Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

17 lut 2009, 14:25

Maziu tu program całkiem fajny do zabawy i bardzo prosty w obsłudze
http://pl.photofunia.com
a takie cuda wychodzą
Obrazek
Kati cieszę się, że się udało :-D

[ Dodano: 2009-02-17, 13:35 ]
Obrazek

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

17 lut 2009, 14:40

O dzięki wielkie :-) Musze spróbowac, teraz wzięłam się za prasowanie i juz mi ręce odpadają. A dopiero 5 koszul męża wyprasowałam i troche od dzieci , gdzie tam koniec :ico_olaboga:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

17 lut 2009, 17:18

mazia***, I jak tam zyjesz po tym prasowaniu?nastepnym razemzgos sie do mnie,ja uwielbiam prasowac,chetnie cie wyrecze :ico_haha_01:

Dzisiaj jest 7 rocznica jak jestesmy z moim Skarbiem razem :ico_haha_02: ale ten czas leci.Szkoda tylko ze nie mozemy swietowac razem :ico_placzek:
Uciekam robic nalesniki,jak ktoras ma ochote to zapraszam :-D
To do sklikania pa,pa.

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

17 lut 2009, 21:19

hEJ!
riterko, jedziemy do rodzinki na mazowiecką wieś :ico_haha_01: Wiesz, dziś imieninki męża, niespodzianka się udała pierwszorzędnie. Zdjęcia wyszły świetnie, zrobiłam w formacie 13 na 18 :-D Dziekuję raz jeszcze :ico_buziaczki_big:
kati, jakie śliczne zdjęcie, chyba wezmę z ciebie przykład i też sobie wstawię :ico_oczko:
No to widzę, że Maciej jako ostatni będzie pozbywał się pieluch :ico_olaboga:
Wiecie, dziś szukałam w necie modlitwy do św. Antoniego, gdzieś wsadziłam ważne dokumenty i nie wiem gdzie :ico_placzek: I to jeszcze z pracy :ico_placzek: Łapię się na tym coraz częściej, że coś schowam, a potem zapominam. Chyba muszę zacząć brać Lecytynę, co ja teraz zrobię :ico_olaboga:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

17 lut 2009, 22:06

chloee, dziekuje i czekam na twoja fotke :ico_haha_02:
a co do pampersow to nie pekaj ja pewnie jeszcze dlugo o nich nie zapomne,w dzien jest ok ale w nocy,masakra.Czasem musze przebierac mala w nocy na spiocha bo ma tak nasikane :ico_olaboga:
I nie martw sie tym ze zapominasz ja mam to samo,moj T.czesto ma do mnie o to pretensje, ze jak cos schowam to swiety nie znajdzie.Ostatnio szukalam klamry do wlosow,przeszukalam wszystkie miejsca gdzie moglaby byc,no i sie okazalo ze mialam ja na wlosach :-D masakra.

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

17 lut 2009, 23:01

kati, co do obcinania włosów u Macieja, to ma on tez wujka fryzjera (brat mojego męża) i niestety, maciej też się nie zgadza :ico_szoking: Wyje, jakby był obdzierany ze skóry. Próbowaliśmy wszystkiego, widział jak ja mam obcinane włosy, tatuś, a on nie i nie "mi nie :ico_olaboga: " Mały to straszliwy cykor :ico_olaboga: Nic nie skutkuje. Dziś powiedziałam mu, że dam mu czekaladę, jak będzie spokojnie siedział w czasie podcianania, niestety cały czas odpychał moją rękę. Próbowałam znowu, jak patrzył w okno i bawił się żyrafką. Dopiero trochę mu włoski podcięłam, gdy... dezynfekował żyrafie nóżkę wodą utlenioną, wcześniej ja mu dezynfekował rankę...

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

17 lut 2009, 23:28

chloee[/b no piekna foteczka :ico_brawa_01:
No to masz wesolo :-D moze z czasem mu to minie.Wiesz Ola lubi chodzic do fryca bo to jednak kobitka,mala ale kobitka,a my to mamy we krwi i czujemy sie dobrze w takich miejscach jak np.fryzjer czy kosmetyczka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

18 lut 2009, 09:02

Hej Chloe modlitwa jest taka
św Antoni Padewski błogosławiony niebieski niech się spełni wola Twoja niech się znajdzie zguba moja
ponoć jak obiecasz mu, że dasz ofiarę to się znajdzie
cieszę się, że fotka się spodobała :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

18 lut 2009, 10:29

Witam!! Wczoraj po 5 koszulach i paru koszulkach dzieci wymiękłam i przestałam, tak mnie jakoś ręce bolały :ico_olaboga: Ale dzis się zabieram do reszty, bo znowu mi się nazbiera :ico_olaboga: KATI wszystkie dobrego na tą 7 rocznicę :-) O RITERKO musze moją Martyne nauczyć tej modlitwy bo ona wiecznie cegos szuka, na końcu jest płacz i mamo pomóż mi :ico_olaboga: A i mojego męża chodz on to niewiem chyba z lenistwa wszystkiego niemoże znalezć. Bo zawsze jest Marzena szukaj, ja naprawde niewiem gdzie to jest. Nawet jak mu powiem to oczywiście on tego nie widzi :-D A co do nocnych siuśków to może Kati twoja za duzo na wieczór pije, moja po nocy ma tez pełnego pampersa ale nigdy jej w środku nocy nie przebieram. Ale myśle że jak już przyjdzie ta upragniona wiosna nasze pociechy, same będą chciały latać bez pampersów. Moja Matyldzia nikiedy teraz płacze jak jej zakładam ona chce bez.

[ Dodano: 2009-02-18, 09:30 ]
Ale wiosna chyba dalekoooooooooooo bo śnieg pada i pada :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

18 lut 2009, 10:55

witam
dawno tutaj nie byłam
Kati- witaj pamietam, ze juz z nami pisałaś
Chloe- nie twój Macius bedzie ostatni z pampem tylko Kornel, za nic nie chce robic do nocnika, tylko jak ma dobry humor, masakra nie wiem kiedy sie nauczy bo przecież do przedszkola od wrzesnia idzie.
A co do włosków to my bylismy miesiac temu z Kornelem pierwszy raz i siedział grzecznie aż zdziwiona byłam,ze dał się obciać, juz mu odrosły znowu trzeba bedzie się wybracciekawe czy nastepnym razem tez wytrzyma
Edulitko- sliczne masz to zdjęcie

a u nas śniegu tyle, wczoraj na sankach bylismy ale dziasiaj chyba nie wyjdziemy bo bardzo wieje.Wczoraj mielismy pietra z męzem bo na tarasie odbite były slady jakies, ktos łaził i zagladał chyba przez okno tarasowe, maz calą noc nie spał bo sie bał, nie wiem kto to mógł byc i po co, troche jestem wystraszona

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości