Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

27 mar 2008, 12:37

witam :ico_haha_01:

Iza ale z Matiego przystojniaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super foteczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Basiu ja kawusi poprosze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

27 mar 2008, 12:50

Witajcie
Kristi pisze:Nicolinka tez pieknie spala cala noc,jak zasnela o 20 30 to obudzila sie o 7 00 :ico_brawa_01: i ladnie byla wyspana..

Kinga dziś spała identycznie w nocy. Tylko już po 19 marudziła "myj myj". A kiedy G. ją przebrał w piżamki- ze względu na temperaturkę, poszła spać "na świnkę" (nie myta)- położyła się do łóżka i już spała.
iza, szybciutko Wam idzie ta budowa. Super, jeszcze tylko 3 miesiące i w swoim, dużym domku... :ico_brawa_01: . Biedactwa Wy moje, kurujcie się, leczcie i zdrowiejcie.
olulek, :ico_brawa_01: za suwaczki.

Dziewczyny, ja o spaniu Kingi się nie wypowiadam, bo właściwie nie miałam z tym nigdy problemów. Zawsze pięknie zasypiała w swoim łóżeczku i spała w nim całe noce. Teraz, jak ma swój pokoik i duże łóżko, to budzi się między 6 a 7 i przychodzi do nas do łóżka.

Ja też piję sobie kawkę, mała bawi się, temperaturki nie mierzyłam, ma pewnie stan podgorączkowy, ale humor jej dopisuje, więc się nie martwię. Zaraz dostanie witaminki, pobawi się z godzinkę i do spania. Na spacerek nie idziemy, bo jest mojro. W nocy padał śnieg, teraz pięknie świeci słonko i zrobiły się bajorka na chodnikach...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 mar 2008, 13:08

Witajcie Baboski, u nas juz dzisiaj lepiej, Antoniu ładnie spał w nocy, całą nockę przespał u siebie w pokoiku, ani razu do nas nie przydreptał, za to mnie cos wystraszyło, niewiem czy mi się prześniło, ajkieś przesłyszenie, wydawało mi się że coś huknęło....i wyleciałam z łózka jak popazona...i się wywaliłam bo noga mi zdrętwiała, więc poleciałam jak długa.... :ico_olaboga: :ico_haha_01: Wchodzę do pokoju Antolka a on słodko śpi :ico_brawa_01:
Iza, a moze nie bedziesz musiała do Matusia wstawac, moze własnie tak ładnie będzie spał i będzie mu tam dobrze...tylko może przygotuj go tak że nowy pokoik będzie miał, że jest już dużym skarbem wtedy będzie dumny :-D
Kristi pisze:Moja Nicolinka juz spi oj byla malutka spiaca i zasnela w ciagu 15 minut,a maly Moj syneczek MARCUS wybaczcie duza litere ale Basia niewiem czemu juz drugi raz to imie przekrecila.. :ico_noniewiem:

Ja tez raz przekręciłam...moze dlatego że imię Marcel jest podobne...i bardziej "polskie" teraz dużo Marcelków w PL, a MARCUS to rzadkość...takie moje zdanko, także nie gniewaj się, Basia napewno nie chciała zrobić tego specjalnie, i napewno każda z nas również....a swoją drogą IMIĘ M A R C U S bardziej mi się podoba od imienia MARCEL :ico_brawa_01:
Olulek za suwaczki :ico_brawa_01:
Justynka, co z fotkami ADUSI????????????? :ico_nienie:
Mama_Kingi pisze:Tylko już po 19 marudziła "myj myj"

Anuś powiem Ci że mój Antol tez ostanio taki się czyscioch zrobił i często marudzi zeby mu zrobic my myj...
\
No i nad ranem ma na mnie sposób żebym wstał....tez krzyczy mama myj myj Ani sisi, albo mama ama ama Ani cie
I wtedy trza wstać bez wzlędu na wszystko.... :ico_haha_01:
Mama_Kingi pisze:Dziewczyny, ja o spaniu Kingi się nie wypowiadam, bo właściwie nie miałam z tym nigdy problemów. Zawsze pięknie zasypiała w swoim łóżeczku i spała w nim całe noce. Teraz, jak ma swój pokoik i duże łóżko, to budzi się między 6 a 7 i przychodzi do nas do łóżka.

Kingusia chyba bardzo lubi swoje łóżeczko :ico_brawa_01:

A ja znowu gorzej się czuje, ale to psychicznie...kurcze jestem na siebie zła, bo znowu zaprzestalam brać te tabletki tydzień juz nie biorę...nie wiem co mi do głowy strzeliło, od dzisiaj znowu zaczynam brać.

Bo tak to nigdy nie przestane tego brać i nigdy nie zdecydujemy się na druga dzidzię :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

27 mar 2008, 13:36

Maggie, mam nadzieję, że nic sobie nie zrobiłaś tym upadkiem...
Maggie pisze:A ja znowu gorzej się czuje, ale to psychicznie...kurcze jestem na siebie zła, bo znowu zaprzestalam brać te tabletki tydzień juz nie biorę...nie wiem co mi do głowy strzeliło, od dzisiaj znowu zaczynam brać.

Oj, bierz te tableteczki dla własnego zdrówka i samopoczucia.
Dobrze, że Antoś ładnie spał. Widzę, że też czyścioch z niego :ico_haha_01:
My Kingę przyzwyczailiśmy do codziennej kąpieli. Są na ten temat różne opinie- że wcale nie trzeba myć maluszków każdego dnia, że wystarczy co 2-3 dzień. Ale ja mam takie zdanie, że maluchy tak samo, jak my, pocą się brudzą. A po takiej kąpieli to nawet lepiej śpią. I jest to codzienny rytułał, który je wycisza i przygotowuje do spanka.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

27 mar 2008, 13:51

Maggie pisze:A ja znowu gorzej się czuje, ale to psychicznie...kurcze jestem na siebie zła, bo znowu zaprzestalam brać te tabletki tydzień juz nie biorę...nie wiem co mi do głowy strzeliło, od dzisiaj znowu zaczynam brać.


Zgadzam sie z Ania, bierz te tabletki, bo przeciez tu o Twoje samopoczucie chodzi Kochana :ico_noniewiem:

Mama_Kingi pisze:My Kingę przyzwyczailiśmy do codziennej kąpieli. Są na ten temat różne opinie- że wcale nie trzeba myć maluszków każdego dnia, że wystarczy co 2-3 dzień. Ale ja mam takie zdanie, że maluchy tak samo, jak my, pocą się brudzą. A po takiej kąpieli to nawet lepiej śpią. I jest to codzienny rytułał, który je wycisza i przygotowuje do spanka.


Podpisuje sie pod tym i zgadzam w 100%, tez tak uwazam


A u nas na chwilke przestalo padac, i mama wziela mi Asie na spacer, nie poszlam z nimi, bo cos mi sie dzisiaj gorzej troche chodzi... pewnie przez ta pogode... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

27 mar 2008, 14:32

witajcie...dziekuje dziewczyny ale czuje sie coraz gorzej...juz nie wiem czym mam sie ratowac..płaczę juz z bezsilności...czuje sie jak by mnie cieżarówka przejechala..do ego te mdłości i wymioty..ach..szkoda gadac!!!!

dziekuje za komplemenciki w imieniu Matusia!!!!

Mama_Kingi, Matuś tez sie codziennie kąpię..l.nie wyobrazam sobie inaczej.dla niego oto jest niesamowita przjjemośc

Maggie, tak jak pisza dziewczyny, powinnac brac te tabletki.......a padek to niezly zaliczylas..nie ma co..dobrze ze sie nic ci nie stalo

Kristi wiem ze sie powtarzam ale naprawde ja jestem pod duzym wrazeniem co do spanka twoich dzieciaczków........mi Mati nigdy tak nie spal..nawet jak byl malutki to bardzo mało spał......i nigdy nie przesypial calej nocki bez pobudki...do tej pory ma z ty problem
a ja wychodzisz na spacer z dzieciaczkami?? Marcusek w wózku a Nicolka za rękę?? jeju..te spacery nie przerazają...Mati za rękę nie chodzi..w zyciu

synek zasnął to i ja sie położe!!!!
mlego dnia

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

27 mar 2008, 14:39

iza, leć, odpocznij. A z tą swoją chorobą przejdź się może do lekarza?
Kinga właśnie zjadła jogurt z ziarnami "7 zbóż" i pół jabłka i staram się, aby zasnęła...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

27 mar 2008, 15:12

Maggie pisze:Justynka, co z fotkami ADUSI????????????? :ico_nienie:

juz się poprawiam :-D

Ada obiera jajo :-D

Obrazek

Obrazek

ale dobre :ico_haha_01:

Obrazek

rysuje sobie :-)

Obrazek

Obrazek

ja to mam pomysły :-D

Obrazek

z mamą

Obrazek

z ciocią

Obrazek

moje minki :-D

Obrazek

mały złodziejaszek przyłapany na gorącym uczynku hihi

Obrazek

ręce do góry :-D

Obrazek

czas na odpoczynek :ico_haha_02:

Obrazek

A te foteczki z dzisiejszego spacerku

Obrazek

uciekam mamie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a tu goniła ptaszki i krzyczała : kaki kaki stój ale sie naśmiałam :-D

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-03-27, 14:13 ]
ale nawstwiałam fotek ,troche dużo :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 mar 2008, 16:30

Ania, nie nic sobie nie zrobiłam tylko się wystraszyłam, bo wiecie jak to w snie...

Mama_Kingi pisze:My Kingę przyzwyczailiśmy do codziennej kąpieli. Są na ten temat różne opinie- że wcale nie trzeba myć maluszków każdego dnia, że wystarczy co 2-3 dzień. Ale ja mam takie zdanie, że maluchy tak samo, jak my, pocą się brudzą. A po takiej kąpieli to nawet lepiej śpią. I jest to codzienny rytułał, który je wycisza i przygotowuje do spanka.

Ania ja mam identyczne zdanie... :ico_haha_02:
Barbara pisze:Zgadzam sie z Ania, bierz te tabletki, bo przeciez tu o Twoje samopoczucie chodzi Kochana :ico_noniewiem:

Biorę już dziewczynki, biorę.

iza pisze:witajcie...dziekuje dziewczyny ale czuje sie coraz gorzej...juz nie wiem czym mam sie ratowac..płaczę juz z bezsilności...czuje sie jak by mnie cieżarówka przejechala..do ego te mdłości i wymioty..ach..szkoda gadac!!!

Iza może TY się przejdz do lekarza Kochana

iza pisze:a ja wychodzisz na spacer z dzieciaczkami?? Marcusek w wózku a Nicolka za rękę?? jeju..te spacery nie przerazają...Mati za rękę nie chodzi..w zyciu

no własnie chciałam też zadać to pytanko...ja to pewnie zakupiłabym podwójny wózek...ale może warto przyzwyczajać juz nasze "starsze" maluszki do chodzenia...
Mama_Kingi pisze:Kinga właśnie zjadła jogurt z ziarnami "7 zbóż" i pół jabłka i staram się, aby zasnęła..

To powodzonka, Antek już spi, na szczescie bo wczoraj w dzień nie spal i ciezko było ... :-D

jUstynka super foteczki, Adusia juz taka duża...ale ten czas leci, a pamiętam jeszcze Twój suwaczek ciazowy....
o a wiecie że dzisiaj mija drugi rok jak jestem na TT
Z teo powodu wszystkim stawiiam:
:ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :067: :564: :564: :564: :564: :564: :564: ...i coś na przegryzkę :067: :067: :067: :067:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

27 mar 2008, 18:56

Maggie, oj tak czas szybko leci czasem mi się zdaje że stanowczo za szybko :ico_olaboga:

Maggie pisze:a wiecie że dzisiaj mija drugi rok jak jestem na TT

super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i kolejny dowód że czas szybko leci :-D :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość