Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

10 lut 2009, 23:18

Drogie przyszle mamy,
ostatnio zaczelam spiewac kolysanki dla mojego Maluszka, ktory jest jeszcze w moim brzuszku. Polecam wszystkim "come to me" Celine Dion. Niesamowicie sie nad nia wzruszylam. Zreszta spiewam mu wszystkie jej kolysanki. Jednak w tej jednej sa slowa, ktore wykorzystam w wychowaniu mojego Oliwierka. Chce darzyc go miloscia bezwarunkowa, a jest to nielada wyzwanie. Ja wiem,ze moja mama tez mnie kocha, ale w zyciu musialam czesto klamac zeby jej bylo lepiej. Tym samym ranilam siebie i nie moglam w Niej znalezc oparcia. Wlasciwie to trwa do dzisiaj. Zycze Wam Wszystkim zeby Wasze Skarby zawsze mogly przyjsc do Was i sie wyplakac :) Nie zabraniajcie rozwijac im skrzydel. Zawsze ich wspierajcie.
Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

10 lut 2009, 23:50

witam

ja tylko na chwilke bo straszny mam kaszel :ico_olaboga:
Dziewczyny nie wiem o co chodzi, ale chyba w mezu budza sie uczucia ludzkie. Wczoraj i dzis miedzy 13 a 14 wpadl do domu z hinszczyzna :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: jeszcze sie nie ciesze, bo to moze byxc chwilowy objaw.
jutro wpadne na dluzej

milego wieczorku

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

11 lut 2009, 02:00

IVI90, fajnie ze u Ciebie ok i oby tak było :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

fortuna_fota mam nadzije ze znajdziecie kogos z samochodem i jakiegoś fotografa :ico_olaboga: tak w ostatniej chwili ale cóż choroba nie wybiera :ico_noniewiem:

ejustysia to prawda ze cieżko nam cokolwiek doradzać pisac Ty wiesz jaki jest Twój mąż ale pamietaj że my życzymy Ci jak najlepiej by Wam się poukładało byc moze jak Wiktorek się pojawi na świecie i bedzie razem z Wami to wszystko miedzy Wami sie zmieni na lepsze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

11 lut 2009, 06:40

dziekuje Wszystkim za slowa otuchy...wczoraj jadac do kardiologa jechalam z nadzieja ze bede mogla rodzic naturalnie...niestety moje serce caly czas bardzo szybko pracuje i lekarz boi sie podjac ryzyko i wyrazic zgode na porod silami natury...podobno zdazyl sie przypadek ze dziewczyna z podobna arytmia jak i ja rodzila naturalnie a potem jej serce nadawalo sie do przeszczepu... :ico_szoking: jestem pelna obaw...boje sie ze nie bede czula silnej wiezi z dzieckiem jak co poniektore dziewczyny ktore mialy cc, boje sie ze bede miala problem z pokarmem...przeraza mnie wizja dluzszego pobytu w szpitalu poza tym sama wizja gojenia sie rany jest dla mnie straszna...ech...jest tego troche...nawet nie wiem jakie sa procedury w przypadku planowanej cesarki... Jeszcze 30 marca pojde na kontrole serca zaloza mi holltera a na poczatku kwietnia dostane papiery od kardiologa ze wskazana jest cesarka ale co w przypadku kiedy rodzic zaczne wczesniej????????????? Przy kolejnej kontrolnej wizycie poinformuje ginekologa o decyzji w sprawie porodu i bardzo ciekawa jestem co mi powie...podobno teraz nikt w naglych wypadkach nie wykonuje cc bo NFZ nie ma na to pieniedzy...mam nadzieje ze w moim przypadku nie bedzie problemow bo wystarczajaco juz jestem wystraszona :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

11 lut 2009, 09:48

avanti83, nie martw sie na zapas ......jakos sie ułozy :ico_sorki:
mysle ze lepiej zebys miała cc niz pozniej były problemy z serduszkiem ......Twoj synek potrzebuje zdrowej mamusi :ico_sorki: :ico_sorki:

:ico_urodzinki: STUDNIÓWKA :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2009-02-11, 09:49 ]
gdzie sie dziewczynki podziewacie :ico_olaboga: :ico_olaboga:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

11 lut 2009, 10:50

zoola :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje. Avanti najważniejsze zdrowie. Maluch i tak będzie do ciebie przywiązany. Moja siostra miała cc karmiła do roku i nie miała problemu z pokarmem a jej córeczka była bardzo do niej przywiązana od samego początku. Twój maluch musi mieć zdrową mamę i najważniejsze żeby przyszedł bez komplikacji na świat. A w jaki sposób to już jest mniej ważne.

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

11 lut 2009, 11:38

zoola27, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za studniowke

weszlam jeszcze zameldowac ze wybieram sie do mamy na pogaduchy bede wiec dopiero wieczorem...trzymajcie sie zatem cieplo i milego dnia

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

11 lut 2009, 13:09

ale mi jakos dzisiaj słabo :ico_olaboga: chce mi sie wymiotowac i wogole ........

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

11 lut 2009, 13:18

witam i ja :ico_haha_02:
z rana jeżdziliśmy do tesciów i do sklepu bo batreia w zlweiwe nam się popsuła :ico_puknij: 1,5 roku temu nowa kupiona zobaczymy czy ta część którą kupił mój T da sie wymienić i bedzie ok czy trzeba bedzie kupić nową baterię :ico_noniewiem:

na badaniach dziś nie byłam pojadę ale w tym tyg.albo po niedzieli :ico_oczko:
pogoda na dworze brzydka pochmurno az sie z domu nie chce wychodzic :ico_olaboga:
ja zrobiłam sobie kawkę zbożową z mleczkiem :ico_kawa:

zoola27, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
za studniówke :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

a ja dzis zaczęłam 26 tydzień :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

11 lut 2009, 13:30

22540MONIKA, gratulacje 26 tygodnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ejustysia co tam u Ciebie ?? daj znac co u lekarza ???

[ Dodano: 2009-02-11, 14:53 ]
ale dzisiaj pustki :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość