Awatar użytkownika
Anulkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:20

04 lut 2009, 12:20

Witajcie :)

Fioletowa Ania, daj znać jak tam po wizycie.

A mi ostatnio bardzo dobrze się śpi i wstaję wypoczęta. Nawet dzidzia jest grzeczniutka i daje mi spokojnie zasnąć :ico_ciezarowka:

Mi również ten czas szybko zleciał, za niedługo jest już kwiecień.. nie moge się doczekać. :-D

[ Dodano: 2009-02-04, 11:23 ]
A jeszcze mam takie pytanko.. Gdzie kupowałyście wypełnienie do pościeli ? i jakie jest dobre.. z jakiej firmy ?

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

04 lut 2009, 13:26

Anulkaa, ja kupowalam na allegro , jak sie cofniesz pare stron to zobaczysz linki do strony,
nie wiem czy bedzie dobre poniewaz jescze nie przyszlo ale dam znac jak gatunkowo jak dostane :-D

[ Dodano: 2009-02-04, 12:28 ]
Anulkaa, na 243 sa linki przy moim pscie , tam kupilam :-D
wyglada slicznie wiec mam nadzieje ze bedzie dobre gatunkowo , z tego co zauwazylam Ejustysia tez kupila od tego samego producenta

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

04 lut 2009, 20:08

hey dziewczyny!

Wysiedziałam się dziś w kolejce do lekarza, miała przyjmować od 15 a zaczęła o 16:20 potem jeszcze było parę osób przede mną i tak zeszło. Z dzidziusiem wszystko ok. ze mną też. Dziś jak weszłam do. gin. to powiedział mi, że będę mieć chłopaka bo po twarzy poznaje :-D :ico_noniewiem: Poza tym dzidziuś jest raczej dalej ułożony pośladkowo i mam skierowanie na USG aby to sprawdzić bo jak się nie przekręci to będzie cesarka :ico_sorki:

Kupiłam sobie dziś śliczny szlafroczek i proszek Lovella akurat była promocja :ico_oczko: więc jak w najbliższym czasie przywiozą mi komodę i mąż ją złoży to zacznę pranie i prasowanie i w komodzie układanie :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Anulkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:20

04 lut 2009, 20:08

adka, dzięki, to ja już oglądam :) może też od niego kupie :ico_oczko:

A jutro jade kupic sobie reszte rzeczy które potrzebuje do szpitala.. musze sie przygotować :-D

[ Dodano: 2009-02-04, 19:16 ]
Fioletowa Ania, No to super że wszystko u Ciebie i Twojego dzidziusia dobrze :ico_ciezarowka: oby tak do końca. A maluszek może jeszcze zmienić pozycje...
No i życze Ci miłego prania :-D
Ja jeszcze dziś sobie zrobie jedno pranie rzeczy dla synka. Kuzynka przyniosła mi pare ciuszków i się mi tego nazbierało znowu :-D

A jak tam się dziś czujecie? Ja dostałam przypływ takiej energii właśnie i chce mi sie coś działać a sama nie wiem co :ico_oczko: ide sortować ciuszki i zrobie pranie :ico_oczko:



To do później ' pa.

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

05 lut 2009, 14:02

hej :ico_haha_02:

U Agnieszki wszystko OK, tylko juz psychicznie wysiada w tym szpitalu .

Musi bidulka jeszcze troszke wytrzymac i puszcza ja do domku.

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

05 lut 2009, 14:34

witam Mamusie :ico_ciezarowka:
Katka, dzieki za informacje, pozdrow i ucaluj Agnieszke od nas :ico_buziaczki_big:

pozazdroscilam wam i dzisiaj wielkie pranie robie :ico_duzepranko: narazie piore rzeczy ktore kupilam w ciucholandzie piore je w persilu i vanishu a w marcu popiore w loveli, poprasuje i poukladam :ico_prasowanko:
przejrzalam te ubranka i dochodze do wniosku ze jakas ciemnota mnie pgarnela :ico_szoking: body to mam z 40 sztuk :ico_szoking: :ico_szoking: , pajacykow tez mam troche ale z tymi bodziakami to przesadzilam :ico_olaboga: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

[ Dodano: 2009-02-05, 13:36 ]
dobrze ze to bedzie wiosna i niedlugo lato to bedzie Lenka w samych body lezala i skarpetkach :-D
spiochow mam jadna sztuke :ico_wstydzioch: ale za to rajstopek mam duuuuzo :-D :-D

[ Dodano: 2009-02-05, 13:38 ]
myslalam ze mam wyprawke ale to moja wyprawka :ico_puknij: :ico_puknij: to same body , jakos nie wiem co kupowac, niby mam ciuchow mnostwo ale to takie nie praktyczne , dziwna ta moja wyprawka :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

05 lut 2009, 15:12

Katka to dobrze, że z Agnieszką już wszystko Ok. ale nie dziwie się, że psychicznie wysiada, bo ja bym tyle też ledwo wyleżała. :ico_sorki: :ico_sorki:

adka
ja też jeszcze nie mam wszystkich ubranek np. pajacyków ale na razie wstrzymała się trochę, bo wiem że mam dostać trochę rzeczy a poza tym w nas na strychu jest szafa a w niej pełno ubranek dziecięcych w różnych rozmiarach po dzieciach siostry mojego męża. Także na później to będe mieć sporo ubranek ale tak na pierwszy miesiąc czy dwa wolę mieć nowe ;)

Ja dziś mam nawet sporo energii. więc też sprzątam i robię pranie :ico_pranko: :ico_prasowanko: :ico_odkurzanie:

a jak Wy się dziś czujecie? :ico_oczko:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

05 lut 2009, 16:10

Adka na poczatek potrzebujesz najwięcej pajacy i body. Dosłownie kilka ciepłych spodenek i bluz a lepiej sweterków bo dobrze się zakładają.
Bluzy z kapturami i jakieś fajniejsze ubranaka to dopiero jak dziecko siedzi się sprawdzaja.

[ Dodano: 2009-02-05, 15:14 ]
Ja najbardziej lubiłam Antka latem w rampersikach, o takich :ico_oczko:


Obrazek


Obrazek

[ Dodano: 2009-02-05, 15:15 ]
Adka poznajesz spódnicę :-D

[ Dodano: 2009-02-05, 15:18 ]
Obrazek


Albo w tym lnianym, ach jak ten czas leci... nie obejrzycie się jak Wasze bąki będą raczkować jak Antoniusz a niedawno co był taki malutki.

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

05 lut 2009, 16:37

Asika82 masz rację czas szybko leci, właśnie z mężem wczoraj wspominaliśmy jak to było w pierwszych m-cach mojej ciąży a tu jeszcze chwila i będzie bobas.

Fioletowa Ania mnie dziś gadło boli i kaszle. Odwiedziła mnie koleżanka z chrypką i chyba już od niej załapałam. Przez najbliższe dni będę siedzieć w domu żeby się nie doprawić. I cały czas spać nie mogę w nocy :ico_placzek: to mnie najbardziej boli. I czasami mam skurcze, ale biorę magnez.

Byłam wczoraj w aptece po lekarstwa i podjechałam do pracy i trochę się zmartwiłam bo dyrektor i księgowa liczą na to że wrócę jeszcze przed rowiążaniem do pracy. Ale ja siebie nie wyobrażam 8 godz. siedzieć przed kompem po nieprzespanych nocach. Mąż mówi że jak wrócę do pracy to będzie na mnie zły i że teraz mam się przygotowywać do macierzyństwa, a nie siedzieć w pracy. Nie wiem co zrobić. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

05 lut 2009, 18:58

asika82, widze ze teskni Ci sie za takim malenstwem :-D :-D i pasuje Ci taki malutki brzdac na rekach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie ma na co czekac bierz Marka za chabety , Antosia do Joli a sami do ROBOTY!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a jak Wy się dziś czujecie?
ja fizycznie czuje sie bardzo dobrze gozej z psychika :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: lapie jakies doly i wogole lek i strach :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Mąż mówi że jak wrócę do pracy to będzie na mnie zły
i ma racje :ico_brawa_01: zamiast pracowac zajmij sie soba i malenstwem , jescze 2 miesiace i bedziesz miala tyle zajec i obowiazkow z ten czas ktory zostal wykorzystaj na odpoczynek i delektowania sie ciaza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a co do bezsennych nocy to ja tez leze do 3 w nocy i spac nie moge a rano jak cien chodze :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-02-05, 18:01 ]
asika82, tak przygladam sie tym Twoim zdjeciom i tak sobie mysle ze juz bym chciala urodzic :ico_dziecko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość