Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

31 sty 2009, 13:39

a ja myslalam ze mi przeszlo,az tu nagle wczoraj wieczorem jak mnie popedzio to ledwo do wc zdazylam i pozbylam sie gornymi drogami wsystkiego co w zoladku siedzialo... :ico_placzek:
ale mam nadzieje,ze to by ostatni raz,bo to sie robi naprawde meczace...

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

31 sty 2009, 13:46

Witam moje kruszynki :-D

ale sie rozpisałyście.... :-D nawet mojej golonce poleżeć w spokoju nie dałyście, hehe prawda jest taka, ze zjadłam cwiartkę golonki z kapustką i wiecej nie mogłam...
zapchałam sie pomarańczą

wczoraj wrócił mi smak na czekoladę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zjadłam sama pół tabliczki nadziewanej toffi ... mmmniam, pycha... jak ja dawno czekolady nie jadłam...

megi5566, trzymam kciuki zeby Ci szybciutko przeszły wymioty... ty sie nie przejmuj wagą, ja też nie należe do drobniutkich, zeby wygladać ok musiałam sie cały czas pilnować- przyszła ciaża i znów wazę 67kg, ale spoko pocieszam sie ze zrzuce po ciaży i wtedy sie martwić bede
teraz już nosze ciążówki, bo w inne tyłek wejdzie ale brzuch nie bardzo

Betina wczoraj wróciłam za późno z uczelni i nie byłam w tej klinice, ale w poniedziałek popołudniu tam bede na pewno, wiec cie zapisze... pogadamy zresztą przy coli :-D :-D

wczoraj zaliczyłam egzamin z lodowców na 100% :ico_brawa_01:
ale ta okropna astronomia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: obawiam sie ze bede to pisać 20 razy a to dopiero połowa sukcesu jak to napisze, mam doła z powodu tej astro... nie wchodzi mi to wogóle do głowy...

ech... do tego moi faceci sie pochorowali - Przemka grypa łapie a Haker ma mdłości :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: zamiast biegać przy mnie na wysokich obrotach, to leżą obydwa jak placki i gapią w telewizor...

życze Wam miłego weekendu :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

31 sty 2009, 13:55

ech... do tego moi faceci sie pochorowali - Przemka grypa łapie a Haker ma mdłości :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: zamiast biegać przy mnie na wysokich obrotach, to leżą obydwa jak placki i gapią w telewizor...
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
to moze oni sa w ciazy a nie ty???
gratuluje zaliczeń :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

31 sty 2009, 14:09

rybcia82, czasem mam takie wrazenie...
Haker w nocy miał zatwardzenie, obudził mnie o północy i musiałam z nim wyjść na dwór, załatwił sie 4 razy... potem jeszcze coś go w brzuchu muliło i zwymiotował mi na kanape, od rana miałam co robić i musiałam ją wyprać...
Przemek chodzi z rolką papieru toaletowego pod pachą, bo twierdzi ze za dużo czasu zajmuje wyjecie chusteczki z opakowania, ech, faceci :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

ide sobie łepek umyć, bo za godzine znów bede mogła smalec z głowy zdejmować nożem :-D :-D :-D taka obtłuszczona sie czuje ze masakra

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

31 sty 2009, 14:16

de sobie łepek umyć, bo za godzine znów bede mogła smalec z głowy zdejmować nożem :-D :-D :-D taka obtłuszczona sie czuje ze masakra
he he zaoszczedzisz na oleju do smazenia
ja niestety musze codziennie sagan szorowac,bo ten remont sprawia ze moje wlosy sa sztywne jak szczotka ryzowa-masakra i wlasnie je umylam..ja :ico_oczko: k mi świeżo

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 lut 2009, 22:28

witam moje kruszynki

wpadam tylko na chwilkę, ale widze że Was nie ma znów przez cały weekend

a więc Beti- nie zapomnij że jutro cola u mnie :)
napisz na gg z rana

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

02 lut 2009, 09:30

witam po weekendzie.

Ja za chwile zbieram sie i jade do firmy poinformować szefa, ze nie wracam do pracy 1 marca i powiem mu o dzidzi i ze bede a zwolnieniu lekarskim. Gościu na pewno sie ucieszy, ze dwa lata mnie w pracy nie bylo a teraz bedzie musial mi pensje płacic na zwolnieniu.
Do tego wczoraj sie dowiedzialam, ze na zwolnieniu lekarskim i na macierzyńskim do wyplaty wlicza się również premie uznaniowe. Jesli w ciągu ostatnich trzech lat ktos nie miał premii wliczanej co było bardzo powszechne to ma prawo złożyć wniosek o wyrównanie i dostanie zwrot tych pieniędzy wraz z odsetkami.

A wiecie jakiej wysokości jest płacona pensja jeśli zaraz po urlopie wychowawczym idzie sie na zwolnienie? niby liczy się średnią z ostatnich dwunastu miesiecy a ja ostatnie dwanascie miesiecy nie mialam dochodu. Czy taką jak na urlopie macierzyńskim?

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

02 lut 2009, 10:34

Jejku Olala, ja sie w ogole na tym nie znam. Mi sie w ogole wydawalo ze to nie on tak naprawde Ci placi tylko ZUS. Pracodawca chyba tylko jeden miesiac... ale nie mam pojecia tak naprawde. Ja sama sobie oplacam ZUS i chorobowe zeby teraz miec pare groszy. Wyciagnelam od mojego lekarza zwolnienie i mam nadzieje ze ZUS zacznie mi wyplacac. Marne to bo marne ale przynajmniej bede mogla oplacic badania i lekarza prywatnego. Zawsze cos.

A my poleglismy wszyscy. Jestesmy chorzy. Najgorsze jest to ze wszyscy, a to oznacza ze nikt nie ma sily zajmowac sie rowniez chora Hania. Tak w ogole to ona nas pozarazala... Niestety roczek byl do bani bo Hania miala kryzys choroby. Plakala caly czas, z nosa jej lecialo, w nocy miala temperature. Ale odkrylam piekny lek IBUFEN ktory slicznie zbil jej temperature w pol godzinki!!! Zaraz mykamy do lekarza.

Tylko jak ja mam sie leczyc? Przeciez nic nie moge brac? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

02 lut 2009, 10:55

Hej Dziewczyny

olala, tak naprawde to ja tez pojęcia nie mam jak to jest...
sama jestem w trudnej sytuacji i bede musiała pociągnąć pare sznurków zeby sie coś dowiedzieć... jestem na rencie po rodzicach ale przyznanej w drodze wyjatku i nie wiem czy jak pójde na urlop dziekański to bede dostawała jakieś świadczenia z zus-u

Tagar, nic tylko leżeć... herbata z miodem i cytryną, i babcine sposoby...
ja tak Przemka wykurowałam i dziś normalnie poszedł do pracy a sama nie dałam sie zarazić

do lekarza warto iść, może są jakieś leki które może brać ciężarna, w razie czego skonsultuj to z ginem

[ Dodano: 2009-02-02, 10:30 ]
ech... dziewczynki doczekać sie nie mogę wiosny, zielonej trawy, pachnących kwiatów, zielonych drzew i wypraw do parku

lubie sie powygłupiać na śniegu ale nie przez 3 miesiace :ico_placzek: :ico_placzek: ja już chce WIOSNĘ, chyba mnie łapie kolejna deprecha zimowa, a wyleczyć mnie mogą tylko zakupy wiec...
no tak, kasy nie ma trza poczekać do wypłaty :-D :-D

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

02 lut 2009, 15:20

witajcie dziewczynki!
ja tez niewiele wiem na temak kasy z zusu...sama jestem na zwolnieniu i za grudzien powinnam czesc dostac z zusu a jak narazie mam 0 na koncie,a tu luty!!!
i jak tu sie nie denerwowac!?
co do leczenia przeziebienia to sie przychylam do opini izy-sama sie tak wyleczylam,jeszcze pilam syrop z cebuli,ale moj M wtedy sie odwracal na drugi bok...hihi

ja tez chce wiosne,taka cieplutka i łagodne lato oczywiscie,zeby sie z brzuchem za bardzo nie pocic:)

:ico_tort:
stawiam za 14 tydzien

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość