Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 lut 2009, 22:12

ja nic nie wiem. a gdzie to?? moze nas wiola nikt nie zaprosil albo nie wiem co to.... moze dla wtajemniczonych
_________________
kurcze nie wiem o co chodzi :ico_noniewiem: to jest na głownej stronie forum na samym dole.

[ Dodano: 2009-02-02, 21:14 ]
Ej napisaląm o tym na watku z wrzesnia i pazdziernika bo one tez tam mialy utworzony jakis prywatny temat, a same nie wiedziały ze taki jest i okazało sie ze utworzyły go dziewczyny ktore przeszly z forum maluchy.pl bo tam nie mozna bylo uzyskac zamknietego watku.
Wiec moze z nami tez tak bylo, tylko szkoda ze nikt nie napisal tutaj ze cos takiego jest zrobione :ico_zly:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

02 lut 2009, 22:14

Pierwsze słysze, żeby ktoś nasz wątek zamykał.. Chyba, że bez naszej wiedzy?? Ale to chyba ktoś by nas musiał tam wpuścić, bo przecież piszemy normalnie.. nie wiem sama.. chyba że są jakieś inne listopadóki 2008??

My byliśmy dziś u księdza :-) Ale nas przemaglował, na prawde dziwne pytania zadawał.. ale z drugiej strony nie ma się co dziwić.. w końcu to na całe życie, więc trzeba sprawdzić, no i Ksiądz zgodził się na ten kościól na którym nam zależało.. :-)) Więc 25 kwietnia o 18 będziemy już mężem i żoną, tzn zacznie się msza, a później chrzest:-DD

Wiecie co.. Nasz Jasiek nie chce leżeć na brzuszku i nie podnosi główki na leżąco.. tzn tak bardzo delikatnie.. Jak się go trzyma w pionie to już całkiem ładnie mu wychodzi i prawie nie trzeba przytrzymywać, ale na leżąco to zupełnie nic, leży jak kłoda i się ślini.. Już nie mam pomysłu jak go zachęcić..

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

02 lut 2009, 22:15

hejka.
co do tego forum to już temat był poruszany na samym początku tego wątku. Ja go założyłam w listopadzie jak sama urodziłam Szymona... niestety nie pomyślałam żeby Was zaprosić no i tak wyszło że został założony kolejny... i wszystkie przeniosłyśmy się tutaj.....

Co do hipermarketów to mały chodzi z nami bez przerwy i dzięki bogu jest zdrowy. My uwielbiamy wyprzedaże...... A Gabryśka w sklepach czuje się jak u siebie w domu.... też uwielbia oglądać ciuszki....A w środę wybieram się z nim do złotych tarasów na seans.... bilet jedynie 10zł a jest to specjalny seans dla matek z dziećmi... Będą grać idealnego faceta mojej dziewczyny....

A co do wprowadzania nowinek... ja bym poczekała naprawdę każdy wiek ma swoje prawa... być może kiedyś nasze babki robiły inaczej tyle że wtedy wiele rzeczy było inne, np inna jakość jedzenia....Ja wiem jedno ze gdy poczekałam do skończonego 6m-c z wprowadzaniem to i nie było problemu z kupkami....oczywiście każda mama robi jak uważa i ma swojego lekarza któremu ufa i stosuje się do jego zaleceń. Nie bez przesady niektóre owoce wprowadza się w odpowiednim czasie... kiedyś małą przed skończeniem 2 lat nakarmiłam truskawkami i biedactwo dostało wysypki na stopach tak ze chodzić nie mogła.... nasz lekarz od razu zapytał się o truskawki... na moją pytanie dlaczego przecież je te słoiczkowe i wszytko jest ok powiedziała że to słoiczkowe to końcówka truskawek wiec nie są tak pędzone jak te w sprzedaży. Tak więc ja poczekam na skończony 6 m-c a co do przespanej nocy to nastawiam się na nią wtedy kiedy pożegnamy cyca....
chociaż z drugiej strony rozumiem waszą niecierpliwość i robienie "eksperymentów" żywieniowych. Też kiedyś jak mała miała 4 m-c pokusiłam się ale lekarka mi to wyperswadowała i zresztą słusznie bo mała miała zatwardzenie poczekałam kolejne 2 m-c i nie było już problemów

[ Dodano: 2009-02-02, 21:22 ]
Jak się go trzyma w pionie to już całkiem ładnie mu wychodzi i prawie nie trzeba przytrzymywać, ale na leżąco to zupełnie nic, leży jak kłoda i się ślini.. Już nie mam pomysłu jak go zachęcić..
coś bardzo nie pedagogicznego ale skutecznego telewizja.... spróbuj tak z gabryśką to podziałało....

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

02 lut 2009, 22:26

coś bardzo nie pedagogicznego ale skutecznego telewizja.... spróbuj tak z gabryśką to podziałało....
Dzięki, jutro sprubuje bo już nie mam pomysłu jak go zmobilizować.. skubaniec po prostu nie chce i wołem go nie zaciągniesz..

[ Dodano: 2009-02-02, 21:32 ]
to nasza dzisiajsza sesja zdjęciowa :-))

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

02 lut 2009, 23:20

poza tym myślę że jakieś zabawko go interesują??? może tym??? na początku łatwiej mu będzie na Twoich kolanach.... jedna noga trochę wyżej......(jasno się wyraziłam??)

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

02 lut 2009, 23:36

coś bardzo nie pedagogicznego ale skutecznego telewizja.... spróbuj tak z gabryśką to podziałało....
wstyd się przyznać ale u mnie tylko to działa, tym bardziej że mamy duuuuży telewizor :-D

dziewczyny, ale macie przystojniachów :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 lut 2009, 23:50

JustynaiGabi, justa chyba zle czytałąs, wiem ze zalozyłas normalny watek, ale my pisałysmy o watku zamknietym a nie normalnym, na ten co ty załozylas kazdy moze sobie wejsc, a na ten drugi nie tylko jest dla tych co tam pisza.
Zakumasz o co chodzi jak zajrzysz na głowna strone forum na sam dol, tam sa tematy prywatne :-)

Moj mały tez nei chce lezec na brzuszku, jedynie w wanience jak go obroce to głowe fajnie trzyma wysoko, a tak na kanapie to nie chce.

Ja unikam telewizora, nie chce zeby moje dziecko tam patrzyło, widziałam na przykładzie corki mojego kuzyna jak zniszczyli malej wzrok, sadzajac ja taka malutka przed telewizorem, a dziecko oczywiscie jest tym bardzo zainteresowane. Mała od roku nosi bardzo silne okularki na korekcje wzroku bo dostała zeza, wiec ja jakos jestem uprzedzona do telewizora.

[ Dodano: 2009-02-02, 22:53 ]
Aniu super fotki małego :-D i dzieki za zaproszenie na Nk

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

03 lut 2009, 00:02

Ania nasz Junior tez nie bardzo lubi na brzuszku. i po kilku minatach zaczyna marudzic, ale jak go poloze to glowa "praiwe do plecow dosiega". A skoro pionowo ladnie trzyma glowke a jak lezy na brzuszku to nie chce jej podnosic to moze ma cos na szyjce z tylu, moze jakas krostka, uczulenie, moze metka, moze jakas inna glupia rzecz. a moze ma cos na brzuszku, moze go pepuszek boli... Duzo rzeczy moze byc. Nie mam pojecia... :ico_noniewiem: a moze sprobuj grzechotka jakas zachecic go do podniesienia glowki. Ja zawsz klade Juniora tak ze jak podniesie glowke to mnie widzi.
Jakby nic nie skutkowalo to najlepiej pojsc i zapytac lekarza. Lekarz zobaczy i powie czy jest wszystko ok. Bo tak naprawde to nie wiem do kiedy dzieci powinny glowke podnosic - moze taka jego natura... :ico_noniewiem:
tym bardziej że mamy duuuuży telewizor
ale wam fajnie :-)
dziewczyny, ale macie przystojniachów
musimy dorownywac dzieczynkom na naszym forum :-D
co do tego forum to już temat był poruszany na samym początku tego wątku. Ja go założyłam w listopadzie jak sama urodziłam Szymona... niestety nie pomyślałam żeby Was zaprosić no i tak wyszło że został założony kolejny... i wszystkie przeniosłyśmy się tutaj.....
ale to chodzi o inne forum, na samym dole tej pierwszej strony. jest forum prywatne zamkniete. i nie wiemy kto tam itd...

za nic nie mozemy przesunac Juniorowi czasu o dwie godziny. Wstaje okolo 9-10. spac idzie okolo 22-23. i chcemy przesunac 2 godiznki. niech wstaje 7-8 i kladzie sie spac 20-21. nie wiem jak to zorbic. I nie jest istotne ile spi w dzien. a nawet jak wstalismy kilka razy o 8 to i tak kladl sie pozno. moze kilka dni pod rzad trzeba o 8 wstac... nie wiem sama... :ico_noniewiem: Bo w nocy to ciagle tak samo. Co mniej wiecej 2h pobudka na amu... :ico_sorki: ale dopoki na cycusiu jest to musze sie z tym liczyc. A na cycusiu chcemy byc do skonczonych 5 miesiecy... :ico_sorki:
Olik tak sie nauczyl bezproblemowo wkladac raczke do buzi ze az :ico_szoking: no i coraz czesciej udaje sie chwycic kciuka, choc czesciej niz kciuka lapie wskazujacego paluszka :ico_brawa_01: a wyglada to rewelacyjnie. no i nagada sie przy tym :-D
oj rozpieszczam go rozpieszczam... mam fiolka :ico_puknij: na jego punkcie :-) zreszta nie tylko ja. Ale pewnie u was tak samo... :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-02, 23:05 ]
Ja unikam telewizora, nie chce zeby moje dziecko tam patrzyło,
ja tez staram sie unikac !!! :ico_sorki: wole zeby popatrzyl w okno :-)
jedynie w wanience jak go obroce to głowe fajnie trzyma wysoko,
moj M jak myje Niunia to go nie przekreca w wanience.... czy to dobrze?? ale plecki mu myjemy...

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 lut 2009, 00:07

oj rozpieszczam go rozpieszczam... mam fiolka na jego punkcie zreszta nie tylko ja. Ale pewnie u was tak samo...
no mamy go pewnie wszystkie, nasze kochane dzieciatka sa najwspanialasze :-D

No nie wiem jak ci pomoc z tym czasem, ja malego przez ostatnie dni kładłam o 20 spac, szybciej niz wczesniej, no i budził mi sie o 1 w nocy i potem juz co 2 godzinki do niego wstawałam. Dzisiaj przeszłam do starego rytmu i kompiel dopiero o 21 i do łozka tak miedzy 21.30 a 22.00 no i zobaczymy do ktorej bedzie spał :-)

[ Dodano: 2009-02-02, 23:10 ]
moj M jak myje Niunia to go nie przekreca w wanience.... czy to dobrze?? ale plecki mu myjemy...
nie wiem czy to dobrze, ale ja małęgo wczesniej nie przekrecałam, dopiero od jakis dwoch tygodni to robie i mały cwaniaczek wie, ze jak sposci glowe to chlusnie do wody(chociaz ja go trzymam, zeby sobie nic nie zrobił) oj te dzieci to male madrale :-D

[ Dodano: 2009-02-02, 23:11 ]
Dobra zmykam spac, dobrej nocki wszystkim :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

03 lut 2009, 08:51

Dzięki, dziewzyny, dzisiaj będziemy próbować z podnoszeniem główki, zobaczymy jak to będzie.. Dzisiaj po południu jedziemy z jasiem do lekarza, bo jak dla mnie to on jakiś taki newyraźny, chociaż P mówi, że panikuje, ale co ja zrobie, jak dla mnie to za dużo kicha i czasami kaszle, więc wole żeby sprawdzili, po za tym zapytam co poradzic na to żeby chciał leżeć na brzuszku...

[ Dodano: 2009-02-03, 07:53 ]
Zapomniałam.. u nas Jaś śpi już koło 20, najpóźniej koło 21 a budzi się koło 2 wtedy dostaje smoka i przesypia jeszcze z godzinke, albo półtorej, później jak zaczyna stękać to butla na pół śpiocha i śpi do 7, butla i albo wstaje, albo jeszcze kima z godzinke, więc w sumie nie jest najgorzej..

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości