Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

28 sty 2009, 21:41

Olala, ja mam to samo. Tez nie moge sobie pospac, bo nie wiem czemu tym dzieciakom dzien jakos wczesniej wstaje. Jak podrosna, to pewnie im sie pozmienia ale co nas wykoncza to wykoncza :)

Reni dawno nie bylo, prawda?

Izus, z jakiego miasta jestescie? bo mnie ta herbatka tu kusicie...

A ja mam co dwa dni awarie zoladkowe. Z pewnoscia to lepsze niz zwracanie gora, ale z drugiej strony jak zlapie to musze kibelek znalezc w ciagu 2 minut. Ostatnio mnie w centrum handlowym zlapalo, a fe... nic przyjemnego.

Ja z ciuchow nic nie kupuje na razie. Mam troche po Hani, choc wszystko w rozach... ale teraz jak cos jej kupuje to juz bardziej neutralne :D Troche licze na ciuchy po bratowej. Ma synka 5 miesiecznego, wiec mysle ze skapnie mi sie sporo...

Ale zaczynam sprzatac moje biuro i przerabiam na pokoik dla Hani. Pomaluje na fiolkowo, kupie przyjemna wykladzine. Juz nie moge sie doczekac! Poza tym chce ja z naszej sypialni wyrzucic bo niepotrzebnie wszyscy nawzajem sie budzimy...

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 sty 2009, 21:48

Izus, z jakiego miasta jestescie? bo mnie ta herbatka tu kusicie...
ja jestem z Chorzowa
a Beti z Bytomia

zapraszam :-D :-D jak tylko masz ochotę, to wpadaj na herbatkę, ostrzegam tylko ze bedziesz sie godzine zastanawiać nad smakiem, wszystkie tak ładnie pachną :ico_olaboga:
no i musisz przezyć witanko z moim psem, nie wpusci Cie na kanapę jeśli go nie pomyziasz za uchem :-D :-D

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

29 sty 2009, 10:08

Reni dawno nie bylo, prawda?
ciekawe co u niej?
A ja mam co dwa dni awarie zoladkowe.
tez tak mialam przez kilka dni...ale przeszlo i wrocilo po tygodniu,i tak w kolko,ale wole to niz pawiki ktore tez przezylam
izuś_85, ja zawsze lubilam herbatke waniliowa z tych na wage,a na inne smaki musi mnie najsc ochota...ale jak sie jest maniakiem to sie lubi wszystkie hehe

[ Dodano: 2009-01-29, 09:10 ]
niezauwazyłam,ale wlasnie dzis mi suwaczek na czwarte okienko przeskoczyl
oczywiscie trzeba to uczcic,stawiam :ico_tort: i do tego :ico_kawusia: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

29 sty 2009, 12:42

Olala, ja mam to samo. Tez nie moge sobie pospac, bo nie wiem czemu tym dzieciakom dzien jakos wczesniej wstaje. Jak podrosna, to pewnie im sie pozmienia ale co nas wykoncza to wykoncza :)

.
ja zaczną dluzej spac to ja juz bede do pracy chodzic i wtedy ja nie bede mogla spac dluzej.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

29 sty 2009, 12:47

hej dziewczyny,mam nadzieje że nie bedziecie złe,ale troche was podczytuje,ja mam termin na 27.07 .ale kto to wie ,ostatnio ciąże przenosiłam wiec tak jakoś i do was mi sie zagląda...pozdrawiam wszystkie sierpnióweczki!!!

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

29 sty 2009, 13:15

aga216, ja tam sie nie gniewam,bo i ja podczytuje was)
hihi...
ja mam termin na 3 sierpnia ale nigdy nic nie wiadomo
miezy naszymi terminami jak narazie jest 9 dni roznicy,wiec moze sie zdazyc ze urodzimy tego samego dnia:) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

29 sty 2009, 13:20

rybcia82,ale by było,w sumie to nigdy nic nie wiadomo,mój mężuś ma 28.07 urodzinki i śmiejemy sie i żartujemy że fajnie jakby taki prezencik dla tatusia był...

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

29 sty 2009, 13:25

a moj mezus ma ur.7 sierpnia i tez sie smial ze moglabym przenosic:)
ahhhhhhhh ci faceci!
to nie oni beda w lato dzwigac slodki ciezar :-D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

29 sty 2009, 13:27

rybcia82, no dokładnie,ciekawe jakie bedzie to lato ,ostatnio rodziłam we wrzesniu,więc całe lato też chodziłam z brzuszkiem...

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

29 sty 2009, 13:28

aga216, witamy :-)

dziewczyny kiedy to ja wam wrescie napisze ze u mnie wszystko dobrze ze czuje sie swietnie i wogole niestety nie dzis :ico_placzek: glowa mi peka te slabe cisnienie mnie wykancza :ico_olaboga: nic zrobic nie umie bo od razu kreci mi sie w glowie ciagle mam mdlosci nadal wymiotuje dzis czuje sie jak na poczatku ciazy -fatalnie w dodatku moje drogie obudzil mnie bol gardla migdalki sie przypomnialy :ico_chory:

z dobrych wiesci -19 lutego umowilam sie na usg 3D wrescie uslysze serduszko dzidziusia i go zobacze wiem ze to doda mi sil :ico_wstydzioch:

wrociłam wlasnie ze sklepu prawie przewrocilam sie wchodzac na moje 4 pietro :ico_szoking: ale prawde mowiac skad mam miec sily skoro nie potrafie nic zjesc a jesli juz mi sie uda to laduje to w muszli :ico_noniewiem: zauwazylam ze zupy nie dzialaja tak na mnie wiec kupilam sobie zupe wiosenna z hortexu i zaraz ja przyrzadze a za tydzien do ginekologa ide to mu powiem zeby mi cos na te wymioty przepisal bo bede musiala wam narzekac tak w kolko :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość