Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

02 lut 2009, 21:10

Dora, :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
nie mart sie polezysz troszeczke , odpoczniesz , poczytasz i wszytko bedzie dobrze :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2009-02-02, 20:14 ]
naprawde Dziewczyny wspolczuje i trzymam za Was i Wasze malenstwa kciuki, napewno wszytko bedzie dobrze, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

dla pociszenie powiem ze maksymalnie to jescze z 9 tyg i ....... :ico_dziecko:

[ Dodano: 2009-02-02, 21:29 ]
nie wiem co sie dzieje ale wogole nie moge spac :ico_zly:
zasypiam tak kolo 2 w nocy a potem rano nie moge sie rozczmuchac :ico_zly:
leze , wierce sie ogladam wszytko co sie da, czytam kazda bzdure a zasnac nie moge, strasznie sie mecze :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ,
dzisiaj tez cos czuje ze za szybko nie zasne :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Anulkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:20

03 lut 2009, 10:45

Dora, :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: Szkoda mi Ciebie, Trzymaj sie Ty i Twoja kruszynka. Będzie wszystko dobrze :)

Ja coś czuje że mnie też zwiną do szpitala po wizycie, po tych tabletkach które biore na podtrzymanie okropnie jestem słaba, bez energii i ciągle boli mnie głowa.. W sumie na ulotce pisało że tak się może dziać.. Eh.. jeszcze dwa miesiące. Oby moja dzidzia też siedziała w brzuszku do końca. :ico_sorki:


Trzymajcie się dziewczyny :* :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

03 lut 2009, 11:15

witam Mamusie :ico_oczko:
widze ze cos sie nas chorobska trzymaja i nie mamy sily ani ochoty pisac :ico_olaboga: jak nie grypa to cos bardziej powaznego :ico_olaboga: :ico_olaboga:
mam nadzieje ze watek pocichy KWIECIEN 2009 bedzie bardziej rozmowny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

03 lut 2009, 11:20

Witam. Wróciłam ze szpitala gdzie zdjęli mi holter i niestety nie ma rewelacji. Jak najszybciej mam się zgłosić do kardiologa, bo moje tętno w czasie tych kołatań serca dochodzi do 150 uderzeń co jest bardzo niebezpieczne, a zwłaszcza w ciąży. A do tego wczoraj wyleciała mi jakaś galareta pozostawiając brązowe plamy na majtkach i się zastanawiam czy to czasem nie czop odszedł :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-02-03, 10:21 ]
Coś te nasze dzieciaczki za szybko pchają się na świat :ico_nienie:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

03 lut 2009, 11:36

czy to czasem nie czop odszedł
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
oj aby nie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

03 lut 2009, 13:14

dora 3mam kciuki żeby bylo wszystko dobrze, wiem, że leżenie w szpitalu to tragedia, ale dla naszych dzieci warto , to i tak mala zaplata za szczęście jakie nas spotka

fioletowa ania co do stelażu to fakt może i taniej by wyszlo w sklepie, ale ja te wszystkie rzeczy kupilam u jednego sprzedawcy więc zaplacilam za przesylke tylko 25 zl za kuriera i to razem z lóżeczkiem :)

Awatar użytkownika
Anulkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:20

03 lut 2009, 14:05

misiunia_29, moja kuzynka też miała za wysokie ciśnienie podczas ciąży, i przeleżała przez to 3 tyg. w szpitalu. :ico_szoking: Ale dzidziuś urodził się później w terminie cały i zdrowy :-)
Ja to mam odwrotnie, teraz w czasie ciąży mam strasznie niskie ciśnienie, ostatnio miałam 80/60 i chodze przez to jakby mnie ktoś młotkiem zdzielił..

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

03 lut 2009, 15:03

Hey Kochane!

Widzę, że nie za ciekawie na wątku :(

Dora trzymam kciuki abys szybko wróciła do domu i aby wszystko było ok z Tobą i Zosią :ico_sorki: :ico_sorki:

misiunia mam nadzieję, że Twój dzidziuś posiedzi jeszcze w brzuszku a nie spieszy mu się na te chłody, dużo zdrówka życzę i oby wszystko szybko sie unormowało :ico_sorki:

Anulkaa ja też w ciązy mam jeszcze niższe ciśnienie niż wcześniej a w tych dniach chodzę szczególnie senna i bez energgi do życia dopiero wieczorami mam więcje siły a do południa to jak w letargu :ico_olaboga:

ejustysia jak się kupuje u jednego sprzedawcy to rzeczywiście się opłaca :ico_oczko:

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

03 lut 2009, 15:08

misiunia_29, moja kuzynka też miała za wysokie ciśnienie podczas ciąży, i przeleżała przez to 3 tyg. w szpitalu. :ico_szoking: Ale dzidziuś urodził się później w terminie cały i zdrowy :-)
Ja to mam odwrotnie, teraz w czasie ciąży mam strasznie niskie ciśnienie, ostatnio miałam 80/60 i chodze przez to jakby mnie ktoś młotkiem zdzielił..
Ale ja nie mam wysokiego ciśnienia. Moje ciśnienie to 110/60, ale tętno dochodzi do 150, gdzie norma to 70

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

03 lut 2009, 15:17

witam :ico_ciezarowka:

Widzę,że chorujecie i trochę problemów macie , będzie dobrze :ico_oczko:

Adka jesli masz drewniane łózeczko to bedzie pieknie ta posciel wygladac :ico_brawa_01:

niskie ciśnienie, ostatnio miałam 80/60
też tak miałam, małą kawkę mozna albo kieliszek wina :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość