Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

01 mar 2009, 09:19

cześć dziewczyny - sabciu śliczna dzidziunia, gratuluje i strasznie sie ciesze.
Ja wczoraj już nie zajrzalam bo padlam, ten mój mą z tyo chya faktycznie jest nienormalny - babka za godzine wziela od niego 140 zl a ode mnie jak ja ylam za 2 godziny 70, chyba ladnie jej glowe zepsul hahahah, powiedzial, że ona nienormalna jest czyli pewnie musiala cos powiedziec co mu sie nie spodobalo, chyba chcial calą wine na mnie zrzucić i sie wszystkiego wypieral, ale go wysmiala i powiedziala mu, że sie myli bo on glupio powiedzial, że nigdy mnie nie uderzyl a przeciez jak bylam ostatnio to jej siniaki pokazywalam, no to ona glupia nie jest. Ogólnie mamy przyjść razem, ale jemu zaproponowala jeszcze leczenie farmakologiczne u psychiatry bo nie radzi sobie e sobą i swoimi nalogami, czemu on zaprzecza oczywiście. Wczoraj go wysmialam bo wyszedl do mnie z pretensjami, że nie zrobiliśmy sobie ślubnej sesji u fotografa? a ja na to, że przecież on powtarza wszystkim, że ja go zmusilam do ślubu ( że niby może silą hahhahaah) i jeśli to byl dla niego tak nieszczesliwy dzien to po co mu zdjęcia z niego za 600zl to nie wiedzial co powiedzieć. ostatecznie pojechaliśmy na kolacje i jak wrócilam poszlam spac, nie chcialo mi sie z nim gadać bo od tygodnia ciągle pije i pali te świnstwo i ma ciężką gadkę i malo skladnie mówi , ale to szczegól - sie troche rozpisalam :):):):)

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

01 mar 2009, 10:18

Sabcia fasolka super :ico_brawa_01: .Wielkie gratulacje.ejustysia mam nadzieje, że ten psycholog wam pomoże. Wiktor musi mieć spokojne dzieciństwo.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

01 mar 2009, 10:25

fortunata_fofa to, że mój synek będzie mial spokojne dzieciństwo to ja sie nie martwie - najwyżej nie bedze mia taty , bo ja jestem zmęczona tym .

A jak tam weekent nowożeńcom mija? :-D

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

01 mar 2009, 10:27

ejustysia, mam nadzieję ze ten psycholog Wam pomoze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tego Wam życzę z całego serduszka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja juz po ciepłej kapieli z pianą i balsamowaniu :ico_oczko:
jezcze umyc włoski :-)
pogoda na dworze zapowiada sie ładna słoneczo od rana zgląda w okna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
od czwartku ponoc ma być ponad 10 stopni ciepła w dzień :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

01 mar 2009, 10:46

monisia ale fajnie jaky tak cieplo bylo, ja to już wiosne czuje, dziś na 100% ide na spacer nie ma co :-D

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

01 mar 2009, 10:49

ejustysia, my tez po południu wybieramy sie we czwórkę na spacerek :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-03-01, 09:51 ]
zobaczcie jaka fajna stronka wiele ciekawych rzeczy :ico_oczko:
http://ciazaporod.pl/porod_porod_przygo ... 798,1.html

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

01 mar 2009, 11:02

moniś ja ja mam taką książeczkę co na początku ciąży dostalam od ginekologa tam wszystko pisze o wyprawce - no niby ja już wszystko mam, wanienki tylko brak, ale to się mąz zdeklarowal sie kupic bo jakąś z kaczką sobie upatrzyl

A wy rożki dla dzieci kupujecie? bo ja sie zastanawiam czy to potrzebne wogóle jest mam z 4 kocyki a to lato bedzie, kolderki mam śpiworki mam to rożek potrzebny????

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

01 mar 2009, 11:04

Witam z ranusia!!!!
dzieki za foteczke :ico_brawa_01: ale wrocilam wczoraj szczesliwa na maksa
ejustysia, no to ladnie wizyta go kosztowala nie ma co hihihihi czyli co na nastepna razem idziecie ?

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

01 mar 2009, 11:14

sabciu no , za 2 tygodnie . Normalnie mialam ubaw z tego , caly wieczór sie smialam, że go tak skasowala hahahha.

nie dziwie sie , że szczęśliwa wrócilaś. Ja jak pierwszy raz bylam na USG to do końca życia tej chwili nie apomne, szlam taka wystraszona bo mi lekarka powiedziala, że może być puste jajeczko i żebym sie nie nastawiala, a tu mi lekarz mówi "jak Pani ma dobry wzrok to prosze sie pryjrzeć jak serduszko bije" no i ja wtedy w placz , tak sie wzruszylam jak nigdy - zdjęcie zaraz w ramke poszlo, oj cudownie, dobrze, że dostalaś to lekarstwo, zawsze bedzie bezpieczniej, jak to mówią lepiej zapobiegać :-) nawet jeśli wszystko jest dobrze :)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

01 mar 2009, 14:15

hejka !
ja własnie wróciłam ze sapceru ......jestem padnieta :ico_olaboga: ale za to pogoda przesliczna :ico_sorki: teraz wietrze w całym domu........
ejustysia, ciekawe czy cos wyjdzie z tych wizyt u psychologa :ico_olaboga:
ja szczerze powiedziawszy to tez sie zastanawiam czy rozek bedzie potrzebny ??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość