Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 sty 2009, 15:54

Milutka ja uwazam tak samo jak Shoo-mleko matki lepsze nawet z kalafiorem !!! Mala predzej bedzie miala wzdecia i kolki od sztucznego mleka niz o twojego z kalafiorkiem !!! NIE WYLEWAJ MLEKA !!!to cenny skarb :-D
A dziewczyny ta moja cycusiowa panienka moze nie z glodu sie budzi ale dlatego ze wczesniej spala czasem ze mna w lozku jak zasnela przy karmieniu a teraz karmie ja na siedzaco i zaraz odkladam do lozeczka nie spi juz wogole-no o 7 jabiore jak chce jeszcze pospac :ico_oczko: moze jej mamusi brakuje i cyca bliskosci....
Moze sie nauczy....o ile wczesniej nie padne
Wiecie co w sobote przychodzi dziewczyna pomoc mi w domu bedzie przychodzic w weekendy na 2 h i pytala sie czy nie chce tez jej malej czasem zostawic :ico_noniewiem: pod opieke i wiecie co ja bym chciala bo bysmy mogli z Marcinem sobie gdzies wyjsc ale ja sie kurde boje :ico_noniewiem: myslicie ze powinnam wziasc od niej nr dowodu czy cos :ico_noniewiem: bo nie mam pojecia :ico_noniewiem:
Wogole to bym wolala zeby sprzatala jak z mala bede na spacerze no chyba mi zaraz chaty nie okrednie nie ???? :ico_noniewiem: sama nie wiem w sumie to dziewczyna takiego znajomego...Igi narazie nie dam zobaczymy potem...moze ale jakos trudno by mi to przyszlo chyba :ico_noniewiem:
Dobra lece karmic i dalej ruszam w trase bo do konca stycznie musze sie rozliczyc za zeszly rok :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 sty 2009, 17:38

Czy ja jestem niewidoczna??? Czy moje posty sie nie wyswietlaja???
Zadałąm pytanie, prosbe o rade i pomoc a tutaj jakby nikt mnie nie widział, przykro mi ze zostałam tak olana :ico_placzek:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

28 sty 2009, 17:50

Ja widze :) ale nie odpisywalam, bo moja nina nie miala nigdy kolki :) tzn pewnie miala ale ja o tym nie wiem :)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

28 sty 2009, 17:53

wiolu moje maleństwo njie miało kolki wiec nie moe ci doradzić choć bardzo bym chciała :ico_olaboga: ale pewnie zaraz jakaś doświadczona mamusia ci napisze wiec cierpliwości :ico_oczko:
wizyta u kardiologa bardzo pozytywna pani dr wytłumaczyła nam na czym polega wada Antka i stwierdziła ze dziurka powinna sie sama zrosnąc przynajmniej dajemy jej jeszcze czas narazie w niczym nie przeszkadza , mozemy chodzic na basen i cw na wczesnej interwencji . pani dr byładzo serdeczna i An tek ja podrywał , gadał i smiał sie panie pielegniarki tez oczarował jak mu robiły EKG , kolejna wizyta za 3 miesiace .
u nas dzisiaj nocka cudowna od 20 -2 a poten do 5 i 8 :-D :-D teraz jest jakis spacy w3iec ide go połozyc

mmarta zani zostawisz mała sama z to dziewczyna najpierw pozwol jej troche sie Igusia pobawic jak ty jesteś bedziesz mogła zobaczyc czy dziewczyna ma podejscie do dzieci i czy malutka czuje sie przu niej dobrze

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

28 sty 2009, 17:54

wiola, respect!!! chyba mamy nowy masowy rekord :ico_sorki: kawał faceta :ico_brawa_01:
mmarta81, oj, to widzę laska że Małż Cię kocha, skoro nie żałuje kasy na zatrudnienie takiej pomocy :ico_brawa_01: mój to by mnie jeszcze do kogoś sprzątać wysłał....
a z zostawianiem Igi poczekaj. Zobaczysz jak sobie dziewczyna radzi z mniej odpowiedzialnymi sprawami, może Igol się z nią oswoi, popatrzysz jak się zachowuje w stosunku do niej...a nóż...

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

28 sty 2009, 17:55

a pwenie jak wyjdziesz pierwszy raz to i tak bedziesz myslec co sie dzieje z mała :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

28 sty 2009, 18:00

wiola85, mój Al też nie mał kolek, poza tym ja karmię cycem, więc jest inaczej. może to nie kolki, tylko problemy z wypróżnieniem, przejedzenie....kolki są bardzo regularne przewaznie, co do minuty praktycznie.....

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

28 sty 2009, 18:21

Czy ja jestem niewidoczna??? Czy moje posty sie nie wyswietlaja???
Zadałąm pytanie, prosbe o rade i pomoc a tutaj jakby nikt mnie nie widział, przykro mi ze zostałam tak olana
gdybym wiedziała co to kolki to na pewno bym odpisała a na szczęście my nie wiemy co to ,i niech tak zostanie :ico_brawa_01:
slonko kochana widzisz na szczęście okazalo sie ze nic maluszkowi nie szkodzi i jest czas na to zeby wszystko samo sie zarosło :ico_brawa_01:
jak moja Natalka była mniejsza to bylo bodajże ze 3 lata temu,lekarka nasza rodzinna wysłał nas na ekg i wizyte do kardiologa,bo słyszała jakies szmery na serduszku,na szczęście również okazało sie ze to nic poważnego,i z wiekiem będzie dobrze,kazała tylko kontrolować co jakieś 2 lata

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 sty 2009, 18:47

hej my juz po szczepieniu :ico_noniewiem: mały wył a lekarka prosila by nie patrzyl na nia taki zbolalym wzrokiem bo sie rozryczy sama :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: , jak narazie spokojnie sie zachowuje dostal prezenciki za dzielnosc :ico_brawa_01: nowa grzechote i gryzaka :ico_brawa_01:
a i jeszcze kacper wazy 6600Kg :ico_brawa_01: wiec w sam raz :ico_brawa_01:
slonko2008,
bardzo sie ciesze ze antos ma sie dobrze :ico_sorki: :ico_brawa_01:
Wiecie co w sobote przychodzi dziewczyna pomoc mi w domu bedzie przychodzic w weekendy na 2 h i pytala sie czy nie chce tez jej malej czasem zostawic
co ja bym dala za taka babke do sprzatania, bierz i korzystaj pewnie bedzie ok. :ico_sorki:
wiola85, u mnie kolek nie bylo maly byl na cycu a po trecim miesiaczku butla, wiec nie bardzo moge pomoc :ico_noniewiem:

dziekuje dziewczynki za komplemeniciki dla Kacpera mojego :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

28 sty 2009, 18:56

adia26, a to były te dwa szczepienia w nózki z okazji 4 miesiąca? my sie wybieramy w drugim tygodniu lutego. Strasznie nie lubię tych szczepień, Aluś ostatnio strasznie piszczał z bólu jak mu sie potem nózki dotykało.... :ico_placzek:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość