Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

12 lut 2009, 20:06

ale historia :ico_olaboga:
to straszne, że z nie swojej winy nagle może nam się coś stać...
a ja z natury to strachliwa jestem i po tej historii będę szczególnie uważała gdzie staję...masakra!!!
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

12 lut 2009, 20:13

Tagar, przejelas sie mna :ico_sorki: kochana

macie zdjecie 1 bo ciemno i zlej jakosci robi mi aparat bo w koncu nie nagralam na cd

Obrazek

macha wszystkim forumowym cioteczką :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-12, 19:42 ]
Tagarniezla przygoda z ta stluczka :ico_noniewiem:

opowiem jak na usg było

byłam z moim Kubusiem lekarka przemiła najpierw zrobiła ze mna wywiad potem przeszliśmy do badania :ico_ciezarowka: dziewczyny szcześliwa jestem dzidzi zdrowe rośnie wspaniale :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ah niesamowite przezycie to usg pol godziny oboje patrzelismy w monitor jak oslupiali niemozliwie dzidzi uroslo widzialam kazdy paluszek nozki machal dla was specjalnie :-D potem spal lekarka probowala go obudzic naciskala na niego to ten pokazal nam tylek :-D malo tego przegladala go od gory do dolu pepowina byla w gorze a pod nozkami prawdopodobnie byl ptaszek moj facet to od razu mial usmiech na twarzy bo bedzie syn no ale lekarka zaczela mu tumaczyc ze to 50% pewne ze tylko zgaduje bo wszystko dopiero rosnie ale chlopowi cos przemowic :ico_oczko: podejrzewam ze moj wczorajszy stan byl poprzez nerwy dzis tez bylam niespokojna az do momentu gdy uslyszalam serducho brzdaca nawet nie wiecie jak mi ulzyla (co ja gadam wlasnie wy rozumiecie mnie najbardziej) i jeszcze jedno lekarka ostrzegla mnie ze jak wymioty bedda nadal trwac bez szpitala sie nie obejdzie hmm obiecalam sobie ze zaczne jesc ze bede dbac o siebie bardziej i wogole

[ Dodano: 2009-02-12, 19:56 ]
zdjecia 4d tez mam ale nie widac za wiele nie nagrywalam calosci na cd bo sama lekarka mowila ze nagranie poleca w 2 takim badaniu wtedy naprawde warto to miec za to mam z 15 zdjec
odnosnie mojego terminu porodu wymyslilam sobie date @ ostatniej i wedlug usg wychodzi to samo plus minus 2 dni tak jak myslalam :-D

izuniu wiem co teraz czujesz -ze sie martwisz o dzidzi to tego tesknota za mama biedactwo ale zobaczysz rano po badaniuy poczujesz jak rosna ci skrzydla ile sil da ci dzidzi gdy go na usg zobaczysz -jestem tego pewna
ps.jutro rzecz jasna bedziemy wezme wszystkie zdjecia i bedziemy porownywac nasze krasnale

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

12 lut 2009, 21:10

Betina masz rację, po badaniu wszystkie złe emocje ustępują miejsca tym dobrym. Ja miałam badanie we wtorek i też cały poprzedzający tydzień miałam skurcze żołądka, bardzo się bałam, ponieważ moja pierwsza ciąża zakończyła się w 21 tyg, ale tym razem jest wszystko w idealnym porządku, lekarz pomierzył NT, odległość między oczkami, długość kości udowej i wszystko wskazuje na rzeczywisty wiek ciąży więc jest ok, a bałam się strasznie...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

13 lut 2009, 08:27

ech... dziewczynki witam Was z rana,

wpadłam na chwilkę zobaczyć dzdzie Beti :ico_brawa_01:

moje badanie za godzinę, chodzę po mieszkaniu i zaraz dziure wychodzę i wpadnę do sąsiadki, chyba olałam dzisiejszy egzamin... mam wrażenie ze nic nie umiem...
nie potrafiłam sie niczego nauczyć, na szczęscie to pierwszy termin a poprawki mozna pisać 10 razy

wiec jak to mówią komu w drogę temu kopniak, lecę coś zjeść i sie naszykować na wizytę

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

13 lut 2009, 11:00

ja też sie dzisiaj witam. Ja już rano byłam zrobić badania krwi i moczu.

Ale macie fajnie zdjęcia z USG. Mój lekarz jakoś nie potrafi robić ciekawych zdjęc i zawsze daje mi tylko jedno i to takie ujęcie, ze nic nie widac. Mój poprzedni lekarz pod tym względem był lepszy.

Tagar ale przygoda z tym samochodem. Kobieta przecież powinna poczekać, aż zamkniesz drzwi auta a nie sie pakowac na chama zwłaszcza w taką pogode.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

13 lut 2009, 11:51

olala, moze masz slabe zdjecia dlatego ze robisz zwykle usg a dzidzi nie lubi sie fotografowac :-D moje usg trwalo 30 min i bylo sporo czasu by fotki napstrykac wiec kilka ich mam-rewelacyjne bylo to badanie za 2 miesiace ide znowu na to 4d ah dzidzi juz bedzie duza i bede widziec wszysciutko dokladnie :ico_brawa_01:

dostalam pierwszy prezent dla bobasa :-) od bratowej -karuzelke do lozeczka i ala mate z fisher price -prezent odziedziczony po jej bobasie

i jeszcze 3 fotki ze wczorajszej wizyty u fotografa :-D :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

13 lut 2009, 12:02

witajcie kochaniutkie,TAGAR-normalnie szok!...czy ta babka nie myslala???moze jak z urna jechala,to faktycznie zamroczona byla,bo innej opcji nie ma!!...ale to i tak nie tłumaczy tego,ze jeszcze pare sekund i mogloby dojsc do tragedii...!!!!!!
Tweety123, suuuper zdjecie dzidziulka:),nie chce byc wscipska,ae co se stalo ze w 21 tyg stracias dzidzie???,ja tez stracilam,ale jeszcze fasolke w 7 tyg???...zaniepokoilam sie ze po pierwszym trymestrze moja dzidzia nie jest tak bezpieczna jak sadzilam...! :ico_olaboga:
betina, swietne wiesci nam przynosiszs:)
dzidzius slicznie do nas macha :ico_brawa: ...wiem ze to cudowne uczucie ogladac przez te 30 minut swoje maenstwo,jak sie rusza,i wierci,podskakuje i jak w moim przypadku-dłubie w nosie hihihihih
izuś_85, nie boj sie nic-bedzie ci lepiej jak zobaczysz dzidzie na monitorze:)
chwal sie tu fotka niuni natychmiast!
olala, niedlugo da ci takie fotki ze dziecko bedzie jak zywe:)bo bedzie coraz lepiej widac-moze ma sprzet nieostry?albo cos?

[ Dodano: 2009-02-13, 11:05 ]
betina, :509: :509: :509:
piekna sesja fotograficzna:)

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

13 lut 2009, 14:47

betina, rybcia82, sprzęt gościu ma dobry, bo na monitorze było wszystko super widać, tylko on zatrzymywał obraz akurat w takim momencie jak widac tylko plecki i główke i to mi wydrukował. Gościu nie ma poprostu zmysłu do robienia zdjęć. A było ślicznie dzidzie widać z profilu i rączki, nóżki to wtedy nie kliknął. Na 3d/4d pójde gdzie indziej.

[ Dodano: 2009-02-13, 13:48 ]
Tweety123, ale dokładne miałaś pomiary teraz. Mi nie mierzył odległości między oczkami ani dł. kości udowej.

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

13 lut 2009, 14:50

olala, moze gosc ma poprostu spozniony refleks :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

13 lut 2009, 14:58

olala, moze gosc ma poprostu spozniony refleks :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
niektórzy faceci tak mają. A niby to Pan Profesor i ordynator szpitala.


A macie już wybrane szpitale do porodu? ja nie mam problemu z wyborem, bo chcę rodzić tam gdzie Asie i spróbuje sobie opłacić położną, która wtedy przy mnie była. Wtedy trafiłam na nią przypadkiem i była super.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość