Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

29 sty 2009, 19:05

Witaj Agusia kurcze to nie zdobrze mały cigle choruje Kuba jest po kaszlu i zilonych kupach zaczyna powoli wołac od czasu do czasu siusi na sedes albo do nocnika a od nowego roku zrobił sie taki łobuziak krzyczy piszczy i wogle miaczek sie zrobił w nocy jak przychodzi do sapnia od kulki dni robi nam tak awanture bo on nie chce jescze spac masakra :ico_zly: . A co do mowy to mowi ale nie za duzo tzn po swojemu to bardzo duzo :ico_olaboga: .
Wiem Agusia cos o tych upychajacych ciuchc i rzeczach ja tez tak mam ale my myslim cos o połowie roku zeby zaczac sie starac tylko jeszce badna kilka musze porobic a tak wogole w czoraj na necie widziłam porod naturlny i sie bardzo przeraziałm wyglada to trgicznie juz sie boje :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-01-29, 18:06 ]
Agusia duzo zdrówka wam zycze :-)

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

30 sty 2009, 13:53

Dziekuje za zyczenia, przyda się bo ciagle choroby :ico_chory:
Wiesz Monika nie taki diabeł straszny i mysle że nie powinnas oglądac porodów bo tylko niepotrzebnie się zestresujesz. Troche poboli ale potem jaka radość :-D
Trzymam kciuki za wyniki i żebyc mogła szybciutko stac sie podwójną mama :ico_brawa_01:

postanowiłam gdy sie troszke ociepli ostro wziośc się do dzieła w zakresie nocnika. jestem zdesperowna, do czerwca musi umiec i już. Tyle rzeczy rozumie a tego nie, nie chce mi się wierzyć :ico_nienie: Juz za momencik wezme go ostro w obroty. Bedzie koniec z pampersami!!!

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

30 sty 2009, 14:06

Witam i ja:)
Na poczotek Agusia gratuluje widze ze bedzie z ciebie tez podwojna mama :ico_brawa_01:

Co do pampersow oducza sie kiedys.Moja Wiki wola kupe leci na kibelek i robi jak idzie spac to tez zawola ze chce siku a w ciagu dnia sie leniuchowi nie chce i sika w pieluche wiec jak przyjdzie wiosna zabiore pieluch ezaloze majty i jak je zmoczy pare razy to pewnie zacznie wolac :-)
A tak wogole rozgadala mi si edziewczyna kazdy wyraz powtarza albo probuje .A najfajniej jest jak biegnie do Juli i wola Kocham :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

31 sty 2009, 00:00

Agus pewnie masz racje z tym ogladniem tych porodów a co do sikania to ja tez chce Kuba oduczac od pampersów chociaz teraz juz powoli woła mam nadzeije ze do wiosny bedzie juz umiał robic sam siku a zauwayzłąm ze Kuba juz 3 nac przed spaniem zejmuje gcie i mowi mam siusiu robi na nocnik i sie cieszy a w dzien tez nieraz mu sie przypomnij . Aga świetny chłopczyk ci rosnie :-)
Szakrab super masz pociechy
Czyli co na wiosne wszytskie ruszmy do pampersowego boju hihi :-D

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

02 lut 2009, 09:44

Na to wygląda że zacznie się oduaczanie. Widze jednak że u Was jakoś wołaja te dzieciaczki a mój ani w ząb. Raczej nogi za pas i i dzie w zaparte że on kupy nie chce(chociaż widze że robi :ico_olaboga: ) No nic zobaczymy.
Szkrab jakie sliczne zdjęcie, gdzie to tyle sniegu było :-D
Córeczki już takie duże, jak ten czas szybko leci :ico_szoking:

Moniczka dzekuję za komplement!!!

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

02 lut 2009, 17:39

witam!
oj strasznie mnie dlugo nie bylo ale wiadomo czas leci my zajete :ico_olaboga:
u nas naszczescie z pampersami koniec od jakiegos czasu- w przedszkolu tez swietnie pilnuja dzieciaczkow wiec nie ma mowy zeby u nas pampersa nawet do spania zalozyc... mamy maty pod przescieradlo bo czasem sie zdarzy wpadka w nocy ale zwykle siku przed spaniem i dwa razy w nocy jest i do rana starcza :ico_haha_01: czasem nawet raz tylko w noc wstajemy an siku :) zawsze potem nathan pakuje sie do naszego lozka :ico_haha_01: :-D
poza tym pogoda u nas straszna a wprzedszkolu powiedzieli ze jedno dziecko ospe zlapalo tak wiec zobaczymy :ico_noniewiem:
ja dzis stracilam glos przez poodwolywane loty :ico_haha_01: nie wiem jak jutro pojde do pracy bez glosu no ale zobaczymy :)najwyzej bede sie usmiechac tylko :-D

ja chetnie tez bym juz zaczela staranka o duga dzidzie ale jak sobie pomysle znowu ciaza potem znowu wracac do siebie ehhhhhhh no ale drugi dzidzius bedzie napewno - w przyszlym roku :ico_haha_01:
pozdrawiamy :)

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

05 lut 2009, 01:21

kurcze Kuba załapł katar jestem zła bo znów bedziemy sie z nim meczy ze 2 tyg od wczoraj ma marudny sie zrobiał w nocy połakuyje bo nie moze oddychac bo mu spąłwya :ico_zly: i do tego przez to przestał wołac siusi :ico_zly:
julie to moze w jedny wileku bedziemy miały maluchy bo ja tez bym chiał zeby byał w przyszłm roku ale zobaczym jak to wyjdzie z kuba staralismy sie 8-9 mieciecy zobaczym jak teraz bedzie al enajpierw badnia a potem reszta :ico_haha_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

05 lut 2009, 23:49

boze powiem wam ze juz mam dosc chorobsk ja znow od wtorku zasmarkana- mam zapalenie oskrzeli a natek zasmarkany :ico_placzek: i tak siedzimy w domu takie dwa kolki i sie obijamy tylko :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
jejku chyba sie z tej szkocji tu sie nie da zyc :( pogoda jest koszmarna co drugi tydzien cos nas lapie
matko musialam sobie troche oponarzekac bo nawet mowic nie moge tak mam zawalone gardlo :ico_placzek: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

06 lut 2009, 10:59

Ja byalm wczoraj z Kuba u lekarza bo brzydki kaszel dostał do tego kataru i okazało sie ze ma zapalenie okrzeli panuje jakis wirus wsyscy choruja na zapalenie oskrzeli az sie boej bo rok temu to padło mu na puca fakt przez leakrke i dlatego ja zmienismy bo zamist dac antybiotyk to stwierdziął ze nic mu niejst dalwał przez 3 tyg syropiki masakra , mam tylko nadziej ze teraz bedziej lpeije .
Julie bidulka z ciebie wiem jak to jest jak nie mozn słowa poeidziec ze 2 miesiace temu miał zapalnei tchawicy to mowienije sprawiał mi bul al edostałm jakides dore leki i bardzo szybko przechodziło . DUZO ZDRÓWKA Wam życze

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

06 lut 2009, 13:20

monis nawet nie mow
ja sie wlasnie boje ze natkowi tez na pluca cos zejdzie ale lekarz go ogladal i podobno jest ok :ico_noniewiem: w sumie to kaszle tylko w nocy jak mu ten katar do gardla splywa w dzien jest ok wiec nie wiem jzu sama :ico_noniewiem: tylko mi jesc przez ten katar nie chce... i tym sie teraz martwie

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości