antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

27 sty 2009, 09:34

Ale sie rozpisałyscie......Ledwo nadązam z czytaniem...

#ania# - fajnie ze będzie wam wygrywał ktos znajomy, to super, a i przyjemnosc ze spotkania po latach :-D

U nas cały weekend była moja siostra, zajmowała sie dzieciaczkami a my z Duzym Misiem zamienilismy sie w fizycznych - ciągle cos jest do skonczenia, a to listwy, a to małe malowanko, musze poprawic fuge w łazience, zmieniałam roletki i firaneczki i ciągle cos. Ja w sumie lubie takie prace a jeszcze bardziej zakupy takich rzeczy, ale z dzieciaczkami to troche męczące. Co chwila trzeba sie odrywac, bo to jedzonko, a to pielucha, a to jakas wojna między starszymi.....
Tak więc jeszcze pewnie nam sie zejdzie, a tak juz bym chciała skonczyc i miec ładniutko i czysciutko ...

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

27 sty 2009, 16:52

Tak więc jeszcze pewnie nam sie zejdzie, a tak juz bym chciała skonczyc i miec ładniutko i czysciutko ...
ja ty dajesz rade to wszystko robic?? :ico_szoking: SZOK!!! ale juz blizej niz dalej... u nas jeszcze troche do przeprowadzki :ico_placzek: dlaczego to tyle musi trwac?? :ico_placzek: gorsze to te piep..... papiery!!! musza odlezec mimo ze potrzebna na nich tylko pieczatka :ico_zly: ach... co zorbic....

Ania - to super ze bedzie wam grac ktos znajmoy. U nas tez gral organista znajomy. Tzn jesli mozna to znajmoscia nazwac. Urodzilismy sie prawie w jednym dniu (pisze prawie bo dokladnie nie wiem kiedy on sie urodzil) ale nasze mamy lezaly na jednej sali w spzitalu. Potem jego tata pracowal z moja mama, a potem zaczal grac na organach u nas w kosciele - a u nas w kosciele mamy najlepsze organy w miescie - sa koncerty organowe i przyjezdzaja organisci z calego swiata. A jak graja to az ciarki przechodza - no i w sieta takie szoł robia ze hoho - jeszcze jak proboszcz zacznie spiewac to cale osiedle slyszy :ico_brawa_01: Ale uwielbiam takie akcje.
A moze jak ma swoj zespol to i na weselu wam by zagral - zawsze to pewnosc ze ladnie no i moze znajomosc sie odnowi :-)

My czekamy na ksiedza :ico_olaboga: nie przepadam za tymi "wymuszonymi" wizytami. Wczoarj rozmawialam z Oliwierkiemi mowie mu "wiesz synku, jutro przyjdzie taki pan w czarnej sukience po jalmuzne" a moj M zaczal sie smiac i mnie opierniczyl :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 sty 2009, 17:08

Witam wszystkich. My bylismy dzisiaj na spacerku, czyli u kolezanki bo miesiac temu urodziła dzieciaczka :-) oj w porownaniu do mojego to jej jeszcze takie malenstwo, a jak wziełąm na rece to ogromna roznica :-D
Jutro idziemy w koncu na szczepienie i mam nadzieje ze bedzie wszystko oki, bo za kazdym razem jak sie wybieramy to sie okazuje ze jest chory, a nie miał jeszcze tego szczepienia ktore powinno byc w 6 tygodniu :-)

A i jeszcze pytanko z innej beczki, czy urlop wychowawczy jest płatny? czy jakies pieniadze przysługuja? Bo dowiedziałam sie ze niby przez pierwszy rok 70% wynagrodzenia ale nie wiem czy to prawda jest.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

27 sty 2009, 17:21

wiola85, ja sie za bardzo nie znam ale chyba dostaje sie pieniadze ale nie od pracodawcy tylko z zusu. no a ze nie od pracodawcy to automatycznie mniej. ale to moga byc glupoty bo mi sie tylko tak wydaje. bo ja nie pracuje wiec nie interesuje sie tym na bierzaco i dokladnie.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 sty 2009, 17:25

betka, no tak chodzi mi o zuz :-D ale dzieki za odpowiedz :-)

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

27 sty 2009, 17:36

naprawdę tak jest???
mnie się wydawało ze nie.......ale jeśli tak to super informacja, gdzie to sprawdzić???

[ Dodano: 2009-01-27, 16:43 ]
zawsze myślałam że to jest urlop bezpłatny

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 sty 2009, 17:46

JustynaiGabi, mnie ktos tak powiedział, ale nie wiem czy to prawda czy plotka, wiec napisałam tutaj czy cos wiecie na ten temat :-)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

27 sty 2009, 17:51

swiola85, wychowawczy jest bezplatny. Mozna jednak otrzymywac jakąś kaskę, pod warunkiem że wyplata męża jest głodowa. Okreslany jest jakis dochód na czlonka rodziny, Ale to mało kto się łapie na to.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

27 sty 2009, 18:20

Okreslany jest jakis dochód na czlonka rodziny, Ale to mało kto się łapie na to.
tak wlasnie tak jest - tam cos wychodzi niewiele ponad 500zl na czlonka rodziny. wiec naprawde chyba malo kto sie zalapuje...

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 sty 2009, 19:22

betka, tez to własnie przeczytałąm na necie, smieszna kwota i na prawde malo komu przysługuja te pieniadze.
No szkoda, czyli na wychowawczym zero kaski :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość