antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

24 lut 2009, 17:19

Najstarszy prawie lada chwila konczy 7, młodszy na wiosne 3, a młoda z 4 listopada.
Mojego szkolniaka tez musze poprawic bo tak to poszedł by z pępkiem na wierzchu i gołą szyją :-D No a reszta jeszcze za mała zeby się samodzielnie obsłuzyc.

W domu to jakos jeszcze idzie, ale najgorzej jest w szkole, przy odbiorze. Moj synek podczas ubierania nawiązuje kontakty towarzyskie i troche to trwa. Gorąco tam jak w piekle, dzieciaki troche porozbieram, ale siebie juz nie i w efekcie jak wychodze to czuje jak mi pot płynie po plecach... Jak jest mało dzieciaków i nie ma z kim rozrabiac to czekamy na dworku a szkolniak sam sie ubiera :-D

Jakos chaotycznie pisze, ale mam mały bunt na pokładzie..

[ Dodano: 2009-02-24, 16:23 ]
kkasiaaa - a jakie tabletki bierzesz?

Awatar użytkownika
kkasiaaa
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 665
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:08

24 lut 2009, 17:28

Najstarszy prawie lada chwila konczy 7, młodszy na wiosne 3, a młoda z 4 listopada.
ooo to mamy dzieci w tym samym wieku , moja Julka w sierpniu skończy 7 lat, Oliwka w styczniu skończyła 3 , no a najmniejsza z 1 listopada :-)

[ Dodano: 2009-02-24, 16:30 ]
kkasiaaa - a jakie tabletki bierzesz?
ze względu na karmienie mogę tylko cerazette i azalię więc zaczęłam brać azalię :-)

Moje starszaki własnie zrobiły jakiś tor przeszkód w pokoju :ico_zly: ciekawe kto to będzie sprzątał :ico_zly:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

24 lut 2009, 17:39

No własnie ja tez miałam ograniczony wybor z powodu karmienia ale ja biore cerezette. I w sumie jakos jest ok, tylko mam nastawioną komorke zeby nie zapomiec :-D :-D
Ja nie wspomne o stanie podłogi dzisiaj, rozwlekli chyba wszystko co posiadają. I generalnie dzis mamy taki dzien, o ktorym chce sie jak najszybciej zapomniec. Rozrabiają, awanturują sie, marudzą - o ludzie!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
kkasiaaa
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 665
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:08

24 lut 2009, 17:46

no cóż moje też się kłócą :ico_noniewiem: dobrze że chociaz Lena grzeczna :ico_oczko:

Ja tez mam przypomnienie w telefonie :ico_oczko: ale czasami dzieciaki się bawią moim telefonem i mi wyłączą , takze kilka razy się zdarzyło że wzięłam z pół godzinnym opóźnieniem.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

24 lut 2009, 18:19

kkasiaaa, antynorma, to sie zgadalyscie kobiety :-)
ale sie trafilo - macie dzieci w tym samym wieku :ico_brawa_01:
kkasiaaa, a twoja Julia ma dzis 6,5 roku :-D :ico_tort:

ja nidgy nie bralam tabletek - i boje sie zaczac.

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

24 lut 2009, 18:37

betka - a czego tu sie bac? Tabletki zawsze mozna odstawic. Ja brałam kilka roznych rodziajów bo ciągle cos mi nie pasowało, przed dziecmi w koncu brałam Harmonet, potem po porodzie Mercilon. No teraz Cerezette ale mysle ze jak przestane karmic to zmienie na inne.

Ano zgadałysmy sie bo rzeczywiscie dzieciaczki w podobnym wieku :)

Ja dzis jak chmura gradowa, tylko powarkuje na tych moich, nie mam cierpliwosci, jestem nie wyspana i boli mnie głowa. Dokładnie tak jak pisała Kasia, mam ochote wyjsc i zamknąc za sobą drzwi .....

Awatar użytkownika
kkasiaaa
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 665
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:08

24 lut 2009, 18:53

kkasiaaa, antynorma, to sie zgadalyscie kobiety :-)
ale sie trafilo - macie dzieci w tym samym wieku :ico_brawa_01:
kkasiaaa, a twoja Julia ma dzis 6,5 roku :-D :ico_tort:

ja nidgy nie bralam tabletek - i boje sie zaczac.
no popatrz nawet nie zwróciłam uwagi że moje dziecię kończy dziś 6,5 roku :ico_haha_02:

Ja też nigdy nie brałam tabletek bo jakos tak nigdy nie byłam przekonana do chormonów (ale czemu nie wiem), ale teraz jak już mam 3 dzieci stwierdziłam że coś musze zacząć brac bo nie planuję w krótkim czasie kolejnego dziecka :ico_oczko: i padło na tabletki bo prócz prezerwatyw (których wręcz nie znoszę) nic innego nie wchodziło w grę.

Wiecie jak wychodze na spacer z dziećmi to ludzie patrzą na mnie jak na wariatkę , jak na człowieka z innej planety :ico_oczko: dla nich to coś dziwnego że w tych czasach ktoś ma więcej niż 2 dzieci :ico_noniewiem: A jak spotkam się z koleżanką która ma 4 dzieci (najstarszy ma 8 lat , a pozostała trójka jest w takim samym wieku jak moje) to wogóle już nas na języki biorą bo mydwie i stado dzieci :-D Antynorma na Was też tak patrzą ??

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

24 lut 2009, 19:18

Czasami załapuje dziwne spojrzenia, zwłaszcza ze ja nie wyglądam na swoje latka ( z czego sie ciesze), ale to powoduje ze podejrzewają mnie o rodzenie dzieci w nastoletnim wieku :-D :-D

No ale najfajniej było jak wyszłam kiedys jeszcze z dzieciakami siostry, wtedy to był ubaw po pachy bo miałam piątke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-24, 18:21 ]
K.....nie wytrzymam dzis do wieczora, zwariuje!!!!!!!!!!!!! Moim chłopcom kompletnie odbiło!!!!!!! Nie moge ich opamiętac.... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kkasiaaa
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 665
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:08

24 lut 2009, 19:28

Ja niestety też nie wygladam na swoje 28 lat :ico_noniewiem: z jednej strony to fajne ale z drugiej jak idziemy na spacer i któreś z dzieci krzyknie do mamo to widzę głupie spojrzenia , pewnie sobie myślą ze małolata dała sobie dzieci zrobić :ico_oczko:
A ostatnio szłam z dziećmi , ja pchałam wózek , Julka ciągnęła Oliwkę na sankach , stanęłiśmy przy przejściu dla pieszych a przy nas starsza pani która cały czas nas bacznie obserwowała :ico_oczko: w końcu zapytała czy ta cała trójka to moje dzieci więc mówię że tak a on ana to że wyglądam jak ich starsza siostra :-D :ico_haha_01:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

24 lut 2009, 19:39

oj kochana to i tak sie szybko uwinęłas bo ja miałam troszke mniej niz ty jak rodziłam pierwsze dziecko :-D :-D :-D

Boze dawno nie miałam tak dramatycznego dnia, i dawno tak nie smęciłam na forum, makabra, czekam jak na szpilkach na Duzego Misia i zamykam sie w łazience z ksiązką i wanną pełną piany albo cos sie wydarzy dramatycznego

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość