Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

30 sty 2009, 10:06

czesc Kwietniowki :ico_haha_02:

Agnieszka miala dzis isc do domku, ale zrobili jej badanie gin. i okazalo sie, ze ma rozwarcie. Jesli po niedzieli stan sie nie poprawi, to założą jej krążek.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

30 sty 2009, 10:14

Katka, :ico_sorki: dzięki za wieści
Agnieszka miala dzis isc do domku, ale zrobili jej badanie gin. i okazalo sie, ze ma rozwarcie. Jesli po niedzieli stan sie nie poprawi, to założą jej krążek.
kurczaczki, cos się dzidzia Agnieszki pospieszyć chce :ico_sorki: trzymam kciuki, żeby się uspokoiło wszystko i Aga szybko wróciła do domku :ico_sorki:

pozdrawiam Was :-)

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

30 sty 2009, 10:56

Katka, za wiesci od Agnieszki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
oby wszystko sie uspokoiło i synek jeszce chiał posiedzieć w brzuszku u Mamy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

30 sty 2009, 11:41

Cześć

Misiunia Agnieszka - Ja widze że nasze dzidzie zaczynją coś przebąkiwać że już by chciały na świat - trzymajcie się wszystkie mocno dużo zdrówka i porodów w terminie - słyszycie bobasy grzecznie tam w brzuchach mamuś :ico_ciezarowka: do mojej Zosi też apeluje :-D

Anuulka - Ja do kąpieli kupiłam Oilatum, potem po 3 mies spróbuje nivea, krem do pupy Sudocrem, maść na brodawki ( przy karmieniu ) Bepanten, Oliwke Bambino.


Ja się dzisiaj już dobrze czuje tylko to gadło nadal boli, ale mam ten antybiotyk w sprayu i tantuverde , wygrzewam sie od wczoraj w łózku może przejdfzie, pije cherbatke z cytrynką czosnek ale z miodem niestety nie moge.


Różnie podobno dzieci tolerują kosmetyki ale z tego co słysze dookoła to Nivea raczej toleruje większość.


Mam pytanie - czy załatwiałyście Sobie połóżną indywidualnie aby była przy porodzie , jeśli tak ile płacicie?

[ Dodano: 2009-01-30, 10:46 ]
Co do ruchów, to ide 9 lutego na wizyte , może też kazę liczyc ruchy , ale mnie kopie cały dzień wariot malutki :-D

[ Dodano: 2009-01-30, 10:48 ]
Ejustysia - krowa pojechała?

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

30 sty 2009, 12:08

Ja położnej nie będę miała swojej. O liczeniu ruchów zapomniałam się wcoraj spytać.
Agnieszka powiedz dzidzi, że musi jeszcze poczekać. Mój gin. wczoraj powiedział, że nawet jakby przyszło teraz rodzić to dziecko ma bardzo duże szanse. Ale wizja dojazdów do szpitala jakoś mnie nie przekonuje. I proszę moją dzidzię, żeby jeszcze poczekała.

[ Dodano: 2009-01-30, 11:24 ]
Milutka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. :ico_tort:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

30 sty 2009, 12:37

Milutka - ja rónież wszystkiego najwspanialszego :ico_prezent:

Misiunia Agnieszka - nie martwcie się dziewczynki mam ze 3 koleżanki co im się skórcze i rowarcia w 7 mies juz robiły poleżały do porodu i urodziły w terminie, wiem że brały leki na to aby sie skórcze i rzowarcia nie robiły ale one LEŻAŁY - więc Misiunia rzadnego sprzątania tylko poleża nich się ułoży i brzuszka nie głaskaj napewno wszystko bedzie oki

Adka- a Ty jesteś tam jak się czujesz???? Ty tez miałaś leżeć..

[ Dodano: 2009-01-30, 11:46 ]
Aha odebrałam mocz mam liczne bakterie znowu :ico_placzek:

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

30 sty 2009, 14:29

Dora mi lekarz wczoraj powiedział, że mam leżeć 12 godz. w nocy i 6 godz. w ciągu dnia. Ale niestety przy 2 dzieci i moim facecie to się nie da. Bo jak nie sraczka to urok. Zawsze coś. Nawet ciężko pomyć gary. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

30 sty 2009, 14:44

Kurcze, a mąż pracuje cały dzień ? m usi ci pomagac , nie masz kogos kolezanki co by przyszła i pomogła??

Musisz poleżaec żeby sie wczesniej nie zaczeło :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-30, 13:53 ]
Napisałam Agusi że takie skórcze i inne cuda często sie zdażają, Ja miałam kilka kolezanek co tak miały plus te co w szpitalu zapoznałam, i wszystkie polezały brały leki i urodziły w terminie - zdrowe bobaski.
Już za 2 mies bedziemy tulic nasze dzidzie i wszystko będzie super wiem to.

Wysłałam jej całuski od nas :-D

Musimy byc SILNE BABY!!!!!

[ Dodano: 2009-01-30, 13:56 ]
Ja juz mam część ubranek przygotowanych poprane poprasowane takie pachnące ahhh :-D

Ciekawe jak wygląda moja Zosia do kogo będzie podobna wyobrażam sobie ją już..

[ Dodano: 2009-01-30, 14:07 ]
Agnieszka wysyła Wam pozdrowienia ! Musi jeszcze poleżeć.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

30 sty 2009, 15:11

DZiewczyny dziękuję za życzenia :)

Misiunia daje jej cycka :) a teraz okazalo sie ze ma łojotokowe zapalenie skory i do 2 mies.... ma zejść.... lekarka mowila ze to sie bierzeni z owąd....

Dora ja tatusiowi ją wsadzam na rączki bo cięzki bąbelek... mowisz ze nie bedzies zuczyc hehe,,, tez tak mowilam a nosze i nosze... tak samo spi ze mną

Awatar użytkownika
Anulkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:20

30 sty 2009, 15:34

Witajcie Kochane Kobietki :)


Dora, co do licznych bakterii to ja też mam.. już któryś raz z kolei mi wykazało:( i musze brac czopki dopochwowo. Może Ty też będziesz musiała..
A ten Oilatum kupiłaś w aptece??

Co do położnej to ja nie będę miała prywatnej przy porodzie.. mam nadzieje że trafie na te które poznałam już w szpitalu jak byłam go oglądac, były super. No i będzie mój mężuś :)

Ehh..chciałam dodac tu jakieś zdjęcie mojego brzuszka ale coś mi to nie wychodzi..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość