Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 sty 2009, 17:15

Majka dzisiaj wogole nie spala zaraz ma przyjsc kolezanka mam nadzieje ze jakos wytrzymam z ta moja maruda bo teraz to juz za pozno zeby poszla spac

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

30 sty 2009, 17:25

Ojtak to czasem bywa że nie chcą spać te nasze maluchy. za dużo się do okoła dzieje więc szkoda spać he he he :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 sty 2009, 18:34

Gabriel zasnął godzinę temu, więc dzisiaj pewnie znowu do 23 będziemy siedzieć :ico_szoking:

Ale ja w tym czasie zdążyłam zrobić pizzę, rozwiesić pranie...

Kuba robi drugą częśc tatuażu-na prawdę fajnego z resztą...
Kolejny raz dzisiaj mi się tłumaczył, jakoś mam to gdzieś, bo wiecie... On mi mówi, wiem, że cie to denerwuje, ale to nie moja wina, albo ja tak muszę-kurde, czy ktoś go w tym klubie siłą trzyma, albo kazał mu ktoś się do nich przyłączyć?! więc dla mnie te tłumaczenia są nonono za przeproszeniem warte, aczkolwiek póki mi nie zalezie następnym razem za skórę, nie będę się wkurzała, bo w sumie po co... z resztą pewnie jeszcze dzisiaj się pokłócimy :ico_puknij:

wspomniałąm subtelnie mojemu tacie o łózeczku turystycznym :ico_oczko: zobaczymy co z tego będzie

Kurde klaudia, do czerwca jeszcze kawałek czasu :ico_olaboga:, a kiedy zamierzacie na stałe wrócić do polski??

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

30 sty 2009, 20:17

Fintifluszka pisze:Kuba robi drugą częśc tatuażu-na prawdę fajnego z resztą...

Zapewne zobaczymy go na NK ;-) Rafał zawsze ogląda Kuby tatuaże. Sam póki co jest biernym tatuatorem :ico_noniewiem: Każdy jak się dowiaduje, że Rafał ma maszynkę to "o, to zrobisz mi", "ja też chcę" ale potem już nie zadzwonią się zapytać "to kiedy masz czas zrobić tatuaż bo się zdecydowałem" :ico_puknij: Rafał mnie ciągle molestuje, żebym wybrała wzór, ale nie spieszy mi się bo nie mam wzoru, który by mnie do tego przekonał.

Fintifluszka pisze:Kurde klaudia, do czerwca jeszcze kawałek czasu :ico_olaboga: , a kiedy zamierzacie na stałe wrócić do polski??

No trochę do tego wyjazdu jest.. jakieś 5 miesięcy jeszcze :ico_noniewiem: ale za to spędzę tam 2 miesiące lub dłużej :ico_brawa_01:
A wracać na stałe :ico_noniewiem: Nie mamy tego w planach... tzn. może kiedyś. Ale my nie mamy do czego wracać za bardzo, z pracą nie było by pewnie najgorzej, ale nie mielibyśmy gdzie mieszkać. Musielibyśmy się tutaj dorobić.. a jak sama powiedziałaś o sobie "kura domowa" tak i mnie się to tyczy, Rafał nie ma w pracy lepszych perspektyw, ja nie wiem kiedy pójdę do pracy i jakiej. Jakoś tak nie myślimy dalekoterminowo, przyszłościowo.. raczej żyjemy teraźniejszością :ico_noniewiem:

[ Dodano: 30 Styczeń 2009, 19:22 ]
Tata kąpie synka. Norbi już śpiący chyba i marudny, ale nie położę go o 19. Przetrzymam do 20. Dzisiaj pewnie i tak wieczór i noc będą wyglądały jak te ostatnio więc nie mam co marzyć o spokojnym wieczorze.

[ Dodano: 30 Styczeń 2009, 19:25 ]
Jakieś beznadziejne torrenty ściągnęłam drugiej serii Gotowych na Wszystko. Seria w dwóch częściach i ściągają mi się już 10 dni :-/

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 sty 2009, 20:49

Majka juz spi no ale w dzien nic nie spala tylko ja odlozylam 5minut i spala

nawet w dzien nie byla za bardzo marudna przyszly kolezanki wiec zajela sie nimi ale mam nadzieje ze jutro juz w dzien bedzie spala

Klaudia ale fajnie masz ze bedziesz tak dlugo w polsce ja jak chce popracowac to musze byc tutaj w wakacje bo inaczej ciezko zeby jakas prace znalezc

[ Dodano: 2009-01-30, 19:51 ]
ide patrzec na herosow juz druga serie koncze

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

30 sty 2009, 21:15

My Ace Venturę oglądamy.
Norbi jeszcze się bawi. Zjadł kaszkę ale za wcześnie na jego spanie.

U Was Iwona to rzeczywiście najlepszy utarg i praca w sezonie letnim kiedy turystów pełno. U nas chyba nie ma różnicy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 sty 2009, 21:35

Klaudia, jak ściągasz torrenty, to musisz patrzeć gdzie jest najwięcej seedów-wtedy się szybciej ściąga http://www.mininova.org/ ta strona jest super do ściągania seriali przez torrent

Kuba się płaszczy cały wieczór :ico_oczko: ehh nie wiem co z tym facetem mam zrobić, dzisiaj jak przyszli kumple to ich przetrzymał chwilę na dworze, podobno rozmaiwał z nimi na temat tych częstych "przyłażeń" :ico_noniewiem: zobaczymy jak będzie... teraz Go chyba grypa rozkłada, mam nadzieję, że się nie zarazimy, 2 dni nie będziemy mieć kontaktu-może się uda...

Jak mu powiedziałam, że okres coś szwankuje to się uśmiechnął, bo ostatnim razem było to samo-tak mi zalazł za skórę, że chciałam Go rzucić w diabły, ale pojawiły się dwie kreski... twierdzi, że jak teraz będzie to samo, to znaczy, że to boska interwencja i że po prostu mamy być ze sobą i kropka :ico_noniewiem: i, że Bóg nie ma wyjścia, bo taki nerwus ze mnie, że musi używać środków ostatecznych

Idę teraz kąpać Gabriela, spał do 18 więc nawet nie było po co kąpać Go wcześniej, tylko by piżamkę wybrudził kręcąc się po domu

Do wcześniejszego pytania: Tak Kuba to ten w kapturze :ico_puknij: głupek jeden

Klaudia, w sumie to Cię rozumiem :ico_noniewiem: Pewnie jakbym nie małą tego domu rodzinnego, a wynajem jest koszmarnie drogi, to też byśmy szukali takiej alternatywy

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

30 sty 2009, 22:20

Hej ja tylko na sekundke, starałam sie doczytac ale dzieci jeszcze nie śpia więc zajrzałam tylko poczęstować torcikiem na roczek Martynki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

30 sty 2009, 22:30

Fintifluszka pisze:Klaudia, w sumie to Cię rozumiem :ico_noniewiem: Pewnie jakbym nie małą tego domu rodzinnego, a wynajem jest koszmarnie drogi, to też byśmy szukali takiej alternatywy

Tutaj są inne warunki życia.. stać nas na to czy tamto. I mamy już tutaj jakoś ustawione to nasze życie. Tzn. Rafał ma pracę stałą, mamy zasiłki jakieś i nie narzekamy na brak kasy. A do Polski to trochę bałabym się wrócić.. To dwie odmienne gospodarki, a w tutejszej nauczyłam się życia na własny koszt. No i główny problem to to, że ani u Rafała ani u mnie nie ma dla nas miejsca :ico_noniewiem:

Justyna, a na tej mininovie jak próbowałam ściągać stamtąd to tam wyskakują mi tylko linki, które kierują mnie na inne strony z torrentami już. A na tych stronach to często trzeba wysłać smsa za kilka zł żeby pobierać :-|

[ Dodano: 30 Styczeń 2009, 21:32 ]
madziarka81 pisze:zajrzałam tylko poczęstować torcikiem na roczek Martynki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

A dziękuję :-) Na kawę za późno, ale do herbaty czemu nie? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

30 sty 2009, 22:49

Madzia, dzieki za torcik i milo ze wpadlas chociaz na chwilke... :ico_haha_01:

Ja spedzam samotny wieczor, bo maz poszedl na nocke :ico_placzek:

Misiek juz spi od 20.00. Mam nadzieje ze da mi sie wyspac, bo przewaznie jak ja mam wolne, to on za dlugo sie nie wyleguje... :ico_oczko:

Klaudia, skoro Wam tam dobrze to faktycznie nie ma po co wracac, tylko pewnie za rodzina teskno... niestety w Polsce ciezko wyzyc jak tylko jedna osoba pracuje :ico_zly: , ale my w sumie nie mamy co narzekac.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość