Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 mar 2008, 14:22

mariola, super fotki :ico_haha_01:

ja wróciłam od pediatry i kazała kupić NAN1, więc kupiłam, rozpieczętowałam i jak wstanie to mu dam, zobaczymy czy smaczne :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 mar 2008, 15:38

napisalam i nic nie ma :ico_olaboga:

podalam szefa do sadu ale doszlismy do porozumienia nie mialam swiadka na to ze powodem zwolnienia bylo ze jestem w ciazy :ico_szoking: szef jak sie dowiedzial ze podalam go do sadu zmienil przyczyne zwolnienia wczesniej nic nie podal na karcie zwolnienia a pozniej wymyslil ze nie wrocilam z urlopu wtedy kiedy mialam co nie bylo prawda a przeciez zaden pracownik nie pojdzie poswiadczyc ze szef klamie bo tez prace straci
tyle dobrze ze sekretarka dala nam wczesniej znac ze szef chce mnie zwolnic i poszlam na zwolnienie lekarskie dlatego dostalam macierzynski tak to bym nie chcala porozumienia tylko bysmy walczyli zeby mnie przyjal zpowrotem do pracy

ale mialam nadzieje ze jednak na bezrobotne bede mogla isc ze wliczaja L4 i macierzynski no bo do pracy nie mam jak isc bo co z majka zrobie a jak bedziemy wracac z polski to moja mama przyjedzie z nami i wtedy bede szukac moze cos na wakacje zalapie w jakims barze :ico_sorki: mam nadzieje

no to sie rozpisalam

a my bylysmy na spacerku majka sobie spala a mama czytala gazete na lawce i sie opalala musze troche koloru nabrac przed wyjazdem do polski

dziewczyny ja sie tak boje tego lotu ze o niczym innym nie mysle dzisiaj to mi sie nawet snilo ze zrezygnowalam z biletu jejki ja juz chce miec to za soba

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 mar 2008, 16:13

iwona83, dasz radę, spokojnie, inni latają i jesk ok, jakoś to będzie

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

26 mar 2008, 17:49

Cześć dziewczyny :-)
byłam dzisiaj z Mają na kontroli bioderek.Jest poprawa,ale to jeszcze nie to co powinno być,dalej musi nosić tę poduszkę frejki,tylko musimy jej większy rozmiar kupić, no i za miesiąc kolejne usg :ico_olaboga:
A ja albo jakieś osłabienie organizmu mam,albo jakaś grypa mnie łapie.Wczoraj jak wykąpałam małą i nakarmiłam nagle zaczęło mnie wszystko boleć,głowa,wszystkie kości i mięśnie i dreszcze miałam,temperatura 35,8 :ico_szoking:.Dobrze,że Maja zaraz zasnęła,bo ja padłam na łóżko i nie miałam siły ręką ruszyć,a Maciek był w pracy.Dzisiaj jakby lepiej,ale po wyprawie do lekarza z Mają znowu mnie coś osłabiło...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 mar 2008, 18:55

Dziewczyny ja po tygodniu przerwy na silowni dzisiaj dalam niezly wycisk jutro bede miala niezle zakwasy ale zostal mi tylko tydzien silowni a potem przerwa

o i musze sie pochwalic moj maz pierwszy raz przebral Majke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: musial bo majka zrobila tacie niespodzianke a mamy nie bylo

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

26 mar 2008, 19:31

Dziewczyny, mam pytanko. od kiedy mozna podawac kaszki i dania xe słoiczków? jest na nich napisane "po 4 miesiacu" wiec według mnie jak dzidzius skonczy 4 miesiace. ale jak widze Klaudia juz podawałas Norbercikowi. Moze pytała któras z Was pediatry? Boje sie podac za szybko.

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

26 mar 2008, 19:32

Iwona83 no to gratulacje dla taty :ico_brawa_01:

A moj mezulo poszedl wlasnie zalatwiac chrzciny dla Mirka zobaczymy jakie beda wiesci,bo za chrzestnego chce mojego brata a on jest ewangelikiem-chyba sie wsciekne jak sie ksiadz nie zgodzi...

a ja tez sie cos zle czuje ostatnio....ciagle wieczorami mnie zoladek boli :ico_noniewiem:

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

26 mar 2008, 20:01

My chrzcimy 13 kwietnia,mam nadzieje,że bedzie już wiosna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 mar 2008, 20:16

No Iwona, wkońcu tatuś się poczuł do obowiązku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 mar 2008, 22:37

Kasia ja sie nie pytalam pediatry ale dalam juz majce kilka razy jabluszko pisze na sloiczku od 4 miesiaca nie wiem czy musi byc skaczony czy nie a i soczki juz tez pije

dziewczyny a ja znowu dola zlapalam, mama w zlym humorze no i majeczka dala troche popalic 1,5h na rekach co ja odlozylam do lozeczka to ona oczy wielkie i sie smiala do mnie jak ja bralam na rece to sie strasznie wyginala

patrze teraz na you can dance i normalnie nie wiem czy ci ludzie niektorzy nie widza sie w lustrach no i ich taniec normalnie szok :ico_olaboga:

a i zab mnie zaczal bolec

[ Dodano: 2008-03-26, 21:49 ]
ale u mnie wieje chyba cala noc nie pospie

a zwrocilyscie uwage ze dawno Marcia nie zagladala

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość