Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

24 lut 2009, 19:00

ramonka,
ja za nim zaczelam cwiczyc mialam bole kregoslupa i nogi tez mi przeskakiwaly, a teraz jak jestem rozciagnieta nawet lepiej sie czuje.
Ja szkole rodzenia zaczynam 19 marca, czyli bedziesz pierwsza :ico_brawa_01:

Przed chwila dzwonilam do mamy, jest strasznie przejeta moja ciaza. Koniecznie chce zrobic zakupy dla jej wnuczka i wysle mi za jakies dwa miesiace. Ja nie pogardze, a zreszta mama dobrze wie co sie bardziej przyda dla dzidzi. Juz zdarzylam kupic troszke ubranek. Nie moglam sie powstrzymac. Miesiac przed porodem planuje kupic wozek. Pozniej to juz nie bede miala z mezem czasu.
A Wy jak tam z zakupami? MAcie juz jakies ciuszki dla Maluszkow?

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

24 lut 2009, 19:21

ja za nim zaczelam cwiczyc mialam bole kregoslupa i nogi tez mi przeskakiwaly, a teraz jak jestem rozciagnieta nawet lepiej sie czuje
moze ja tez powinnam sie zaczac ruszac bo krzyze czasem tak mnie bola ze az oczy mi wyłaza :ico_szoking:
A Wy jak tam z zakupami? MAcie juz jakies ciuszki dla Maluszkow
ja to mam juz prawie wszystko jezeli chodzi o ubranka, magazynowałam i wkoncu sie nazbierało :-D
Jeszcze tylko wozek, lozeczko i mase drobiazgow :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

24 lut 2009, 20:25

To widze,ze nie jestem sama z tymi ubrankami :-D
Teraz musze zrobic sobie obiadek. Wiem,ze juz pozno, ja zaczynam o tej porze nabierac apetytu i tak do 3 nad ranem sobie podjadam cos ciagle. Chodze tak pozno spac, bo moj maz wraca pozno z pracy i zawsze musze sie z nim nagadac zanim pojdziemy spac.
Wczoraj moj Oliwier bardzo byl ruchliwy. Sprawia mi duza radosc jak maz tez czuje jego ruchy,
A Wy macie juz imiona dla swoich Maluszkow?

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

24 lut 2009, 20:45

Wczoraj moj Oliwier bardzo byl ruchliwy. Sprawia mi duza radosc jak maz tez czuje jego ruchy,
mnie czasem pecherz az boli od kopniakow :ico_olaboga:
A Wy macie juz imiona dla swoich Maluszkow?
u nas bedzie Zuzia jak nic nie urosnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

24 lut 2009, 23:01

A Wy jak tam z zakupami? MAcie juz jakies ciuszki dla Maluszkow?
Mnie niestety ominą zakupy wszystko mam po córeczce ale oglądam sobie na allegro i marze :)
A Wy macie juz imiona dla swoich Maluszkow?
Kurcze nie i jakoś nie umie się do tego zabrać

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

24 lut 2009, 23:07

Mnie niestety ominą zakupy wszystko mam po córeczce ale oglądam sobie na allegro i marze :)
juz kochana miałas swoj czas szalenstwa :ico_oczko:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

24 lut 2009, 23:33

A Wy jak tam z zakupami? MAcie juz jakies ciuszki dla Maluszkow?
Ja to duzo rzeczy mam po pierwszym synku, napewno musze dokupic butelki, hustawake bo nie mialam, no i w koncu poprzebierac ubranka, ale z tego co pamietam to mam duzo ubranek takich i dla dziewczynki i dla chlopca.

A co do szkoly rodzenia to powiem, ze w czasie porodu juz masz duzo pomoc od pielegniarek i twojego lekarza i one bardzo pomagaja, mowia Ci co masz robic. A tak wogole to tez inaczej sie mysli teraz jesli nie jestesmy w zadnych bolach, w momencie bolu porodowego nauka moze sie nie przydac i poprostu robisz tak jak Ci podpowiada twoj instynkt i osoby przy porodzie.
A Wy macie juz imiona dla swoich Maluszkow?

Kurcze nie i jakoś nie umie się do tego zabrać
No ja to chyba tak samo mysle jak ty, zauwazam podobne poglady, tez nawet nie mamy imion co niektore to wpadly w ucho, ale czy beda te to nie jestemy przekonani. Moze dlatego, ze to jest druga ciaza.......sama nie wiem.

[ Dodano: 2009-02-24, 22:35 ]
u nas bedzie Zuzia jak nic nie urosnie
Juz postanowione? Ja sie boje, ze jak wybiore teraz imie to zaraz przed porodem zmienie, tak jak z pierwszym dzieckiem, cala ciaze mial miec inne imie a tydzien przed porodem zmienilismy zdanie

[ Dodano: 2009-02-24, 22:36 ]
myszka_f, a kogo bedziesz miec chlopczyka czy dziewczynke?

ewusia75
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 185
Rejestracja: 18 paź 2008, 22:51

24 lut 2009, 23:45

Witajcie,wcielo posta tragedia :ico_zly: !!!!!
Hmmm co do cwiczen to jestem zbyt leniwa wiem ze powinnam ale nie chce mi sie jutro do pracy jade rowerem bedzie okolo 10 stopni wiec luzik!
na n-k wstawilam 2 zdjecia ale coz jakos nie lubie wstawiac duzo wiec na jakis czas musi wystarczyc :-) !
Imion mamy duzo a dzidzia jedna wiec trzeba bedzie cos wybrac ja chcialabym Anastasia ale maz i syn maja inne typy!
A co do szalenstw to ja nic nie mam po moim synku bo mial byc jedynakiem i wszystko oddawalam a teraz jakos mnie nie ciagnie na zakupy moze jak sie cieplej zrobi to wyrusze,ja ogolnie nie lubie sklepow i duzych skupisk ludzi wiec robienie zakupow to dla mnie horror!pewnie powiecie dziwadlo ale coz pod typ wzgledem to moj maz mma swiety spokoj :-D !!!
pozdrawiam

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

24 lut 2009, 23:53

Juz postanowione? Ja sie boje, ze jak wybiore teraz imie to zaraz przed porodem zmienie, tak jak z pierwszym dzieckiem, cala ciaze mial miec inne imie a tydzien przed porodem zmienilismy zdanie
na chwile obecna postanowione :-D a co bedzie dalej to nie wiem :ico_oczko:
ja ogolnie nie lubie sklepow i duzych skupisk ludzi wiec robienie zakupow to dla mnie horror!
:ico_olaboga: a ja uwielbiam :-D tylko teraz mecza mnie zakupy coraz bardziej
A i lece na N-K zobaczyc fotki :-D

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

25 lut 2009, 01:09

ewusia75, Maluszek tez musi byc usmiechniety skoro mamusia jest zadowolona:)

Dziewczyny chyba czas coraz szybciej mi leci. Mialam tyle planow na dzisiaj, a czas uciekl niewiadomo kiedy i nie zrobilam wszystkiego co planowalam :ico_noniewiem:
ale to dobrze, Oliwierk z dnia na dzien coraz starszy jest. Sprawil mi dzisiaj duzo radosci, bo kiedy sie ruszal moglam widziec jak brzuch zmienial ksztalty :-D

Dzisiaj weszlam, w wlasciwie wczoraj bo juz jest po polnocy w 26 tydzien. To oznacza, ze moj Maluszek juz slyszy rytm i melodie z zewnatrz brzuszka. Slucham muzyki mozarta i choralow gregorianskich. Maz na poczatku sie smial ze mnie, ale ja wiem,ze to ma bardzo dobry wplyw na jego rozwoj. Zreszta ja lubie muzyke klasyczna. Moja rodzina jest muzykalna, wiec sprawia mi przyjemnosc sluchanie muzyki. Polecam wszystkim!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość