Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

03 lut 2009, 12:53

spała do 9:40
ale Ci zazdroszczę. Moja to ranny ptaszek. O 7 już zawsze wstanie :ico_placzek:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

03 lut 2009, 12:58

Lalunia Tobie cierpliwości, a dzieciaczkom zdrówka życzę :ico_sorki:

Basiu Ty też zdrowiej :ico_sorki:

Asiu widzę, że skuteczna blokada na kompa :-D Dekoracja urodzinkowa super :ico_brawa_01:

Emilko jak główka Marcysia? Jeszcze ma to coś? Ja do tych metod co Ci pisałam dodałam jeszcze jedną - spieniam szampon na dłoniach i nakładam gotową pianę od tyłu głowy. Też pomaga.

Mika ja od zawsze prałam Tosi ubranka w rexie. Czasem tylko w loveli, ale to jak miałam próbki albo dostałam od kogoś. I od początku płukałam w lenorze. Małej nigdy nic nie było. No chyba, że jak jeszcze po porodzie u rodziców byłam i w ich proszku coś wyprałam. Ale raczej pilnowałam tego. Teraz piorę wszystko w Vizirze i nadal Lenor. I jest mega wypas :ico_brawa_01: A rexa już w życiu nie kupię - nie dość, że nie dopiera, to się jeszcze nie wypłukuje z ciucha, nawet na dodatkowym płukaniu.

Sylwia sklepik bomba. Jak już kiedyś mówiłam - wygram w totka i wpadam :-D

Basiu a Zuza to zaraz zacznie Ci sama biegać :-D

Monika - no poważnie? Wszędzie Zuzka wchodzi i wszędzie grzebie?? Kurczaki przecież wszystkie nasze dzieci tak mają i każdą z nas to czeka :-D Musimy to przetrwać, albo zainwestować w blokady :-D

Coś jeszcze miałam napisać..... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

03 lut 2009, 13:00

ale Ci zazdroszczę. Moja to ranny ptaszek. O 7 już zawsze wstanie :ico_placzek:
moj tez :-) :ico_pocieszyciel:

ja się wybieram na spacerek krotki, jak Olo wstanie :-)

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

03 lut 2009, 13:01

Ah. Anuszka ja miałam do czynienia z pieluchami Happy u kuzynki - jak dla mnie to zbyt papierowe i mało chłonne. My teraz w ramach oszczędności ( :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ) po domu używamy biedronkowskich Dada, na noc też. Na spacerki i wyjścia pampki.
A tak w ogóle to Oluś ma wózek podobny do Tosi. :-D

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

03 lut 2009, 13:02

A tak w ogóle to Oluś ma wózek podobny do Tosi. :-D
jaki ma Tosia? :-)

co do pieluch, jak dla mnie ok na razie :-)

a dada tez pewnie jeszcze keidys kupie :-) mialam kedys, nie byly złe :-)

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

03 lut 2009, 13:05

witojcie :ico_haha_01: wczoraj trochę poczytałam, ale oczywiście nie wszystko.. Sylwia, dzięki za rady, chyba nie będę wmuszać jedzenia w moją kruszynkę.. mimo że wczoraj można powiedzieć nic nie zjadła a dziś chyba z głodu faktycznego rano całe 120 gęstej kaszki 2 biszkopty i z 5 łyżeczek deserku :ico_olaboga: nie to nie. Widziałam też że poruszałyście temat imprezy urodzinowej dla dzieciaczków.. muszę wrócić do tego tematu i doczytać bo sama nie wiem co przyrządzić. My mamy 22 lutego mszę roczkową i imprezę.

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

03 lut 2009, 13:25

malgoska ja cie podziwiam z tym zasypianiem, ja bym swojemu chyba wszystkie kosci polamala a by mnie nie utrzymal :ico_puknij: biedna Tosia :ico_noniewiem:

co do pampersów to nie wiem gdzie są za 30 pare zł happy bo u nas tyle samo co pampersy kosztują chyba ze od ostatniego czasu jak je kupowalam cos sie zmienilo

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

03 lut 2009, 13:31

a my roczek robimy 4 kwietnia, choć Tosia z 17 marca. Po pierwsze to był pierwszy wolny termin na mszę, a po drugie zaraz po wypłacie :-D Zresztą będzie już czas letni, będzie cieplej więc jak dla mnie lepiej.

lalunia, u nas zawsze Tosia sama zasypiała - o 19:00 była kąpiel, dawałam butlę mleka i wychodziłam. Po 10 minutach szłam zabrać pustą butelkę z łóżeczka. Ale teraz przez te zęby i choroby maluda się nauczyła, że przytulała się do mnie i że spała z nami. Dlatego teraz musimy ją oduczyć złych nawyków.

[ Dodano: 2009-02-03, 12:33 ]
http://www.lonex.com.pl/ model KubuśII, ale nie ma naszego wzoru - krateczka.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

03 lut 2009, 13:36

czy któraś z Was ma przepis na sałatkę z makaronu z zupek chińskich? jadłam kiedyś u kuzynki i bardzo mi smakowała.

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

03 lut 2009, 13:44

u nas zawsze Tosia sama zasypiała - o 19:00 była kąpiel, dawałam butlę mleka i wychodziłam. Po 10 minutach szłam zabrać pustą butelkę z łóżeczka. Ale teraz przez te zęby i choroby maluda się nauczyła, że przytulała się do mnie i że spała z nami. Dlatego teraz musimy ją oduczyć złych nawyków.
kurcze ja bym tak nie potrafiła. Przeciez takie małe dzieciaczki potrzebują bliskości rodziców. Ja swoją do zasypiania trzymam za raczkę lub myziam i śpiewam kołysanki i tak sobioe słodko zasypia. Chyba nie potrafila bym wyjść z pokoju i zostawic ją samą :ico_noniewiem:
czy któraś z Was ma przepis na sałatkę z makaronu z zupek chińskich? jadłam kiedyś u kuzynki i bardzo mi smakowała.
niestety nie. pierwsze slysze o takiej salatce :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość