Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 lut 2009, 11:33

witam

pamiętacie mnie ;)

Kasiu witaj po dłuuugiej przerwie, chwal się Oleńką, czekam na foty.
Wszystkie Was mocno ściskam

"Przeleciałam" dosłownie to co pisałyście ale i tak już nic nie pamiętam.
U nas OK, Wiki pożegnała się z pampersami ponad m-c temu, nareszcie :) nawija jak najęta, waży blisko 17 kg ma prawie metr i jest doskonałym przykładem buntu dwulatka :D

Co do naszej przeprowadzki, otóż za 4 dni lece sobie do męża który już tam czeka stęskniony

postaram się zajrzeć do Was ale nie obiecuję
życzę dużo zdrówka i radości i mniej śniegu jeśli ktos ma dość :ico_oczko: jak ja

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

18 lut 2009, 12:22

ooooo i Asia sie pojawiła- juz sobie wyobrażam jaki mężus steskniony :ico_oczko: super,ze masz juz z głowy pampersy, a mała waży prawie tyle co Kornel- on 18.5, powodzenia na nowym miejscu, sciskamy i zagladaj

A za oknem taka zima, juz bym chciała wiosne, męzus dzwonił, ze mi gaz kupi wystraszył się, ze ktos sie szweda koło naszego domu,może jakis alarm też trzeba bedzie kupic, pamietacie jak na poczatku z siekiera latał ze strachu wtedy okazało się smieszne a teraz to niestety slady na sniegu są a my tam nie chodzilismy

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

18 lut 2009, 14:01

No witajcie Asiu jak długo cię niebyło :-) Merry no to masz stracha co????????? Ale wasze dzieci dużo ważą moja ma 13 kg. :ico_szoking: To chyba za mało, ale ona dobrze wygląda jestr niska i taki grubasek. :ico_noniewiem: Co do obcięcia włosków to mi też mała niepozwala chwyta się za kark z tyłu i mówi nieeeeeeee :-) Więc jej nie ścinam, dobrze że to dziewczynka, może mieć długie włoski. A le chciałam żeby jej troche lepiej rosły bo to takie liche ma :-)

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

18 lut 2009, 18:30

Czesc Laski :ico_haha_02:

mazia***, no wlasnie ona nie pije za duzo,nawet ostatnio zamiast mleka na noc daje jej sama kaszke,wiec nie wiem skad jej sie zbiera tyle siuskow.A co do wagi to mozesz sprawdzic w siatce centylowe,napewno ja masz w ksiazeczce zdrowia malej.Olka wazy cos ok 15,wiec nie jest zle,musze ja zmierzyc,dawno juz tego nie robilam,ale jak bylysmy na bilansie to babka pow ze przekracza troche norme,ale w koncu ma po kim byc wysoka :-D
Mery31, maz ma racje z tym gazem,nigdy nic nie wiadomo.
asiapanda, tylko pozazdroscic ze pozegnalyscie juz pampersy bravo dla Wiki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

18 lut 2009, 21:57

Hej!
riterko, dzięki za modlitwę. Na razie św. Antoni mi nie chce pomóc, ale jestem cierpliwa
asiu, witaj! To w jakim mieście będziesz mieszkała?
maziu, trochę mnie pocieszyłaś, bo już myślałam, że maciej jest taki "INNY" :-D Mam nadzieję, że niedlugo mu przejdzie.
mery, zaglądaj do nas częściej.Maciej, też od września ma zostać przedszkolakiem, a tu taki niewypał :ico_szoking: Ja po weekendzie zabieram się za odpieluszkowywanie.
Sporo ważą wasze maluchy, Maciej też ok. 13 kg, ale jest niewysoki 87 cm, nie ma po kim być wysoki :ico_haha_01:
Idę spać, odezwę się najwcześniej w piątek wieczorem...
"[glow=yellow]Św. Antoni Padewski błogosławiony niebieski, niech się spełni wola Twoja, niech się znajdzie zguba moja ..."[/glow]

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 lut 2009, 00:12

Dziewczynki dzisiejszy dzień to jeden ze szczęśliwszych dni w moim życiu :509: płacz z radości - zdałam prawko a wieczorem na usg zobaczyłam moje maleństwo i ja i doktor w szoku mój płacz a w tle bicia serduszka mojej kruszynki :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:
Przepraszam nie czytałam ale nadrobie i dzięki za kciuki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

19 lut 2009, 00:38

Hej

Wiedziałam kiedy zajrzeć :-)

EDULITKO normalnie się popłakałam z radości, jeszcze raz GRATULUJĘ Wam z całego serducha i dalej będę trzymała kciuki :ico_buziaczki_big:

Mam takie zaległości, że nie wiem jak się do tego zabrać :ico_olaboga:

Moje chłopaczki zdrowo się chowają, Konrad jest super troskliwym bratem, a Wiktor złote dziecko, śpi od 22 do 5-6 a w dzień cały czas się śmieje. Konrad gada takie rzeczy, że umieram ze śmiechu :-D Choć pracy mam więcej przy dwóch takich maluchach to zmęczenia jeszcze nie odczuwam. Dzień sobie tak ułożyłam, że mam czas i na serial i na ćwiczenia na stepperze, nawet obiady gotuję... ale jakby ktoś zapytał jak ja to wszystko robię to bym powiedziała, że nie wiem :-D :-D :-D

Postaram się jutro poczytać co u Was? Tylko powiedzcie czy oprócz Edytki jest jeszcze ktoś w :ico_ciezarowka: ???

Dobranoc

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

19 lut 2009, 00:38

edulita, gartuluje zdanego prawka :ico_brawa_01:
Ciesze sie razem z Toba z nowej fasolki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super,super,super :527: to jest piekna chwila gdy mozna usluszec serduszko swojego malenstwa :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

19 lut 2009, 09:53

witam

Edytko-gratuluje z całego serca, super wiadomość, widzisz chciałas i jest maleństwo, teraz bedziesz zmotoryzowana mamusia :ico_brawa_01:
a ja jeszcze nie byłam na bilansie dwulatka, ciagle odkładam bo grypa panuje i boje sie z małym iść do przychodni, a teraz to juz 2,5 latak trzeba bedzie zrobić, hehe

Już mam dosyc zimy i tych ponurych dni, cos mnie doły ostatnio łapią, trudny okres miaałam przez ostatnie dwa miesiace,problemy osobiste mnie dopadły ale nie chce o tym pisać, mam nadzieję ze teraz bedzie lepiej.

Kasiulka- to super sobie radzisz, pozazdroscić, ale chłopaków masz

grzecznych :ico_haha_01:

MIŁEGO DNIA

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

19 lut 2009, 10:18

Witam i wielkie gratulacje dla EDULITKI :ico_brawa_01: Super to czekamy na kolejne maleństwo :-) Mery obawiam się że już mu niezrobią bilansu bo za pózno, mojej Matyldzi niezrobili już bo powiedzieli że do 3 miesięcy trzeba a byłam w tamtym tygodniu.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości