Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

20 lut 2009, 13:13

dana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla naszej Weroniczki zdolna dziewczyna a ma dopiero 4 miesiące :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas Antek coś leniwy sie zrobił ani sie nie przewraca na brzuch ani sie nie chce za bardzo sam bawić tylko by sie nosił i nosił albo na rączkach siedział i patrzył na mamusie

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

20 lut 2009, 13:27

brawa dla Weroniki!!!!!! :ico_brawa_01: silna Kobitka!!!!! no i oczywiście-wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 lut 2009, 14:24

U nas Antek coś leniwy sie zrobił ani sie nie przewraca na brzuch ani sie nie chce za bardzo sam bawić tylko by sie nosił i nosił albo na rączkach siedział i patrzył na mamusie
u mnie to samo maruda straszna jest z nieo sam sie bawic nie chce :ico_olaboga: ,a ślini sie ze szok i ciagle wklada cos do buzi :ico_noniewiem: źle spi zeby ida ale ciagle ich nie widac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

20 lut 2009, 15:18

brawa dla Weroniki!!!!!! :ico_brawa_01: silna Kobitka!!!!!
dzieki bardzo
Niunka ma sile w rekach bo jeszcze sama tak nie siedzi ale bardzo sie wysoko podnosi jak lezy na pleckach
nas Antek coś leniwy sie zrobił ani sie nie przewraca na brzuch
Weronisia tez sie zrobila leniwa tez sie pzrestala przewracac ale to tez przez to ze jest pulpecik i ciezko przerzucic taki kilogramy :-D :-D :ico_oczko:
Mo i ma teraz etap pisku i krzyku testuje glos nie gada tak fajnie tylko krzyczy jak najglosniej sie da i sie chichra z tego bo pokasluje przez to a przy tym bardzo smiesznie wyglada :-D :-D :-D
Obrazek

[ Dodano: 2009-02-20, 14:27 ]
a tu pisze do was osobiscieObrazek

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

20 lut 2009, 21:13

Dobry wieczor :))
Dana najlepszego dla Weronisi :) slicznie pisze na klawie! Prawie jakby wiedziala co :D
my rzadziej teraz bywamy, bo jezdze do pracy na 5 h dziennie, ale od jutra mam nadzieje, praca tylko w domu :) gorzej bo ferie sie koncza i studia zaczynaja, ale jak zdam dwa egzaminy to mam reszte gdzies :D nie moge sie dokonczyc konca tych studiow! Chce wrocic na Politechnike, dokonczyc tam bo tylko rok mi zostal i byc pania Inzynier :D wole to tysiac razy bardziej od maristra :)
U nas w sumie meczaco, kark mnie boli, nie mam jeszcze biurka bo dopiero sie robi, zeby moc ksiegowac sobie normalnie :/ mam do przewalenia kolo 5000 dokumentow :O
Ale lubie to :D tylko pozycja niewygodna narazie..
Poza tym mala juz prawie calkiem zdrowa :D oddycha pieknie, noska juz nie czyscimy, od czasu do czasu pokaszluje tylko ale juz coraz rzadziej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: nie moglam sie doczekac tej chwili :)
Zabkow jak nie bylo tak nie ma, ale mala mi zaczela ladnie tfu tfu sypiac! Budzi sie kolo 24, 2, 4, 5, 7, 9 :) lepsze to niz wstawanie co 40 minut :D
Mam juz aparat na ktorym nagrywa dzwiek :D filmikow z 10 nagranych ale oczywiscie kabelka nie mam :/ wiec narazie nie mam jak przegrac na kompa :[

A mala teraz ma manie lapania wszystkich za nosy i usta :O drapie przy tym okropnie, zaczela pelzac do tylu.. wiec trzeba uwazac, a jak lezy na brzuszku na tacie to sie sama zsuwa tak ze laduje u niego w kolanach :D coraz wiecej siedzi sama i bawi sie zabawkami, coraz mniej noszenia :D teraz wlasciwie nosimy tylko zeby jej dawac cos zlapac do rak :))) wiec od tego przynajmniej plecki nie bola :)

Ide ogladac tiwi :)) Milego wieczoru!

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

20 lut 2009, 23:11

yoanna, Dieki kochana Dobrze że juz jestescie zdrowe i ze ogolnie wszystko lepij no i to spanko przeciez wiadomo jak wazny jest sen nszych maluszkow
erie sie koncza i studia zaczynaja, ale jak zdam dwa egzaminy to mam reszte gdzies :D nie moge sie dokonczyc konca tych studiow! Chce wrocic na Politechnike, dokonczyc tam bo tylko rok mi zostal i byc pania Inzynier :D wole to tysiac razy bardziej od maristra :)
U nas w sumie meczaco, kark mnie boli, nie mam jeszcze biurka bo dopiero sie robi, zeby moc ksiegowac sobie normalnie :/ mam do przewalenia kolo 5000 dokumentow :O
Ale lubie to :D
To życze oby sie pozdawalo i poukladalo jak chcesz a najwazniejsze ze to lubisz :ico_oczko:
bo jezdze do pracy na 5 h dziennie
Jejku juz pracujesz? a jak pierwszy dzien wygladl jak wrocilas do pracy ja to sie az boje co to bedzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

20 lut 2009, 23:51

witam! :-)
dana Weronisia cudo-śliczna i silna dziewczynka!!! super zdjęcia najlepsze to przy klawiaturze! :ico_brawa_01: no i wielkie :ico_brawa_01: bo to już 4 miesiące! :ico_brawa_01: dużo zdróweczka!!!!
musze sie pochwalić mój chlopczyk sam dzis walnął takiego kupsztala że :ico_szoking: a jaki był przy tym szczęśliwy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
chyba od tych soczków i herbatek mu sie urelugowało mam nadzieje ze tak juz zostanie i chociaż raz na 3 dni bedzie sam mi walił w pieluche!!!!
u nas też tak jakby leniwo,jak leży na brzuchu to szybko mu sie to nudzi i zaczyna sie wściekać,ale za to właśnie dziś zaczął sie bawić swoimi nóżkami no i oczywiście próbował je wziąść do buziaka :ico_brawa_01: al :ico_brawa_01: ale cos mu to ni :ico_be wychodziło :-)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

21 lut 2009, 00:18

Agusia1982, :ico_brawa_01: no i to ogromne :ico_brawa_01: tak trzymac malenki kupki maja byc wtedy wszyscy sa zadowoleni :ico_oczko:
Naprawde sliczne te twoje skarby super wygladaja na tej fotce :-D
No i oczywiscie niuniulek cala piacha w buzialku :-D no bo jak inaczej
Weronia teraz bardzo lubi ssac kciuk musze ja chyba nauczyc smoka doic bo slyszalam opinie lekarzy ze lepiej zeby dziecko smoczka doilo niz paluszki he he he tyle ze ona jak go juz zlapie to ma go tak z boku i trzyma dziaselkami a palucha i tak wpycha po srodku :-D :-D

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

21 lut 2009, 09:56

witam sie jako pierwsza dzisiaj :ico_haha_02: !
nocka ok,ale moja córcia wyzdrowiała a teraz chyba na mojego małego przeszło :ico_placzek: :ico_placzek: kaszelek jakiś chyba ma,bo od rana kaszlał,mój bidulek,jak ja nie nawidze tych chorób!!!dałam mu syropek mam nadzieje że długo to nie będzie trwało!!! :ico_placzek:
ahh :ico_kawa: dla wszystkich z rana! dla nas mam karmiących oczywiście bezkofeinowa :-) miłego dnia! :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 lut 2009, 10:17

Witam

u nas nocka ok, maly pojekiwal jakos po 3 dalam mu smoka i spal dalej, ale ja juz przezorna polecialam szykowac butle i dalam mu i na spiocha bypil 200 ml.
Po 6 obudzil sie na dobre i nie chcial spac, zrobilam mu butle a on nawet nie chcial jej wypic, zaciskal usta. Gadal przez godzine, sie bawil, az w koncu zaczal plakac i poszlam go ululac i spi do teraz.

Wydaje mi sie, ze dzis powtorka z wczoraj, boje sie, ze on nie bedzie mi mleka tolerowal, ale gdyby tak bylo tpo juz od samego poczatku cos by bylo, nie??? :ico_noniewiem:

MOj P w pracy, a ja w lozku z laptokiem :ico_oczko: ale trzeba wstawac, chocoaz troche posprzatam dopoki maly spi.

My dzis tez na zakupki, jak sobota, a ja nie lubie, bo za duzo ludzi, buuuuuuuuuu

Dana wszystkiego najlepszego dla Weronisi :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość