Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

30 sty 2009, 11:15

wtajcie kochane
forum jest po to zeby sie wygadac,mozna tu wypisac wszystko co nas boli i z czego sie cieszymy....to naprawde pomaga:)
rybcia82, gratuluję kolejnego okienka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:dziekuje kochana

a co do przytulanek, ja juz sama nie wiem. wieczorem wszystko mnie boli, brzuch napiety i w ogole jest do chrzanu i niedobrze, zmeczenie potworneno to nie jestes niestety sama,bo mam tak smo-choc bym chciala,to nie bardzo :ico_placzek:
a rano to moj M wstaje do pracy za wczesnie zreszta i nici...
betina, juz niedlugo powinno ci przechodzic,wiec glowa do gory,dla dzieciatek pocierpimy a pozniej juz bedzie OK :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

30 sty 2009, 12:51

megi no co ty! wy to mi tylko aptet ciagle tu robicie i wkurzam sie ze nie umiem tego ugotowac :) albo ze dla mnie nikt tak nie gotuje! przez was ciagle chodze glodna bo mam ochote to na pierogi z miesem to na pomidorowe :D dobrze ze chociaz golonki nie lubie... bo ten post przeczytalam bez wiekszej slinki w buzi :)

a ja dzis szykuje impreze dla Haneczki. jakies salatki i takie tam. ale szczerze mi sie nie chce :(((

wczoraj poszlam na masaz to dzisiaj wszystko mnie boli :ico_olaboga:

betina uwazaj na siebie. lepiej zeby krew nie byla z zawartosci zoladka. a sprawdzalas dziasla? mi krwawily strasznie. i tez z nosa mi lecialo jak wymiotowalam...

dobra, lece bo full pracy!
sciskam

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

30 sty 2009, 13:07

Tagar, udanej imprezkii jaknajwiecej sprzatajacych po sobie gosci...hihi

ja tez nie lubie golonki-bleeeee....
dlatego mnie te posty nie ruszają:)...predzej po nich mnie na :587: wezmie niz slinka pocieknie:)
a co do jedzenia to chyba dxzis zrobie nalesniki z twarozkiem,powidelkami i smietanka:)
a zupa wczorajsza jarzynowa :ico_oczko: jest

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

30 sty 2009, 13:29

a ja zrobie kotleciki rybne z pangi z ziemniaczkami i jakies warzywa mrozone.

a na moim suwaczku jest 200 dni do porodu!!!!

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

30 sty 2009, 13:48

a na moim suwaczku jest 200 dni do porodu!!!!
to dwaj tort :ico_brawa_01:
kazda okazja do swietowania jest dobra i do objadania sie:) :067:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

30 sty 2009, 13:51

prosze bardzo, oto torcik: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

jedzmy do woli!!!!

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

30 sty 2009, 14:00

mhmhmmmhm...ale wyzerka...jk to strawie to ide zrobic nalesniki,bo mi slina na k :ico_haha_01: lawiature kapie:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

30 sty 2009, 15:15

hej Dziewczynki :-D
A ja dzisiaj z Mezusiem na zakupy ciuchowe jade :ico_brawa_01: zaraz zaopatrze sie w siadki, co by w samochodzie nie narobic :ico_haha_01:
a wieczorem dzwonie do mojego gina, niech mi cos da na te wymioty bo zaczne strajkowac!!!

Tagar przepraszam za ostatniego posta ale sama wymiotowalas, wiec wiesz jak kobieta moze byc sfrustrowana i zniechecona :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-01-30, 14:21 ]
Wlasnie dzwonilam do mojego gina i na razie nie moge brac nic przeciw wymiotom z powodu mojej tarczycy :ico_placzek:

Betina ale moze Ty mozesz cos łykac???

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

30 sty 2009, 15:22

witajcie dziewczynki:-)
leżałam w łózeczku i tak myślałam o rzeczywistym terminie mojej ostatniej miesiączki i przypomnieć sobie nie moge :ico_noniewiem: nigdy tego nie zapisywałam zawsze pamiętałam że po wypłacie bo miałyśmy podobnie z siostrą i śmiałyśmy sie zawsze żę na tampony to zawsze mieć bedziemy z tąd pamiętam ze po 10 tylko dokładnie nie wiem którego wstyd mi było przyznać sie przed lekarzem że nie pamietam ostatniej miesiączki i tak palnełam 17 a zdaje mi sie że było to predzej choc nie jestem pewna ah
podobno na usg powinno wyjsc wedlug rozmiarów dzidziusia który to miesiąc bo czuje że nie urodze 24 a wczesniej conajmniej o te 4 dni w czwartek pojde do lekarza przyznam mu sie -chyba
dzis minal mi dzien nawet nie wiem na czym szwędam sie po domu troche posprzatałam jeszcze pozostalo mi zmywanie naczyn ah nie lubie tego no i moj dzis przyjezdza wiec jakas kolacje wymyslec musze hmm jutro chyba pojedziemy do moich przyszlych tesciow to wymyslilam ze jakies ciasto upieke na szybko-sernik zrobie taki na zimno bo bynajmniej ja sama troszke bede mogla zjesc :ico_oczko:
a jak na razie to ide jeszcze na troche do lozeczka :-)

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

30 sty 2009, 15:43

betina, a może pamiętasz, kiedy dzidzia mogła powstać i dodałabyś sobie 14 dni?
Mi się sprawdził termin z USG z 13 tygodnia, wyszło 10 luty a Asia urodzila się 11. Wg miesiączki to miałam termin dopiero na 21 lutego.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość