lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

27 mar 2008, 13:11

gosia888 pisze:wiesz ale dla mnie gdybym byla Twoim pracodawcą to by była taka celowa wpadka. Tzn znajdę pracę i szybko zajdę w ciąże. a jednak chyba nikt takich rzeczy nie lubi. Co innego gdybys tam z rok popracowala przed ciążą a nie miesiąc.


ja wlasnie teraz mam dylemat co dalej robic????/

starac sie juz czy zaczekac.

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

27 mar 2008, 13:19

Hejka..
gosia888 pisze: A fryzurka fajna, dużo roboty z nią masz?

Jeszcze nie wiem bo zcinałam we wtorek i jeszcze sama nie układałam :-)
Beatris60 pisze:aniulek - masz super oczy, duze, śliczne

Dzięki :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
osita pisze:i niebieskie ja bylam przekonana ze sa brazowe zreszta, wyobrazalam sobie naszego aniulka jako blondyneczke na poczatku wiec calkowicie nie trafiam, hihiihii a gabi do mamusi podobna, zreszta to dziedziczne, bo mamusia do babci tez podobna

osita,oczy mam czasem niebiesko-zielone a czasem jak się zdenerwuję to tylko zielone :-D chociaż chciałabym mieć brązowe :ico_placzek:
Podobna raczej jestem do mojego taty-wstawię kiedyś jego fotkę to się przekonasz.A Gabi też do mojej rodziny ani do mnie raczej nie jest podobna,wdała się w rodzinę męża-szczególnie do szwagierki jest podobna.Chociaż jak oglądam zdjęcia mojego brata jak był dzieckiem to wydaje mi się ze są bardzo podobni.I bądż tu mądry,prawda?
gosia888 pisze:Tylko wczoraj coś się nie postarali sądząc po wyniku meczu.

No popisali się nasi,nie ma co.... :ico_noniewiem:
Beatris60 pisze:ale mnie żołądek boli, nie wiem, chyba sie od jedzenia po tym ataku woreczka odzwycził bo tyle na diecie byłam...

Musisz teraz uważać na to co jesz,bo to bolesna sprawa...

[ Dodano: 2008-03-27, 12:23 ]
lidziasc pisze:starac sie juz czy zaczekac

Planujecie powiększenie rodziny?A jak masz umowę?

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

27 mar 2008, 13:36

lidziasc pisze:ja wlasnie teraz mam dylemat co dalej robic????/

starac sie juz czy zaczekac.

Lidzia ja bym popracowała ze 3 m-ce i zaczęła staranka...ale oczywiście decyzja należy do was :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

27 mar 2008, 13:46

aniulek pisze:Planujecie powiększenie rodziny?A jak masz umowę?
_________________


tak planujemy po cichu....
mysle ze jak mi przzedluza umowe to podzialamy :ico_oczko:

lilo

27 mar 2008, 13:47

aniulek śliczna z Ciebie dziewczyna :ico_brawa_01: :ico_sorki:
Też się muszę wybrać do fryzjera i czasu ciągle brak :ico_placzek: Miałam iść przed świętami i nici z tego......

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 mar 2008, 13:55

lidziasc pisze:starac sie juz czy zaczekac.

po pierwsze to bym poczekała na umowę na czas nieokreślony a jak już byś dostała to chyba można działać co? Bo ty i tak pewnie na wychowawczy pójdziesz co?

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

27 mar 2008, 13:56

lidziasc pisze:tak planujemy po cichu....
mysle ze jak mi przzedluza umowe to podzialamy

To super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Poczekaj aż Ci przedłużą umowę .
lilo pisze:Miałam iść przed świętami i nici z tego......

Ja specjalnie nie poszłam przed świętami bo kolejki makabryczne i nie chciało mi się czekać.Ale muszę stwierdzić że jak na czas tuż po świętach to było sporo klientów u fryzjera,aż byłam zdziwiona...

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

27 mar 2008, 14:02

gosia888 pisze:pewnie na wychowawczy pójdziesz co?


chyba tak.czas pokaze........

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 mar 2008, 14:06

aniulek pisze:.Ale muszę stwierdzić że jak na czas tuż po świętach to było sporo klientów u fryzjera,aż byłam zdziwiona...

bo może dużo osób tak myślało jak ty, albo po prostu się nie wyrobili lub nie było dla nich miejsc. Ja byłam miesiąc temu więc za około miesiąc się wybiorę, bo fryzjerka maluje mi włosy.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

27 mar 2008, 14:11

dzień dobry...

ja w pracy z :ico_kawa:
wczoraj czekałam za tym gościem od ubezpieczenia a okazało sie że sie umówiliśmy na dzisiaj :ico_wstydzioch: jestem jeden dzień do przodu po tych swiętach :ico_noniewiem:
A znów bedzie formatował kompa bo znów trojana mamy i nie mozna go tak normlanie antywirem usunąć :ico_zly:
beatris jak najszybciej do lekarza i porządne badania bo to nie jest normalne że tak Cię boli....
aniulek super fryzurka i bardzo ładnie wyszłaś na zdjęciu!!!
lidziasc super kibice :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość