Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

31 sty 2009, 23:03

My tez bylismy u znajomych dzisiaj i powiem ze mama od niepamietam kiedy sobie troszke wypila

przynioslam dzisiaj niunia chodzik zobaczymy co z teog wyjdzie

chyba troche wiecej sobie mama wypila bo mi sie literki myla :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

31 sty 2009, 23:28

Ooo.. Iwona :-D Czasem można sobie pozwolić :ico_oczko: Mi już kilka razy się tak zdarzyło, ale nim poszłam spać to zwykle trzeźwiałam i jeszcze sprzątałam po takiej imprezce :ico_oczko:

Co do chodzików to uważam, że Norbi dlatego szybko się nauczył chodzić bo jak zaczął chodzić przy meblach, to kupiłam mu tego pchacza i on często łapał się tego i chodził przy tym.. nawet cały dzień się tym bawił,chodził z tym. Uważam, że dzieci przy tym się szybciej uczą chodzić niż w tym chodzikach całych.

[ Dodano: 31 Styczeń 2009, 22:31 ]
Ale kilka razy obudziłam się też z kacykiem :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

31 sty 2009, 23:33

Majka ma pchacza ale raczej go nie uzywa zobaczymy jak bedzie z chodzikiem

[ Dodano: 2009-01-31, 22:34 ]
a co do imprez to ja zawsze lubie miec zaraz posprzatane nie lubie na drugi dzien zostawiac sprzatania a dzisiaj to nie u mnie imprezka a poszlismy tylko na kawke :-D

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

31 sty 2009, 23:40

Norbert tak zawsze chodził z tym pchaczem
Obrazek (nie wiem czemu obracał go tyłem i tak chodził :ico_noniewiem: )
Teraz Norbi już sam chodzi a pchacz stoi i się kurzy :-D

No wiem Iwona, że dzisiaj szliście Wy do znajomych. A i ja zawsze sprzątałam po imprezach wszelkich bo rano oczywiście ja pierwsza wstawałam bo Norbi robi pobudke. I kiedy reszta po imprezei śpi sobie do 11-12 godziny to ja gdzies od 8-mej już z Norbim na nogach.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

31 sty 2009, 23:42

rozumiem bo zawsze jak u nas impreza to ja tez pierwsza wstaje

Majka tez czesto z pchaczem tak chodzi

[ Dodano: 2009-01-31, 22:48 ]
dobra uciekam spac

zycze spokojnej nocki

Klaudia dzisiaj to chyba tylko we dwie bylysmy na forum

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

01 lut 2009, 00:08

iwona83 pisze:Klaudia dzisiaj to chyba tylko we dwie bylysmy na forum

W zasadzie tak.. Gosia MZ i Justyna jeszcze po pościaku napisały, ale Pinko dziś się nie odezwała :ico_noniewiem:

[ Dodano: 31 Styczeń 2009, 23:11 ]
Aaa.. Pinko chyba do Poznania na weekend miała jechać. Zapomniałam.

Dobranoc Iwona, spokojnej nocki.
Norbi raz już płakał :-/ ale na szczęście dałam mu smoczek i wyszłam. Nie wątpię, że jeszcze mnie wezwie nim pójdę spać :ico_noniewiem: Póki co siedzimy sobie wszyscy i oglądamy TV :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 lut 2009, 08:59

Witam z rana

ja juz na nogach Majka jeszcze spi ale co chwilke poplakuje

stawiam :ico_kawa:

zycze udanej niedzieli

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

01 lut 2009, 11:17

Ja też się witam. Dzięki Iwona za :ico_kawa:

Nocka jak zwykle z kilkoma popłakiwaniami i pobudka po 8.
Norbi już ubrany i najedzony.

[ Dodano: 1 Luty 2009, 10:21 ]
Iwona, wczoraj napisałaś komentarz do Norbiego fotki na NK.... a ja chciałam odpisać, ale zamiast tego niechcący usunęłam ten Twój komentarz :ico_zly:

[ Dodano: 1 Luty 2009, 10:37 ]
Iwona, jak coś to na roczniakach jestem :ico_oczko:
I reszta dziewczyn to samo jak zajrzycie tam piszcie, de facto już luty :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

01 lut 2009, 12:59

czesc skarbenki
jejku mam takie zaleglosci :ico_olaboga: :ico_olaboga: ,ale normalnie czasu na kompa brak,najpierw julia chora,potem ja sie rozlozylam do tego eks nerwy mi zas psul az dostal opierdziel od mojej mamy tyle sie dzialo ze jak siadalam na kompa to tylko na momencik bo padalam i odrazu do wyrka....nawet jakis czas temu potrafilam spac 2razy w ciagu dnia taka bylam wymordowana,mialam chwile zalamania plakalam non stop ze juz nie dam rady ale jakos przeszlo w weekend za tydzien moja mama wywalczyla ze eks zabiera tez Mirka do siebie moze uda mi sie gdzies wyrwac zeby odreagowac i nie myslec o tym wszystkim-moze wkoncu dychne.....Pochwale sie wam,ze zaczelismy nauke nocnikowania i Mirkowi juz udalo sie zrobic i siusiu i kupke do nocniczka :ico_brawa_01: poza tym wkoncu oduczylam Julci papmersow nocnych bo tak do tej pory byla masakra a teraz wkoncu spi juz bez :ico_brawa_01: ...Oj duzo sie zmienilo a ja nawet nie mialam jak na bierzaco sie z wami dzielic i moimi smutkami i radosciami choc myslami i tak bylam z wami.....Niewiem jakie zmiany ui was zaszly moze kiedys dorwe wiecej czasu to przeczytam choc czesc ale nie obiecuje.....no a tak wogole to moze czas prysnac na roczniaki ? buziaki i pozdrawiam

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

01 lut 2009, 14:09

He he to zmykamy na roczniaki!!!
Ja się tam już rozpisałam!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość