Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

09 lut 2009, 16:28

Magdalena_82 pisze:hmmmm skomlikowane....jak kochasz męża...to ja bym sie z nim więcej nie spotykała....po co kusić los....
Chyba że to był raczej kolezenski całus w policzek....a on nic nie czuje i TY też...to wtedy spotkajcie sie wszytcy również i Twój mąz....ja bym tak zrobiła.
_________________

no wlasn ie niewiem jak to rozumiec bo on mi tu komplementy i wogole i mnie pocalowal a ja go odepchnelam bo sie glupio poczulam, spotykac sie z nim nie bede chciala bo juz teraz mam zle samopoczucie

[ Dodano: 2009-02-10, 09:09 ]
Dzien dobry kochane
u mnie juz wystzsko ok wczoraj spotkalam sie z tym chlopakiem i wyjasnilam mu ze to tak nie moze byc i wogole ze to byl blad i nie mozemy go powtorzyc zostalam sie z nim w zgodzie zeby nastepnym razem (jak bedzie jakies spotkanie grupowe niebylo nam glupio) ale powiem Wam ze Darek ten chlopak byl straszny (slodkie slowka, wogole jakies teksty, ze wogole on mnie pragnie chce i wogole teskni caly czas mysli i nie moze bezemnie zycz, ze chce mnie ciagle calowac i wogole a jak mu powiedzialam ze to niemozliwe bo ja jestem mezatka i kocham meza to on mi na to ze to co przeciez on tylko chce mnie uszczesliwic i pocalunki to nie zdrada, a ja odp ze jak chce zebym bylaszczesliwa to zeby mnie zostawil) bo wie jaka jestem co chce i co lubie i tak mnie krecil ze normalnie ciezko bylo powstrzymac sie przed np pocalunkiem ale generalnie wazniejsi sa dla mnie synek i maz wiec nei ma o czym gadac bylo minelo juz sie nie powtorzy,ja mysle ze jestem gora i nie pozwole niczego zepsoc
az sie musze napic polac Wam??
teraz pewno mnei oceniacie za najgorsza ze wogole niewiadomo co robie ,ale to nie moja wina byla to on zaczal a ja juz wsyztsko skonczylam

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

16 lut 2009, 17:40

Czesc!!!
PRZYJMIECIE MNIE DO SWOJEGO GRONA?
Ur 1.07 :-D

Przeczytałam kilka ostatnich postów i juz mi sie spodobał watek :ico_oczko:

karolina24, dlaczego mamy Cię oceniac jako najgorsza itp? Uwazam, ze dobrze zrobiłas. :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 lut 2009, 17:53

Cześć kobietki...

U nas choróbsko, wszyscy złapalismy jaiś czas temu rotawirusa, ja i maz juz leiej się czujemy, ale Antolka jeszcze meczy do tego ma stan podgorączkowy... :ico_noniewiem:
A ja go jeszcze dzisiaj do przychodni wyciagnęłam...ale musiałam...nie było wjścia...mam nadzieje że juz mu niedługo przejdzie, bo jest osłabiony tak go to wymeczyło...

Karolina...i powiedz udało Ci się przestać myśleć o tym chłopaku....czy nie za bardzo?
rety beznadziejna sytuacja...beznadziejna.
wisienka24, Witaj, a ja Ciebie troszkę kojarze...hmmmm.
Zapraszamy zapraszamy i czekamy na posciki :one:L

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

16 lut 2009, 23:32

Czesc kobitki :)
u mnie rewela w weekend poimprezowalam schlalam sie ja kdzika swinia dawno sie tak duzo nie napilam ale wyszalalam sie na dyskotece bylo super
Magdalena_82 pisze:i powiedz udało Ci się przestać myśleć o tym chłopaku....czy nie za bardzo?

tak moj maz mi wybil z glowy glupie mysli (nic mu nie mowilam poprostu ostatnio sie o mnie troszczy kwiatk ite sprawy i wogole seksikujemy sie :)) wiec mam powody by zapomniec o tamtym kolesiu :)
Magdalena_82 pisze:rety beznadziejna sytuacja...beznadziejna.

oj tak sytuacja beznadziejna :(
wisienka24 pisze:PRZYJMIECIE MNIE DO SWOJEGO GRONA?

oczywiscie ze tak WITAJ SERDECZNIE i pisz duzo postow bo tu dziewczyny nie maja sil :) zeby klikac :)
wisienka24 pisze:karolina24, dlaczego mamy Cię oceniac jako najgorsza itp? Uwazam, ze dobrze zrobiłas.

dzieki :) ja tez uwazam ze dobrze zrobilam i dobrze zrobilam ze o nim zapomnialam :) oby tak dalej :) narazie niechche go wogole spotykac i sie odzywac z nim a on narazie sie nei odezwal i dobrze :)
buziaki moje kochane odezwijcie sie halo halo ????????????????

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

17 lut 2009, 11:30

Magdalena_82, Fajnie, ze mnie kojarzysz... tylko nie wiem skad :ico_haha_01: Czyzbym az tak sie udzielała na forum? :ico_wstydzioch:

karolina24, zazdroszcze szampanskiej zabawy.. i męża :ico_wstydzioch: Ja nie pamietam kiedy ostatnio od swojego dostalam kwiatki..

A u nas lipa, bo ja dopiero wczoraj wrocilam do pracy po tygodniowym zwolnieniu z powodu... biegunki. Nie stwierdzono dokladnie co to jest, ale zarazilam tez Szymka i swoja tesciowa. (tego akurat nie zaluje :ico_wstydzioch: )

Szymek jest biedulek i meczy go strasznie to sranko. :ico_olaboga: bylismy juz u lekarza ale leki ktore dal nie dzialaja a wczoraj trafilismy na taka pinde, ze szkoda gadac, :ico_zly: kazala powtorzyc leki nie pytajac nawet jakie bral wczesniej. :ico_puknij: dawalam mu nawet cole do picia ale tez nie dziala :ico_placzek:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 lut 2009, 00:56

wisienka24 pisze:Magdalena_82, Fajnie, ze mnie kojarzysz... tylko nie wiem skad :ico_haha_01: Czyzbym az tak sie udzielała na forum? :ico_wstydzioch:

niewiem skąd, ale kojarze Twój nick...może na jakims watku się spotkałysmy, może na rozmówkach...nie mam pojęcia... :ico_noniewiem:
Karola dobrze zrobiłas, i się juz niegłów tym wszystkim, ważne że z meżem sie układa i jesteś szcześliwa....
no i ze możecie sobie od czasu do czasu poimprezowac...nam to nie dane zbyt czesto....bo nie mamy z kim zostawić Antka, dlatego jak idziemy na imreze, to z Nim...i wtedy o alkoholu w wiekszych dawkach nie ma mowy :ico_oczko:
wisienka24 pisze:A u nas lipa, bo ja dopiero wczoraj wrocilam do pracy po tygodniowym zwolnieniu z powodu... biegunki. Nie stwierdzono dokladnie co to jest

podejrzewa że grypa żołądkowa, ja tez to niedawno przechodziłam i zaraziłam synka i meża....Antosia najdłużej męczyło.... :ico_noniewiem:
Wisienka....dawaj mu duzo pić....żeby sie nieodwodnił...a nie wymiotuje? Top napewno grypa zołądkowa...powinno po kilku dniach przejśc....
Moze nie miec apetytu....wiec niech dużoi pije.

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

26 lut 2009, 15:11

witajcie dziewczynki
widze,ze chorobska dopadly niektore z was...kurowac sie i szybciutko wracac do zdrowia!
wirusom i zarazkom mowimy stanowcze NIE :ico_nienie:
co do mojego meza to tez zbyt wylewny nie jest,ale ostatnio kwiatki mi kupil-na walentynki :-D
...tak to juz jest z facetami,a poza tym nie nazekam na niego,potrafi byc mily :ico_oczko:
...ach...nie moge sie doczekac jutra,bede mic usg znow 4d i echokardiografie serduszka dzidzi...lekarze chca sie pobawic najnowszym sprzetem ze stanow i fartnelo mi sie ...normalnie nic nie zaplace tylko 130 km musze w jedna strone przejechac :ico_haha_01:
ale coz,przynajmniej te badanie zastepuje rowniez usg polowkowe,wiec poprostu bede miala wczesniej je zrobione
zdrowiejcie chorowitki,
trzezwiejcie pijaki :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 lut 2009, 23:25

rybcia82 pisze:130 km musze w jedna strone przejechac :ico_haha_01:

rybcia, ale warto NAPEWNO warto...ale Ci zazdroszczę...USG to cudo...jak się zobaczy i usłyszy własne szczeście...

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

01 mar 2009, 18:57

...witam was rowiesniczki :-D
zdaje relacje....dzidzia ma wszystko na swoim miejscu i jak to pan gin powiedzial-w glowce tez ma poukladane...jak mamunia :-D
jest o tydzien starsza niz myslelismy i sie w calosci na ekranie juz nie miesci,wiec znam wage-250 gram :ico_brawa_01:
klocek jak na ten tydzien
...prawdopodobnie dziewczynka :ico_oczko:
choc wolelibysmy chlopaczka-no ale najwazniejsze ze zdrowiutka bestyjka :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 mar 2009, 21:13

rybcia82, to cudownie, gratki ogromniaste...pewno że najwazniejsze że zdrowa kobitka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość