:
3 lutego idziemy do szkoly rodzenia ciekawe jak bedzie :-D

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

26 sty 2009, 20:21

dobra idę dalej leżakować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

26 sty 2009, 20:23

jejku jakie to nudne.Mam nadzieję że nie będę musiała tak leżeć do końca
napewno nie :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

26 sty 2009, 20:33

Dziewczyny ja też zamierzam używać Lovelle do prania ale też na razie jeszcze trochę z tym poczekam, bo najpierw to muszę kupić komodę na te ubranka aby po praniu i prasowaniu ładnie je położyć :ico_oczko:

adka lepiej jakbyś poszła do lekarza no chyba, że na 100% jesteś pewna, że to grypa.

Ja na początku chciałam rodzić w szpitalu który znam najlepiej i w którym jest dobry sprzęt i b. dobre warunki ale potem jak nasłuchałam się naprawdę wielu negatywnych opinii o tym szpitalu szczególnie chodzi o personel to zmieniłam zdanie. Będę rodzić w szpitalu w którym pracuje mój ginekolog. Jest tam ciepła rodzinna atmosfera, nie muszę mieć żadnych rzeczy dla dziecka ani kosmetyków na czas pobytu bo wszystko zapewnia szpital, możliwy jest poród rodzinny ( a propo zamierzacie rodzić z waszymi mężami czy same?) ja chcę z mężem ale on jeszcze nie do końca jest do tego przekonany. Poza tym moje siostra cioteczna rodziła tam 2 razy i była bardzo zadowolona, ja sama przyszłam na świat w tym szpitalu :ico_sorki: :-D Uważam, że jak się człowiek negatywnie nastawi do jakiegoś szpitala bo bedzie oczekiwał samych złych rzeczy a jak pozytywnie to lepiej przez to przejdzie.

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

26 sty 2009, 21:00

zamierzacie rodzić z waszymi mężami czy same?
ja jesli bebe rodzic sama tzn naturalnie to napewno z adamem ale baaaaaaardzo boje sie porodu wiec rozwazam cesarke bo mam taka mozliwosc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
i jak narazie sie zastanawiam , napeno bede milal znieczulenie ale pomimo tego i tak sie boje :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-26, 21:22 ]
oj z godziny na godzine czuje sie coraz gorzej , jak mi sie nie poprwi do jutra to ide do lekarza :ico_chory:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość