basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

06 lut 2009, 11:12

Nawet Hydroxyzinum
Małosiu a dlaczego jej to dajesz??? przeciez to bardezo silny lek

[ Dodano: 2009-02-06, 10:19 ]
hmm co ja jeszcze mialam napisac :ico_puknij:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

06 lut 2009, 11:24

Nawet Hydroxyzinum
Małosiu a dlaczego jej to dajesz??? przeciez to bardezo silny lek
właśnie na takie ciężkie noce lekarka nam zapisała. Luminal nie działa na moją pchełkę, a ten syropek tak. A przecież nie pozwolę, żeby moje dziecko całą noc się męczyło - dam syropek i chociaż kilka godzin się tak nie męczy.

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

06 lut 2009, 11:25

acha ze ja juz niczym zuzi nie smaruje niczym pupy na dzien tylko na noc sudokremem.

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

06 lut 2009, 11:30

basia24, ja praktycznie nigdy nie smarowałam. Nie było takiej potrzeby. Tylko po lekach i teraz na ząbki jak się odparza, to profilaktycznie sudocrem na zmiane z alantanem, a na noc alantan z tormentiolem.

Idę jej dać śniadanie bo już kiwi ze skórką próbuje zjeść :-D

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

06 lut 2009, 11:33

- dam syropek i chociaż kilka godzin się tak nie męczy.
_________________
jasne :-D pytam bo moja kolezanka daje swojemu synowi czasami jak marudzi bardzo tylko ona mu to chyba daje zeby miec wiecej spokoju :ico_puknij: i on potem taki chdzi nie kumaty jak nacpany ma 2 latka

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

06 lut 2009, 11:46

pytam bo moja kolezanka daje swojemu synowi czasami jak marudzi bardzo tylko ona mu to chyba daje zeby miec wiecej spokoju :ico_puknij: i on potem taki chdzi nie kumaty jak nacpany ma 2 latka
to juz przesada... :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 lut 2009, 11:49

dziewczyny dzieki, a ja nadal nie wiem co mam robic, bo przeciez 2 lekarzy go osluchiwalo, nawet mial robione usg i wszystko bylo w porzadku
lekarz tez mowil, ze to moze byc alergiczne...a ja mysle ze to moze na zabki, bo dzis zauwazylam kolejnego - lewa czworke :-)
mysle, ze chyba poczekamy, bo przeciez leki jeszcze pewnie nie zaczely dzialac...
najwyzej jutro jak nie bedzie nic lepiej to zadzwonimy gdzies prywatnie, co myslicie??
a dzis Marcys rano mial katarek :ico_noniewiem:

Asiu u nas na obronie bylo niby wg.kolejnosci alfabetycznej nazwisk, ale mnie porosili jako pierwsza - bo bylam z brzuchem :ico_oczko:
i wiesz co Ci powiem, ze to bylo bardzo dobrze, przynajmniej nie stresowalam sie tak dlugo, raz dwa i po sprawie...i z glowy...
takze jakbym miala teraz wybierac to chcialabym byc pierwsza

hehe teraz tak gadam, a ciekawe co bedzie w maju czy czerwcu jak ja sie vbede bronic :ico_szoking:

Basiu brawo dla Zuzy, a spala z Toba czy w lozeczku??
Olus do Ciebie zadzwoni i wyltumaczysz mu jak to fajnie spac cala noc
jak sie Marcys obudzi tez mu dam tel.do Ciebie :ico_oczko:

a ja Marcysiowi smaruje dupke tylko sudocremem po kapieli, ale nie codziennie

[ Dodano: 2009-02-06, 10:51 ]
a z tym kaszlem to najgorzej bylo dzis rano, zanim sobie wszystko odkrztusil, potem bylo juz lepiej
Anuszka mamy nawilzacz powietrza, wieczorem go wlaczamy, zcasem chodzi nawet cala noc, czasem w ciagu dnia, takze mysle ze to nie od suchego powietrza... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-02-06, 10:51 ]
to juz przesada...
:ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

06 lut 2009, 11:51

emilia7895, w razie co, w kazdym miescie jest dyzur w ktorejs przychodni caly weekend, wiec nie musialalbys isc pprywatnie.
a ja Marcysiowi smaruje dupke tylko sudocremem po kapieli, ale nie codziennie
ja mojemu smaruje penathenem, albo tormentiolem albo alantanem ale tylko jak widze ze jest lekko czerwone.

[ Dodano: 2009-02-06, 10:52 ]
Anuszka mamy nawilzacz powietrza, wieczorem go wlaczamy, zcasem chodzi nawet cala noc, czasem w ciagu dnia, takze mysle ze to nie od suchego powietrza... :ico_noniewiem:
w takim razie to na penwo nie to. A moze podawalas mu cos nowego z jedzenia?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 lut 2009, 11:59

A moze podawalas mu cos nowego z jedzenia?
nie, nic nowego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

06 lut 2009, 12:31

czesc
ale mnie ten maly terrorysta zdenerwowal histeria na zawolanie no bo przecie z jak mama musi cos zrobic ważnego to synek musi mamie w tym przeszkodzić :ico_zly:
Emiliajak osluchany i przeswietlony to pewnie to kaszel od polykania sliny albo katar mu splywa i kaszle. bedzie ok :-)
:ico_brawa_01: Zuza!!! moj całą noc z nami spal i na dodatek w poprzek jestem wyspana ze hej...
ja do zmiany pieluchy uzywam pudru nivea bo rys ma czasem zaczerienione mimo tego wiec systematycznie musze stosowac i jest dobrze :-) puder jest wygodniejszy od kremu bo robie tylko "puf" na tylek i przez pieluche lekko klepnę i rozprowadzone ładnie :-)
jasne :-D pytam bo moja kolezanka daje swojemu synowi czasami jak marudzi bardzo tylko ona mu to chyba daje zeby miec wiecej spokoju :ico_puknij: i on potem taki chdzi nie kumaty jak nacpany ma 2 latka
dwu latkowi?? :ico_olaboga: moja siostra miala bardzo histeryczna i chimerasta coreczke gdzies do 3 lat idawale jej meliske tylko a sama hydroxyzinium musiala brac bo nie wyrabiala a nie dziecko faszerowac!!! zreszta lekarze mowia ze jak sie idzie do apteki cos na uspokojenie dziecku kupic to tak naprawde to rodzicowi jest potrzebne bo ze dziecko ma chimery to normalne a to ze rodzic nie wytrzymuje to sam powinien brac... oczywiscie Malgoska to co napisalam to nie do ciebie!!! to inna sytuacja gdy w nocy dziecko sie wyspac nie moze i lekarz kazal dac w takim wypadku- pisze to bo nie chce zeby ktos mnie zle zrozumial :ico_oczko:
Zirafka a twój mąż to niezły, ma tupet :ico_haha_01: Twój chłop to chociaż wie co to dziecko znaczy... bo mój to mówi że ja zawsze przesadzam że z dzieckiem jest tak cieżko...ciągle się zabieram żeby go zostawić od rana do nocy z Rysiem choć raz...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość