Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 lut 2009, 12:55

polecam na Grzegórzeckiej i laktotor firmy Medela kosztuje 250 zł wiec wydaje mi sie ze cena przystepna jak na elektryczny

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

27 lut 2009, 13:04

Hej Dziewczynki.Nie mam kiedy Was doczytać :ico_olaboga: :ico_sorki:
U nas noc spokojna,Malutka nareszcie przestała kaszleć i wychodzi na to,że jednak kaszelek był przez katar a nie przez oskrzela :ico_sorki: Może wreszcie w przyszłym tygodniu uda nam się wyjść na spacerek,bo moje dziecię przez ten 2-tyg katar jeszcze na porządnym spacerze nie było :ico_olaboga: .Młodemu też już pomału przechodzi i całe szczęście bo z nudów to już mi zaczynał po ścianach chodzić :ico_haha_01:
Poza tym mam problem,bo przez tą chorobę Malutka ciągle chce na rączki.Jak tak kaszlała to lekarka kazała mi ją w pionie dużo nosić,no więc nosiłam praktycznie przez tydzień w kółko :ico_szoking: I teraz tak się nauczyła,że nawet spać chce na rękach :ico_olaboga: ,no i jak tu cokolwiek w domu zrobić :ico_noniewiem: .Poradźcie mi coś Kobitki,jak ją terz oduczyć póki mała jest :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-02-27, 12:06 ]
A co z Bartusiem gagi?

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 lut 2009, 13:20

secret25 pisze:A co z Bartusiem gagi?
no narazie nie mamy zadnych wiesci

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

27 lut 2009, 13:26

Ragazza ja mam mleko NAN 1 i moj synek sie nim extra najada. a twoja jak tak placze to moze kolke ma? a nosisz ja w pionie do odbicia?
co do laktatora to ja mam Lovi reczny.kosztowal chyba 120zl, ale jestem zadowolona ze nie kupilam elektrycznego bo mi taki bylby niepotrzebny. nie mam duzo mleka

to mojemleko jest wogole chyba niewartosciowe. tak mysle bo wlasnie wydoil 70 ml i znow glodny jak nie wiem. zrobilam mu w koncu 60 ml butli i co prawda nie wypil wszystkiego, ale od razu poszedl spac. i dziecka nie ma...

a mam takie pytanie do was. jak dziecko uleje to trzeba go jeszcze trzymac w pionie do odbicia czy juz nie?

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 lut 2009, 14:02

jedwabna pisze:a mam takie pytanie do was. jak dziecko uleje to trzeba go jeszcze trzymac w pionie do odbicia czy juz nie?
ja nie trzymam

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

27 lut 2009, 14:37

jedwabna pisze:Ragazza ja mam mleko NAN 1 i moj synek sie nim extra najada
no takie kupił mój P ale zjadła 50 i reszty nie chciała a dalej szukała cyca

kolek raczej nie ma bo sie nie prezy a dostaje zapobiegawczo espumisan

[ Dodano: 2009-02-27, 14:40 ]
narazie kolezanka mi pozyczy reczny ale jak bede duzo odciagac to sobie kupie elektryczny

Marcia77 pisze:polecam na Grzegórzeckiej i laktotor firmy Medela kosztuje 250 zł wiec wydaje mi sie ze cena przystepna jak na elektryczny
a to jest jakis baby sklep?
i taki laktator tam jest?
http://allegro.pl/item556296877_medela_ ... ancja.html

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 lut 2009, 14:58

Marcia77 pisze:jedwabna napisał/a:
a mam takie pytanie do was. jak dziecko uleje to trzeba go jeszcze trzymac w pionie do odbicia czy juz nie?
ja trzymam bo mojej strasznie sie ulewa nawet jak jej sie z 3 razy odbije

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

27 lut 2009, 16:04

hej :-D

u nas pogoda cudna, słoneczko świeci cudnie :-D

dziewczyny :ico_olaboga: ale macie problemy, na prawdę wam bardzo współczuję :ico_pocieszyciel:

ja odpukać nie mam takich
cycki pełne mleka, mały ssie jednego cyca godzinę potem 3 godziny śpi, potem się budzi, przebiorę go bo co wstanie to żółta kupa z twarożkiem , pochodzę z nim troszkę, dostanie drugiego cyca godzinę poje i znowu z 3 godziny śpi i tak już trwa tydzień, no czasami potrzebuje w dzień częściej cyca pojeść
ulewać praktycznie nie ulewa, no może czasem twarożkiem
bekać beka konkretnie i pierdzi a wiec jak na razie kolek nie łapie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

trzymam za was mocno kciuki by wam się wszystko unormowało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Beatris wszystkiego najlepszego

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 lut 2009, 16:18

Ragazza555 pisze:a to jest jakis baby sklep?
i taki laktator tam jest?
http://allegro.pl/item556..._gwarancja.html
tak taki laktator, a jest to sklep medyczny

manenka pisze:ja odpukać nie mam takich
to nic tylko sie cieszyc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 lut 2009, 16:20

manenka pisze:cycki pełne mleka, mały ssie jednego cyca godzinę potem 3 godziny śpi, potem się budzi, przebiorę go bo co wstanie to żółta kupa z twarożkiem , pochodzę z nim troszkę, dostanie drugiego cyca godzinę poje i znowu z 3 godziny śpi i tak już trwa tydzień, no czasami potrzebuje w dzień częściej cyca pojeść
:-D:-D:-D kochana ja przez pierwsze 2 tyg tez tak miałam .... dopiero potem sie zaczely problemy :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość