Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

23 lut 2009, 12:31

ananke pisze:Na szczęście z tym bezdechem to był jednorazowy incydent. Podłączyli Bartka do kardiomonitora i żadnych zmian nie wykazał, także to duży plus.
to trzymamy kciuki za szybki powrot do domku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 lut 2009, 12:55

ja mam problem dalej z Alutkiem... myślałam, że wczoraj zrywał sięr tak z płaczem, ale dziś juz też 3 razy tak było... teraz go pół godziny uspokajałam.. zasypiał na chwilkę i potem znów w ryk :ico_olaboga: zmierzyłam mu temp ale w uchu ma 35,2 ?! :ico_noniewiem: a jak wzięłam zwykłym termometrem to pod pacha ma 37.4, a w odbycie 37.6 :ico_olaboga: i nie wiem, co robić... do lekarza z nim iść? czy dać czopek przeciwgorączkowy dla niemowląt? czy co? radzcie, bo juz nie wiem, co robić.. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

23 lut 2009, 13:21

ananke pisze:radzcie, bo juz nie wiem, co robić..
moze spoboj narazie czopek a katarku nie ma ?nie kaszle?

moja mała tez marudzi i nie wiem juz co sie dzieje..nakarmina , przebrana, noszenie na raczkach nie pomaga..kupke zrobiła wiec to chyba nie brzuszek..

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 lut 2009, 13:22

Marcia77 pisze:a katarku nie ma ?nie kaszle?
hmm,, miał zatkany nosek, ale zrobiłam mu wodą morska i się odetkał... a kaszleć to pojedynczo pokasłuje od wczoraj... kurna, może mu się coś przyplątało?? a w środę szczepienie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 lut 2009, 13:24

Ananke a moze poprostu grymasi ? Moja często tak ma mówili mi ze do lekarza trzeba sie udać gdy dziecko ma temperaturę powyżej 38 stopni wiec pilnuj ja u fryzjera siedze jeju biedna gaga oczytalam sie o nagłej śmierci noworodka i zastanawiam sie czy kupic monitor oddechu ale mysle ze nie ma sensu bo drogi a po drugie dziecko podpinane pod to moze zje sie rozwijać tak wyczytalam

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

23 lut 2009, 13:30

milutka204 pisze:oczytalam sie o nagłej śmierci noworodka i zastanawiam sie czy kupic monitor oddechu ale mysle ze nie ma sensu bo drogi a po drugie dziecko podpinane pod to moze zje sie rozwijać tak wyczytalam
nie no nie wpadajmy w panike..

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 lut 2009, 13:32

Marcia77 pisze:nie no nie wpadajmy w panike..
dokładnie..

milutka204 pisze:Ananke a moze poprostu grymasi ?
nie, Milutka, on zasypia a po chwili zrywa się z wielkim wrzaskiem, jakby go cos bolało :ico_olaboga: jak grymasi to leży, marudzi i wierci się jak mały robaczek... więc widzę, że to coś innego :ico_sorki:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

23 lut 2009, 13:57

ananke ja tam jestem zdania że jak można to do lekarza iść i upewnić sie czy ok wszystko. po co sie zamartwiać...chyba że to wyprawa jakaś daleka, kłopot z zapisaniem to daj czopek - nie wiem jak tam u Was z lekarzami jest.

rany, biedna gaga i bartuś, aż mi sie gorąco zrobiło, musiała sie wystraszyć kobitka, oby szybko wrócili do zdrowia i do domku :ico_sorki:

my zaliczyliśmy krótki spacerek, nie ma słoneczka ale też nie ma dużego mrozu czy wiatru. zrobiłam nawet małe zakupy w spożywczym - nie sądziłam że wypad do zwykłego osiedlowego sklepu może tak człowieka ucieszyć :-D

dzięki za porady odnośnie dźwigania, już sie z koleżanką umówiłam :-)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

23 lut 2009, 14:03

biedna Gaga...

a ja wlasnie nakarmilam malego i spi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
zastanawiam sie czy zjesc dzisiaj tego nieszczesnego kotleta bo smazony...zeby nic Dawidkowi nie bylo pozniej

dziewczyny a kawe pijecie?

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

23 lut 2009, 14:12

hej
sorki,ze nie odzywałam się tyle czasu,ale dzieciaki chore i nie miałam jak się do komputera dorwać :ico_olaboga: .Byliśmy z Majeczką jeszcze raz u lekarza ją osłuchać i oskrzela nadal czyste,dostaliśmy syrop-Esputikon czy jakoś tak i mam nadzieję,że jej pomoże.Póki co pokasłuje jeszcze ,katar jej już przeszedł.Bartek też już lepiej,nie gorączkuje już,tylko kaszle jeszcze okropnie i kurde nic nie chce zaś jeść :ico_olaboga: .Mam nadzieję,że to przez chorobę.Jakby tego mało było,wywalił się dziś na autku i wargę tak rozciął,że całą bluzkę miał we krwi :ico_placzek: :ico_olaboga: Na szczęście rana nie głęboka i obyło się bez lekarza :ico_noniewiem:
Kurcze,ale mnie zmartwiłyście Bartusiem Gagi :ico_placzek: Mam nadzieję,że wszystko będzie w porządku i szybko do nas wrócą.A Bartuś był przeziębiony,czy tak zupełnie bez przyczyny ta przerwa w oddychaniu?
ananke idź a Małym do lekarza,po co masz się zamartwiać,sama nic nie wymyślisz i my też za bardzo nie pomożemy.A jeśli chodzi o czopek,to osobiście bym nie dawała,wszędzie pisze,że dopiero powyżej 38,5 podaje się leki przeciwgorączkowe.Takie maluchy mają często wyższą temperaturę,nawet dlatego ,że dłużej popłaczą.
Dobra,idę się brać za obiad póki Mała śpi.
Miłego dnia.

[ Dodano: 2009-02-23, 13:14 ]
jedwabna pisze:zastanawiam sie czy zjesc dzisiaj tego nieszczesnego kotleta bo smazony...zeby nic Dawidkowi nie bylo pozniej
Ja jem kotlety i udka pieczone i Małej nic nie jest.
dziewczyny a kawe pijecie?

Ja raz dziennie,rozpuszczalną z dużą ilością mleka,i staram się zaraz po karmieniu,wtedy wiem,że następne karmienie będzie z jakieś 3 godziny i kawa zdąży się nieco ulotnić z mojego organizmu.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość