Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

10 lut 2009, 11:19

zasami tego smoczka trzeba mu dawać kilkanaście razy, bo go wypluwa i zaraz szuka, ale w końcu zasypia.
dokładnie tak zasypia mój mały :-D ale ja to juz nie dałabym rady go bujać :-D
milutka może mała wyczuwa też Twoje zdenerwowanie i jest wtedy płaczliwa, po pierwsze Ty musisz się uspokoić, a wtedy i dziecko będzie spokojniejsze.
:ico_sorki: dokładnie o to mi chodziło :ico_sorki:
uff babcia przyjechala do malej ona bardzo lubi moja mame
Milutka, podpatrz jak mama Twoja do niej podchodzi? jak mówi? jak się przy niej zachowuje... a potem, jak będziesz sama to spróbuj - nic nie zaszkodzi...

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

10 lut 2009, 11:19

Po 9 przyjedzie teściowa a ja skoczę do miasta.
ja od kiedy zaczęłam chodzić na spacery, to już wszędzie chodzę z małym w ramach spaceru. Wolę to niż zostawiać małego z babcią. Moja cholerna niezależność - kiedyś mi bokiem wyjdzie :ico_zly: Jedyną osobą z którą zostawiam Bartka jest tatuś :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

10 lut 2009, 11:20

Milutka, podpatrz jak mama Twoja do niej podchodzi? jak mówi? jak się przy niej zachowuje... a potem, jak będziesz sama to spróbuj - nic nie zaszkodzi...
postaram sie:)

usnela mi na piersich

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

10 lut 2009, 11:23

usnela mi na piersich
no mój młody też to uwielbia :-D często jak trzymam go do odbicia to zasypia, ale jak go odkładam to sie budzi.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

10 lut 2009, 11:23

Moja cholerna niezależność - kiedyś mi bokiem wyjdzie :ico_zly: Jedyną osobą z którą zostawiam Bartka jest tatuś :-)
popatrz na to z drugiej strony, nie jest najgorzej, inni też tak robia :-D na przykład ja :-D :ico_haha_01: z braku babci pod ręką :ico_sorki: :ico_haha_01: ale tez mam opory...
Ty gaga będziesz musiała go przywyczajać do innych osób, jak wrócisz do pracy.. teraz to się naciesz nim, a on nacieszy się Tobą :ico_sorki:
masz juz pomysł, z kim Mały zostanie, jak pójdziesz do pracy?? bo pamiętam, że kiedyś pisałaś, że we wrześniu wracasz, tak? dobrze zapamiętałam, czy cosik pokręciłam? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

10 lut 2009, 11:25

dokładnie tak zasypia mój mały :-D ale ja to juz nie dałabym rady go bujać :-D
no mojego też już ciężko. Zresztą bujanie na rekach zostawiam na okazję, gdy naprawdę będzie coś mu dolegało.
masz juz pomysł, z kim Mały zostanie, jak pójdziesz do pracy?? bo pamiętam, że kiedyś pisałaś, że we wrześniu wracasz, tak? dobrze zapamiętałam, czy cosik pokręciłam? :ico_sorki:
dokładnie we wrześniu. Zatrudnimy opiekunkę. Moim zdaniem babcie nie są od wychowywania dzieci.

[ Dodano: 2009-02-10, 10:26 ]
Ty gaga będziesz musiała go przywyczajać do innych osób, jak wrócisz do pracy.. teraz to się naciesz nim, a on nacieszy się Tobą :ico_sorki:
jak na razie to on uwielbia ludzi - gdy mamy gości to normalnie zachowuje sie jak aniołek huczy i sie śmieje

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

10 lut 2009, 11:39

gdy mamy gości to normalnie zachowuje sie jak aniołek huczy i sie śmieje
no i suprr że jest pogodny, to bardzo ważne :ico_sorki: :ico_brawa_01:
dokładnie we wrześniu. Zatrudnimy opiekunkę. Moim zdaniem babcie nie są od wychowywania dzieci.
popieram to z babciami :ico_sorki: moja to mi tak rozpuszczała Młodego (zresztą do dziś rozpuszcza, gdy tylko jest w pobliżu), że dziecka nie poznawałam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

10 lut 2009, 11:53

popieram to z babciami :ico_sorki: moja to mi tak rozpuszczała Młodego (zresztą do dziś rozpuszcza, gdy tylko jest w pobliżu), że dziecka nie poznawałam :ico_sorki:
dokładnie tego się obawiam, opiekunka to lepsze rozwiązanie

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

10 lut 2009, 11:59

niee, noo, ogólnie z babcia można dziecko zostawić - żeby nie było, że jestem babciom przeciwna (pewnie "zaraz" sama babcią będę :-D ), ale okazjonalnie, nie na co dzień :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

10 lut 2009, 12:08

niee, noo, ogólnie z babcia można dziecko zostawić - żeby nie było, że jestem babciom przeciwna (pewnie "zaraz" sama babcią będę :-D ), ale okazjonalnie, nie na co dzień :-)
tez jestem tego zdania :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-02-10, 11:10 ]
dałam smoczek..pierwsze podejscie skonczyło sie wypluciem..ale lezy spokojnie wiec narazie nie daje na siłe..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość