kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

24 lut 2009, 23:52

edulita, nie kumam,jak dziecko sie moze nie kwalifikowac,wiem ze chodzi tu o to czy rodzice pracuja i takie tam,ale skoro rodzic chce poslac dziecko do przedszkola to powinni je przyjac i koniec!!Przeciez to chodzi o dobro dziecka,o jego rozwoj,nie od dzis wiadomo ze dzieci lepiej sie rozwijaja i szybciej ucza przebywajac wsrod rowiesnikow.Rany te nasz chore przepisy :ico_zly:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 lut 2009, 11:27

Kati - tak już jest miejsc w przedszkolu malo a chętnych wielu :/
Miałam dziś ciężką noc - przesiusianą z 8 razy wstawałam siusiać :ico_noniewiem:
Sprawdzam na stronce czy już moge prawko odebrać ale caly czas pisze że procedura w toku. U nas szaro buro dziś i ponuro za oknem.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

25 lut 2009, 13:13

Witam i odrazu dzikuję za zdjęcia są super :ico_brawa_01: Edulitko i własnie tego się obawiam że z moją będzie tak samo jak jej niezałoże pampersa :-) I tak dziś wstała o 4 rano i śpiewała z 40 min zanim znowu zasnęła. Oczywiście wzięłam ją do swojego łóżka to tatusiowi robiła kuku :-D łapała nas za nosy i mówiła ale zimny nośśśśśśś :-D No ale wkońcu zachciało jej się mleczka i po dwuch łykach zasnęła. Ale o 7 rano wstała i mówi "NO" ja się ją ptytam co NO a ona "NO WYŚPAŁAM SIĘ" :-D Kochane te nasze dzieciaczki :-D Dziś od rana biegałam załatwiac sprawy z PITAMI :-D Edulitko u nas czeka się 3 tyg. na prawo jazdy, w Urzędzie. A ja o 16 mam jazdy, wczoraj zrobił nam testy żeby sprawdzić czy się uczymy. No miałam szczęście jeden błąd. A no to ja wam też powysyłam zdjęcia. Kati a mój meil to marzryb@onet.eu mojej mamie też ostatnio cos poczta szwankowała.

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

25 lut 2009, 18:41

Witam was cieplutko :ico_haha_02:
mazia***, twoja mala tak wczesnie wstaje?Ola wczesniej jak 9-9:30 sie nie obudzi.Czasem jej sie zdarzy nawet spac do 10:30 :-D
Wiecie co,Olcia od kilku dni ma zatwardzenie.Wiecie czy sa moze jakies lekarstwa na ten problem u malych dzieci?

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

26 lut 2009, 00:05

Hej laseczki!!!

pamiętacie mnie jeszcze troszeczkę :ico_noniewiem: ,starsznie sie zaniedbałam,ale jednak życie bez was to zżycie na krótkim dystansie-tęskniłam :ico_placzek:

dzięki za fotki-same cudeńka,dzieciaczki na medal

Kati-może owockami popedzisz kupkę,ja stosowałam kiwi(działalo u Dominika),śliwki suszone.Fajnie,że wróciłaś i mam nadzieję,że już nie uciekniesz.A pracujesz jeszcze czy spedzasz czas z Oleńką :ico_noniewiem: ???

zbieram się pozawalać Wam skrzynki naszymi bużkami :ico_haha_01: ,ale zebrać się nie mogę :-)

na razie starczy chyba tych wypocin :ico_oczko:


szkoda tylko,że taka słaba frekwencja ciągle na naszym wątku,no cóż może jakoś przetrwamy :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

26 lut 2009, 00:29

Kati - my raz mieliśmy taki problem to dawałam Niki jabłka i jogurty ze śliwką i bardzo dużo płynów, leki są ale to zawsze ostateczność - zapytaj w aptece o czopki dla dzieci na zaparcia. Mam nadzieje że kupka szybko ulży.
Iwciu - jak fajnie że zajrzałaś mam nadzieje że się poprawisz i często będziesz z nami klikać :595: czekam na foteczki :-)
My dziś w kościólku byliśmy i same jaja z tą naszą gwiazdą :-D
Ksiądz skończył śpiewać i zapada cisza a tu słychać jak Niki kontynuuje śpiew :
-jak ty to robisz lulu :-D
Ksiądz sypie popiołem głowy Niki też ma posypaną główke i nagle pyta :
-mama dużo masz piołu :ico_oczko: odpowiadam: - tak dużo :-) Niki: - ja mam mało piołu gdzie ten ksiądz, mało mi dał piołu - słychać ją na cały kościół :-D
Oj mówie wam jaja jak berety :ico_haha_01:
Uciekam spac jutro kolejne podejście do odbioru domu ale już wzieliśmy rzeczoznawce zobaczymy czy wkońcu sfinalizujemy ten odbiór :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

26 lut 2009, 00:33

Edulitko my też byliśmy w kościólłku,ale takich jaj u nas nie było :ico_oczko: .Pomyslnego odbioru,może wreszcie jutro bedzie ten szczęśliwy dzień.No i jeszcze raz gratuluję :ico_ciezarowka: i prawka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

26 lut 2009, 00:42

Iwcia 33, staram sie wpychac jej owoce bo wiem ze pomagaja na te sprawy,ale ciezko jej idzie jedzenie owocow.Dzisiaj udalo mi sie jej wcisnac pol jablka,a o kiwi nie ma mowy,pluje tym dalej niz widzi.Jutro kupie jogurt ze sliwek moze cos da :ico_sorki:
A co do pracy to juz rok siedze w domu,ale rozgladam sie za czym.Fajnie jest spedzac czas w domku z Olenka,ale ja na dluzsza mete sie do tego nie nadaje,musze wyjsc do ludzi.Chociaz jak pracowalam to marudzilam ze nie chce mi sie isc do pracy,ze musze mala zostawic itd.a teraz mam juz dosc siedzenia w domu.I wez tu dogodz kobiecie :-D
Dobra uciekam do wyrka,dobrej nocki zycze,buziole pa,pa.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

26 lut 2009, 00:49

ciężko dogodzic kobiecie,ale Oleńka pewnie bardzo szczęśliwa,że z mamą w domku siedzi :-D

ja jeszcze z godzinkę posiedzę,bo czekam na męża,biedaczysko z pracy dopiero wróci :ico_placzek:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

26 lut 2009, 01:09

Hej!
I na początek się pochwalę. Dzisiaj o 22.40, dentysta a tak naprawdę chirurg szczękowy usunął mi górną "ósemką" I wiecie, co? Zrobił to tak, że nawet nie poczułam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Na razie nic nie boli, zobaczymy, co dalej...
iwciu, kochana, nareszcie. Pisz, co u chłopców??
kati, możemy sobie podać rękę, ja na dłuższą metę , to na siedzenie w domu z dzieckiem też się nie nadaję
edulitko, szkoda z tym przedszkolem. Czy Niki jest grzeczna w kościele? Maciej był tylko raz na mszy w środku, ale on... nie był grzeczny :ico_zly:
Co do spania, Maciej zasypia ok. 20.00 a wstaje o 6.30 :ico_noniewiem:
Pozdrawiam

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość