Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

20 lut 2009, 19:50

śniegu pa pachy, ale słoneczko było i tak ok -5
to u mnie podobnie..i jak tak jutro bedzie t na pewno pojdziemy na spacerek..na ale moa to juz troche strasza od Twojego dzieciaczka..

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

20 lut 2009, 20:17

hej dziewczynki mam pytanko czy wasze malenstwa na początku karmienia piersia tez robiły rzadkie kupki? bo moja od wczoraj takie robi

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

20 lut 2009, 20:30

ragazza, kupki różne mogą być, jeśli o konsystencje chodzi to nie ma co sie przejmować, jak kupka zielona jest to trzeba obserwować bo nieraz tak jakąś infekcje może sygnalizować, ale to jakiś czas te zielone muszą być.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

20 lut 2009, 20:38

ej dziewczynki mam pytanko czy wasze malenstwa na początku karmienia piersia tez robiły rzadkie kupki?
moja robiła takie rzadkie..do dzis jej sie to zadarza..

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

21 lut 2009, 08:50

witam!

ja noc nawet ladna pobudki o 24 potem 3:30 i 5:10

wczoraj byla tesciowa i jakby nic sie nie stalo tak sie zachowywala

a moj maz dostal zjebke i olewam go totalnie gdyz on moja matke zle traktuje a ja mimo tego wszystkiego co sie stalo mniedzy mna a jego stara kriwa potraktowalam ja normalnie a ten poszedl do pokoju i gral sobie a potem pojechal gdzies i zostawil z nia niech sie zastanowi co robi....bo go nie poznaje strasznie sie zmieenil nawet nie mam ochoty z nim spac ani sie przytulic oby tak dalej to milosc sie ulotni :ico_placzek:

mala lezy mi na raczce zrobila nad ranem kupe po meczacych 2 dniach wkoncu !!!

dziewczyny zobaczylam swoje zdjecia ze studniowkii i cos mi strzelilo w łeb!! za wszelka cene musze schudnac taka motywacje dostalam ze szok zjadlam 2 kromki ppieczywa chrupkiego z serkiem i ogonowka i deserek z marchwi i jablka... teraz tylko bedzie malutki obiaad i potem kolacja

mamy zaproszenie dzis do chlopaka siostry on ma byc chrzestnym ale wcale mi sie nie chce jechac z moim M mam go serdecznie dosc przyjdzie do dommu to tylko siadzie nawet sie nnie przywita a dziecko dla niego to jak zabawka na chwile a mamusia wszystko musi,... jak sie wsciekne to pojde do pracy i bede pracowac 12 h na dobe zobaczymy czy bedzie taki madry! ale szkoda mi Klaudii

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

21 lut 2009, 09:22

witam witam...na szczescie wszystko wrociło do normy i niunia ładnie dzis spała.. :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-21, 08:24 ]
dziewczyny zobaczylam swoje zdjecia ze studniowkii i cos mi strzelilo w łeb!! za wszelka cene musze schudnac taka motywacje dostalam ze szok zjadlam 2 kromki ppieczywa chrupkiego z serkiem i ogonowka i deserek z marchwi i jablka... teraz tylko bedzie malutki obiaad i potem kolacja
to juz nie karmisz???

ja tez z utesknieniem patrze na zdjecia sprzed ciazy..ale odchudzanie musi poczekac..ja na czerwiec bym chciała juz jakos wygladac bo mamy weselich u znajimych..wiec mam motywacje

[ Dodano: 2009-02-21, 08:46 ]
dziewczyny a ile wody poxniej do tego krochmlu???i jak długo ja w tym kąpać??

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

21 lut 2009, 09:59

to juz nie karmisz???
karmie karmie ale jednak ograniczam posilki bede jesc ormalnie ale w malych ilosciach

kurde a ja chyba okresu dostalam :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-02-21, 09:00 ]
dziewczyny a ile wody poxniej do tego krochmlu???i jak długo ja w tym kąpać??
kapiesz normalnie ja zwykle swoja szubciutko a wody tyle samo co do zwyklej kapieli w oilatum

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

21 lut 2009, 10:14

hej hej z rana :-)

ja, jak zwykle, jak mały dosypia.. i tylko na chwilkę, bo starszak chce się dopchać raz w tyg do kompa :-) no i zaraz jeszcze najstarszy wstanie i będzie chciał "tylko na chwilkę" :-) więc stukam do Was, jak szalona, bo potem śniadanie i wyruszamy na zakupy.. a musimy chyba pojechać do większego miasta, bo u nas w aptece nie możemy dostać takich specjalnych nakładek/ściągaczy na te moje dłonie, a boli mnie nadal mimo tabletek, więc chyba trzeba zalecenia pani doktor do końca wykonać i usztywnić stawy :ico_sorki:
dziewczyny zobaczylam swoje zdjecia ze studniowkii i cos mi strzelilo w łeb!! za wszelka cene musze schudnac taka motywacje dostalam ze szok
noo, ja ostatnio też zobaczyłam moje zdjęcia sprzed 6 lat i bum w łeb dosłownie :ico_olaboga: no i powoli spadam z wagi :ico_sorki: ale wcale dużo się nie opszczędzam w jedzeniu, bo nie chcę się głodzić, bo schudnę szybko, ale jak zacznę jeść to przytyję.. więc włączam coraz więcej ruchu, pomału jakieś cwiczenia, choć jeszcze niezbyt systematycznie...

myśmy wczoraj jeszcze gości mieli :-) wpadła koleżanka z mężem na piwko i chichraliśmy do północy :-D ale suprr było :ico_sorki: :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziś popołudniu zaczynam chatę gruntownie sprzątać :-D teściowie przyszli przylatują w czwartek :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: więc zbliża się inspekcja :-D

mój maluszek chyba też się uspokoił... zjadł o 22.30 i wstał na jedzonko dopiero o 4.00 :ico_sorki: , teraz pojadł godz temu i śpi z tatusiem dalej :-)

milutka204, noo, z mężem musisz spokojnie porozmawiać... musisz mu wytłumaczyć, co jest ważne, ale to wszystko na spokojnie, tylko to Was uratuje... no i pamiętaj, że o miłość dbać muszą dwoje... zaskocz go.... zrób cos miłego dla niego... niestety my, kobiety, musimy dbać o całokształt... i o dzieci, i o siebie, i jeszcze o chłopów...

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

21 lut 2009, 10:18

niestety my, kobiety, musimy dbać o całokształt... i o dzieci, i o siebie, i jeszcze o chłopów...
no coz juz nasza taka dola... :-D :-D

[ Dodano: 2009-02-21, 09:19 ]
teściowie przyszli przylatują w czwartek :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: więc zbliża się inspekcja :-D
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

21 lut 2009, 10:20

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
noo, tylko mi jakos nie do śmiechu.. :ico_placzek: :ico_oczko: Chłop obiecał pomóc w tym gruntownym sprzątaniu, choc twierdzi, że jak mamusi będzie cos przeszkadzało, to może sama posprząta :-D noo, ale ja sobie na cosik takiego nie pozwolę..... :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość